Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
  • Content Count

815
  • Days Won

272

About Sawyer

• Rank
    4%
  • Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

22,636 profile views
  1. כן לגמרי. אני 100% איתך. אבל אני ככ ככ כאוב על דור (ועומר) שזה פשוט הופך את ההפסד שלנו למי טו ולבלאגן המתקרב לעולמנו לפחות מעניין כרגע.
  2. לא יודע מי פה מעורה בסיפור אבל לפני איזה 5 שנים היה לי תאקל מסוים עם עובד מכבי שעשה טעות מאוד גדולה וסרב לחזור בו, נפגעתי מאוד והחלטתי לעלות למעלה עם הסיפור עד שאקבל מענה ראוי. הדבר הראשון שהפך את ההתייחסות של מכבי הגיע תאמין או לא, במייל ששלחתי למיטש שדאג באופן אישי שהנושא יטופל ובעקבות זאת יצא לי לנהל איתו כמה שיחות - מאותו רגע מופרך לחשוב על אותה סיטואציה שאתה מתאר שהוא מבצע פעולה שאני צועק נגדה חמאס וקורא להפגין נגדו. ברגע שאתה מבין את המחויבות שלו למכבי, לקהל ולערכים שלו אתה מבין שהוא לא יעשה אף פעולה כזאת. מה שקרה כאן הוא באמת דבר נורא חריג, גם שהשחקנים ככ חשובים, גם אחד מהם סמל מינקות ומצד שני סערה ציבורית, נושא הכי בוער בעולם היום והבדלי תרבות בין קנדה לישראל - סיטואציה נדירה מאוד שמביאה לחוסר הסכמה ביננו אבל אני עדיין מבין למה הוא בוחר את זה ומה מנחה אותו לקבל את ההחלטה הזאת וגם אם אני לא מסכים אני חייב לכבד ולקבל את זה. לשנות את הצבע של מכבי לאדום או לקבל החלטות מקצועיות חסרות שום ביסוס/היגיון (לא אם הוא שונה משלי) זה לא דברים שיכולים לקרות אז.. כן אני מבין לאן אתה חותר כי אתה מתקשה למצוא את הדבר שיעבור את הגבול ואשכרה יכול לקרות.
  3. מיטש הוא המשיח. המלך המשיח. גאל אותנו מלא להיות מכבי כל כך הרבה שנים והפך אותנו לשיא המכביזם ההצלחה והחלומות של כולנו. מיטש גם מתברר בתור בן אדם מדהים עם אישיות נדירה שלכולנו יש מה ללמוד ממנה. הקרדיט שמגיע לו הוא קרוב לאינסופי. כעת, אחרי המון זמן במועדון מיטש עשה מבחינתי טעות. טעות פטאלית. הוא נפרד משני שחקנים סופר חשובים בסיבה לא מוצדקת, אחד מהשחקנים הוא לא אחר מדור מיכה, אני לא צריך להסביר על הקשר והחיבור לדור מיכה. זה שובר אותי - אומר לכם את האמת. קורע את הלב ובלתי נתפס שזה הסוף של דור מיכה במכבי והלוואי והייתה לי דרך כלשהי להשפיע על זה ולבטל את רוע הגזרה. אבל לראשונה כל הטוב שמיטש הביא מגיע עם רע, האופי והייחוד התהפך עלינו עם אובר צדקנות בכיינות 2020 וכו' - משהו שלא קשור לנוף של הכדורגל, בטח לא בישראל. המחיר הוא כבד גם מקצועית וגם אישית - אבל בטל אל מול כל מה שגולדהאר עשה. אסור לאף אוהד מכבי להתבלבל בנושא, אסור לעשות אף פעולה שעלולה לפגוע במיטש או ברצון שלו להוביל את המועדון הזה קדימה.
