Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
    815
About Sawyer

• Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

24,849 profile views
  1. 0-0 בסיבוב הקודם הוא לא תוצאה רעה באופן אבסולוטי אבל מול יריבה כזאת אין שום תירוצים, חייבים לסיים את המשחק בבית (ועדיף בצורה חלקה) ולהתקדם לשלב הבא. פטריק מנסה להתחיל לייצב הרכב עם מה שיש בנתיים ובהתאם לכך ה11 שלו היום, רחוק מלהרשים אך חייב להספיק. שופט: סביר- (פשוט עוד שיפוט חלש, אהבתי את זה שהוא נתן לשחק אבל פשוט יותר מדי טעויות שאי אפשר לעשות, גם בגדולות פשע) שחקנים: פרץ לא אשם בשער, ממשיך להראות ניצוצות של שוער גדול. ממשיך לעקוב אחריו בתקווה. סבוריט מלבד מכירה אחת בהגנה היה מהטובים במכבי, הפריצות שלו קדימה שוות שערים קלים מול קבוצות כאלו. רמה מעל. הרננדז לא נקי במחדלים שלנו בקרנות, בסה"כ היה בסדר חוץ מהחלק הזה. בלטקסה טעות אחת גדולה, שותף למחדלים בקרנות, סביר. ג'ראלדס לרגעים הזכיר את ג'ראלדס הטוב, שרף את הקו ונקווה שזאת ההתחלה של הגרף השתפרות שלו. פיבן מחוייב מאוד, רשם כמה פעולות לא רעות, עדיין לוקה בחלקים חשובים בתפקיד. גלזר ממשיך להיות הסלע היחיד של מכבי ת"א במגרש עם עוד משחק טוב (לא מדהים), היחיד כמעט שמחלץ כדורים ולרגעים גם דוחף קדימה. ריקן לא משחק רע של ריקן אבל מבאס שזאת מחמאה לכושר הנוכחי שלו. גררו למעט פעולת הכנה נפלאה להחטאת העונות של חוזז פשוט היה לא טוב, כמעט בכל אספקט. יוני בניגוד לגררו הצליח לרשום 2-3 נגיעות טובות ואף שותף בשערים. אבל משחק רע ולא מחוייב של יוני שלא נראה שהראש שלו כאן. חלאיילה ללא ספק נקודת האור של הקבוצה, משחק לא רע בכללי אבל החלק המרכזי כמובן הוא הצמד, גול טוב בראש וגול מעולה של חלוץ לאחר מכן, יופי אוסמה. *לא שותף להתלהבות מעידו שחר, היה לא קיים הגנתית (ממש רך), לפעמים טוב בהתקפה לפעמים לא מדוייק. בכלל לא התרשמתי מאוד לחיוב מאף אחד מהמחליפים. פיקנטריה: - ניצחון ראשון ל20/21 - בכורה לחלאיילה בבלומפילד - שער (וצמד) בכורה לחלאיילה קהל: לא מספיק אוהדים הגיעו היום לדחוף את הקבוצה במשחק נוקאאוט, אני מבין את המצב רוח אבל זה לא צריך להשליך ככה על כמות הצופים. מי שהגיע הפתיע מאוד לטובה עם אווירה יחסית חיובית ביציעים, עידוד חיובי לאורך כל המשחק, תמיכה בקבוצה ואפילו רגעים של כיף - שאפו למי שדואג שזה מה שיקרה. אני חושב שהמשחק היום לא מקדם אותנו לשום מקום מבחינת ההכנה לעונה, נראנו לא רע בכלל מול קבוצה ברמה של ליגה לאומית, לא נותן תקווה להמשך העונה וגם לא משרת את התאוריה של חלקכם שאם נתרסק פתאום יתעוררו ויגיעו ערמות רכש, אז קשה לי להגיד איך אני מרגיש ביציאה מהמשחק מלבד השמחה (וההקלה) על העפלה לשלב הבא. בכל מקרה יש לנו קצת זמן לנוח עכשיו עד ליום חמישי הבא, בואו נקווה שלמשחק הבא נגיע כבר עם שאלות על האם הרכש הקרוב ישחק בגומלין.
  2. קרב על העפלה לשלב הבא, אנחנו מול קבוצה חלשה אבל נמצאים עדיין בסגל חסר מאוד. פטריק זורק למגרש את הכי טוב שיש לו, זה אמור להספיק בשביל לעבור. יאללה אני כבר קרוב ואפילו ההרכבים כבר פורסמו, רק ניצחון - יאללה מכבי!
  3. אכזבה בג'ודו, באמת מבאס מאוד. גם אני הימרתי על 2-3 מדליות (מבחינתי שגיא היה באנקר וגם פלצ'יק האמנתי שיעשה מדליה) בסוף 0. יצטרכו לחכות עוד 3 שנים אבל לנצח זה יהיה הענף ספורט שאנחנו הכי טובים בו כמדינה, מדליה הבאה בפריז. יהיה בסדר.
