Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
    815
Everything posted by Sawyer

1. אני דווקא תוהה מתי יתחילו לחרוש על המושג הבא:
  2. הגופר צודק, אפילו צודק מאוד. לא רוצים את שכטר במכבי ואני אגדיל ואומר שאני מעדיף את עילי בוטנר על שכטר.
  3. כן, זה בפנים. אפילו ניצן פרלמן אמר לך. אגב, בסירטון שהבאתי. בסוף אומרים על השלשייה שמנצחת - "Young Trio" - חחח יש שם אחד שנראה כמו שמעון פרס (או שהם מתכוונים שהיא עכשיו רק קמה, וזה הורס הכל)
  4. ד"א, - רואה את הצהוב, הוא יוצא לOUT.
  5. אתה יכול להוכיח שקרלינג?
  6. חוצמזה, אוהדי הפועל מתחברים יותר ל"זונה ה12"
  7. עכשיו הנושא הזה יתחיל לקבל קצת בשר. הגיע הזמן.
  8. צריך למחוק תנושא הזה ולא להשאיר לו זכר הרסתם הכל מזמן :|
  9. נראה אותך מתאושש מ10 אגרופים לביצים ב10 שניות בפחות מ8 חודש.
  10. ביום שישי הכל עמוס ומגעיל אבל יש את הבארסה, שהוא אחלה פאב. יש מולו את הרנאטו שהוא גם מצוין. והאידאה גם חביב וגם הקצה על הפסוולוס ליגל תרחיב. ויש את הברשבסקי אבל זה 97+
  11. אני לא אומר הרכבים ושום דבר עם סימני קריאה או משו, רק מוסיף ספרה אחת 0
  12. כן, זה מה שעשה את השינוי אצל הפועל. זה אגב גם למה הם סיימו 2 ואנחנו 6
  13. איזה הרחבות מפחידות יש לו :\
  14. אחד שם את השם שלו בפורום ופתח מלא משתמשים כדי לכתוב "להביא" 78 מלפפונים הוצעו למכבי לילט :|
  15. אחד עצוב כמו גלעד בי 80 מלפפונים הוצעו למכבי לילט
  16. אחד גילה שכדורגל זה לא הובי 82 מלפפונים הוצעו למכבי
  17. אם את פורטה מוציאים מהמשוואה כי הוא פשוט לא קרוב ללעמוד בקצב נשאר לנו מציאות נפרדת היהודים פחד מוות על מציאות נפרדת אמרתי את דעתי פחד מוות הוא אלבום שנופל מהיהודים ומציאות נפרדת בהרבה. אמנם יש בו כמה שירים ממש טובים (פעמון מלחמה וליפול) אבל יש בו כמה שירים שהם לדעתי פשוט "לא טובים" (המאה העשרים ואמן) ועוד הרבה שירים בינוניים לגמרי (גם אם הם מרגשים מאוד כמו פאד'ר) בקשר ליהודים אפשר "להבין" את הדעה שלך הוא גם אלבום מצוין סמי, עידן האלוהים, אינטרמת, גנבה ולפעמים הם שירים פשוט מדהימים וחוץ מעוד מעט ודיי וואנט טו קיל מי אין שם שירים לא ברמה מאוד גבוה אבל גם אין שם דברים כמו מחפש תשובה, שזה שיר בכלל בלב אחר מכל האלבום. אסור לשכוח שלפעמים אנשים מורידים מאוד בערך של שירים בגלל שהם "להיטים" חלק גדול מהלהיטים הפכו להיות להיטים כי הם שירים מדהים (כדוגמת עוד ארון אחד או ג'קי) ואיך לעזאזל הוא אלבום קליל?! סוף העולם, הבלוז, כל הסיפור, הימים שלנו ואפילו תשחק אותה הם שירים קלילים? התגובה שלי אולי הייתה דרמטית ומתלהמת מדי, אבל אני לא מוכן לראות שום דרך בעולם שמציאות נפרדת הוא האלבום הכי פחות טוב של היהודים
  18. כל עוד אין רצועות בד בשער 11 לא תיהיה תרופה לסרטן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.