  4. מתייק: אדיבסי כותב הודעה הגיונית לא יודע איך זה יעבוד אבל זה ככ נדיר שאני אגלה את החוקיות של איך זה עובד עד לפעם הבאה שאצטרך לתייק.. עברתי דירה הסופש יש לי הרבה על הראש, תבינו אותי
  5. וואלה שכטר חד, מחויב, חכם. אם הוא ממשיך בכושר הזה הוא מעבר לשחקן רוטציה שאתם חושבים שהוא יהיה העונה. לראות את השמחה שלו בגול במשחק אימון והמחויבות שלו בשיא החום שכולם עם פרצוף ברצפה, שאפו. ואל תתבלבלו, היה צריך לדעת איך לסגור את הזווית מסירה לשוער ואיך להתנפל על הכדור ככה ועוד שהוא יכנס, שאפו איתי.
  6. הוא לא אמר שרמת הידע/המידע היא רביד. כמובן, אתה עוד תוכיח שצדקת בכל מה שקשור בנושא (ממש היה סוד שמור בתוך מכבי.. רק על זה הגנו הקיץ..) אבל מבחינת רמת הנחרצות אכן הייתה כאן רמת נחרצות של רביד, השוני כמובן הוא הביסוס. חולצת הרטרו תיהיה גולדסטאר
  7. התאריכים עדיין לא סופיים נשקלת האופציה להפוך את אלוף האלופים לטוב מ5, זה נמצא כרגע אצל המנהלת כשמכבי וב"ש מתנגדות אבל הטוטו ואורן חסון בעד.
  8. יואו חתימות??? אני רוצה!!!!!11
  9. מי מכם שמבין את המהות של המשחק הכי חשוב העונה יודע שהמשחק הזה ולו רק בשל היותו המשחק האחרון העונה, הוא לבטח החשוב ביותר. אבל אם אתם צריכים עוד שכנועים.. פאקינג מחזור אחרון, 90 דק מהשלמת כל החלומות שלנו. המשימות ברורות (לא לספוג, או לפחות לא יותר משער אחד), לא להפסיד וכמובן שעדיף מאוד לנצח. משחק על החיים. הרכב טלאים משופר? כמה שחקנים חביבים שחזרו מהגלות בבידוד המומצא ואיביץ' על הקווים בפעם האחרונה. מכבי בפעם האחרונה לעונה הזאת, אני כבר מתחיל להתגעגע. יאללה מכבי.
  10. הפעם כל השיאים נשברו, הרחקת שלושה שחקני הרכב שלנו (טיבי ריקן וגולסה) באופן שרירותי וחסר הגיון מהמשחק הזה מאבד מכל הספורטיביות שעוד נשארה לענף. איביץ' נשאר בהרכב חסר מאוד וזרק את מה שנשאר לו עם ספסל קצר מאוד למגרש אל מול הטובים ביותר שיש לקבוצה של הכדורגל הטוב בתבל להציע, האם הפעם לראשונה העונה מאזני הכוחות באמת נוטים לצדק הירוק? השופט ניסה והתאמץ לחבל, עשה מה שיכול אבל על הקבוצה של איביץ' גם הוא לא יכול. ינואטיס ממשיך להראות יכולת טובה ולעשות הרבה כאבי ראש לגבי העונה הבאה. ההגנה תפקדה בצורה לא רעה בסה"כ כששרן הראה משחק ראש טוב והמון הקרבה (למרות כמה טעויות קטנות) פיבן גם בסה"כ עשה את העבודה. המגנים נתנו שניהם עבודה טובה בשני האגפים ראוי לציון השער הנפלא של סבוריט. גלזר הוכיח בפעם המי יודע מה שהוא שחקן העונה, ברסקי היה במשחק לא רע ביחס לעצמו עם כמה נגיעות טובות (וכמה טעויות לא אחראיות) ודור פרץ במשחק גדול מכל הבחינות אבל הסיומת אלוהים, היה חייב לסיים עם שלושער. איילון יחסית אכזב אותי, בלקמן יחסית הפתיע אבל מעל כולם בהתקפה יוני במשחק מאוד מחוייב עם המון עבודה ומהלכי כדורגל טובים. פיקנטריה: - מלא מלא שיאים - צבעים הזיה (מסכנים עיוורי צבעים) - 4/4 מול חיפה בעונה(!) - סבוריט בשער מרגש - מכבי משחקת בלי 3 שחקנים מבידוד מומצא יום שלישי העונה הכי איכותית של קבוצת כדורגל בישראל איי פעם מסתיימת ויש לנו עוד 2 מטרות אחרונות כדי לשים את הפלומבה האולטימטיבית על העונה הכי מטורפת שקיימת, עוד משחק אחד, 90 דק. לנצח ולא לספוג. זה הכל. מוקדם לסכם אבל אלוהים ישמור, לא האמנתי בחלומות הכי ורודים שנעשה 4/4 על חיפה והפועל בעונה. תודה איביץ' תודה מכבי.
  11. לגבי ההרכב, מבאס מאוד שבלקמן במקום שכטר במשחק כשזה הכלים שיש לך. גם ברסקי בקישור מול חיפה מרגיש לי כמו בעיה, לא שיש שום אופציה אחרת. הזיה.
  12. משחק כל כך חשוב, כל כך הרבה עומד על הפרק מבחינת שיאים וסטטיסטיקות ואז כל הספורטיביות סביב העניין הולכת לפח בגלל מחדל עצום באיכון שמוציא מההרכב 3 שחקנים שלנו, בחייאת. חלאס. לא מספיק המצב של הקבוצה, שימו את זה בצד. איך זה בכלל מצב הגיוני? או שכל השחקנים צריכים להכנס לבידוד וחלילה לא לעלות לשחק להדביק את חיפה, או שברור לכולם שזה טעות באיכון שאין להם חשש ושישחקו. לא ייתכן מה שקורה כאן. המוסד הזה פשט את הרגל. לא מבין למה מכבי עולה למשחק הזה, מקווה מאוד שהוא יגמר בצורה טובה. ערך ספורטיבי אמיתי לא היה בו בגלל שהשפלנו את הליגה, אבל זה כבר מוגזם.
  13. ממשיכים במטרות החשובות עד לסוף העונה ובין הדרבים חזרה הפועל חיפה למשחק שצריך לנצח ולשמור בו על רשת נקייה וכדי שזה יקרה איביץ' שמר על המערך והפעם הפתיע בהצבות בהרכב לשחקנים כמו רוסטם, פיבן, בלקמן, ריקן, אלמוג. השחקנים משתנים, השיטה משתנה, המכונה עובדת ובסופו של דבר עשינו את זה עם 3 שערים ובלי ספיגה. יופי מכבי. טננבאום הפתיע לטובה עם כמה עצירות טובות וערנות בשער, היו גם כמה ליקויים אך נסלחים. משחק ההגנה רחוק מהתיאום בשיא אבל עדיין מספיק כדי לכסות גם על טעויות מצחיקות של שרן פיבן או אפילו של סבוריט במיוחד בזכות התנועה הבלתי נגמרת של גלזר שאולי לא במשחק ענק אבל כרגיל רמה מעל כולם, פרץ גם נתן משחק לא רע וריקן השלים את הקישור בצורה ריקנית טיפוסית. רוסטם בעיקר רץ והיה מעורב בד"כ לא מספיק לטובה, גם ג'ראלדש יכל לסיים עם קצת יותר. בהתקפה בלקמן הפתיע בכמה נגיעות טובות בכדור ואלמוג הוא האס החדש של איביץ' שנכנס לתפקיד שנכנסו אליו כבר כ"כ הרבה שחקנים העונה מהספסל, מדהים. השופט היה זבל כרגיל אבל לא הצליח להשפיע על המשחק יותר מדי. פיקנטריה : - ממשיכים במרוץ לכל השיאים עם עוד משחק ללא ספיגה - איילון מייצר רצף כיבושים - ההרכב עצמו תכלס, די פיקנטריה יאללה, יום שבת זה יכול לקרות. יום שבת הדרבי הגדול שבו אפשר להניף צלחת - המשחק הכי חשוב בעונה עוד כמה ימים. יהיה טירוף. יאללה מכבי!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.