  4. לנטע לביא אין מקום אצלנו כשהקישור הוא גלזר פרץ גולסה, כן הוא נופל משלושתם. כרגע הקישור שלך הוא גלזר פצוע, ילד רנדומלי עד גיל 21 ואבי ריקן אבו פאני שחקן נחמד, לא תופס ממנו אגדת כדורגל אבל עם איך שמכבי נראת היום הוא כמובן שווה הרכב או לפחות רוטציה בכירה וגם ארד הוזכר כאן, חושב שיש לו פוטנציאל להפוך לבלם גדול אבל הוא עדיין שווה טעות של גול מפגרת לפחות פעם ב2 משחקים, יש לו עוד כמה צעדים כדי להיות בלם גדול בקנה מידה ישראלי..
  5. לפני 3 שנים הצליחו להפיל אותו בפח ושלחו לו קיר שציירו עליו בפוטושופ קללות לערבים והוא חשב שזה אמיתי ופרסם את זה בלי לדעת שהוא משמש כלי עבור הגזעניים ששונאים את מכבי ורוצים לפגוע בה מפה לשם הפך לאוייב המועדון פה בפורום.
  6. חחחחחח שמע הד"א שלך חולני בעיניי. זה בערך כמו להגיד שהחמישייה הכי טובה בכדורגל אולמות יותר טובה מה11 של השנה בכדורגל אמיתי כי זה כולה 5 מכל העולם ולא 11. הוא מתחרה בענף שהוא ספק ספורט בכלל שמתחרים בו 2% מכמות האנשים שמתחרים בג'ודו לצורך העניין, ולכן הרמת קושי שם לגודל ההישג שלו פחותים בהרבה.
  7. לגמרי יש לו סיכוי, לדעתי יביא מדליה. לא מהצבע שרציתי אבל מהמר שיביא.
  8. ההתהפכות של הגנריים עם האותיות והמספרים היא מהמשוגעות שנראו איי פעם בישראל. כי חשבתם שאחרי שבמשך חודש וחצי כמעט כל יום אני מזכיר את זה שהם צוחקים עליי שיהיה רכש בגלל חלאיילה ושיביאו שחקנים בזמן הפעם הם יתביישו לחזור בהם אבל לא. משומקום זה מגיע בבום. ההתהפכות. לא יגיע כלום ומה שיגיע יהיה מאוחר מדי וגרוע. חוסר מודעות עם אינטליגנציה נמוכה מוציאה הקיץ כמה גנריים ממש גרוע, מזלם שהם גנרים וקשה להצביע עליהם.
  9. שחררו, זה מביך. אנחנו כלום ויש לנו 0 השפעה. אני כבר לא מתעצבן אפילו. יודע שזה מה יש. תתרגלו כי זה לא שתקום כאן צעקה ובעקבותיה שינוי..
  10. נראנו רע במשחק פתיחת העונה מול קבוצה לא רצינית, לא הספקנו לנשום וצריכים לשחק מול חיפה בסמי עופר ירוק ועם הסגל הזה? אמנם זה מזיז המזיזים אבל אסור לנו להפסיד כלום פטריק "מייצב" קצת את ההגנה אך ממשיך בקישור חלש (מחוזק בגלזר) עם התקפה שנראת שיכולה אולי לעשות משהו כשחלאיילה בחוד. שופט: רע- (הפנדל, הצהוב לגלזר, כל ההחלטות ההזויות. אם זה יהיה השיפוט שלנו העונה - הלך עלינו) שחקנים: פרץ לא אשם באף אחד מהשערים, אם כבר סיפק הצלה נהדרת בראשון. עדיין קשה לי לראות בו נקודת אור. סבוריט פתח את המשחק טוב, לאחר מכן הגיעה צניחה ביכולת ובכוחות עד שיצא. הרננדז לא משחק שהוא ירצה לזכור, אמור להיות זה שעוצר את הגולים. נחמיאס קשה לשפוט שחקן כשההגנה נראת ככה, וקשה מהמשחק הזה לכאן או לכאן. ג'ראלדס ממשיך פתיחה לא טובה לעונה. הקישור היה נראה לא טוב, פיבן לא צריך לפתוח בהרכב שלנו, רוצה ומנסה אבל רואים שהוא לא שם. גלזר היחיד שסיפק את הסחורה היום, לא משחק ענק ועדיין בפער מכל השאר. ריקן כמה נגיעות יפות בעיקר בהתחלה, עדיין הצליח לסיים עם ציון לא טוב למשחק. יוני עוד משחק רע של יוני מכל הבחינות. גררו לא טוב היום, לא הצליח לעבור במהירות, מחפש כל הזמן פאול על החצי, לא משחק חכם. חלאיילה בקושי היה מעורב, כמה נגיעות טובות, לא משהו לרשום עליו הביתה. פיקנטריה: - הנסיון הפתטי של חיפה לתלות שלט - דחיית המשחק (המבורכת) בכמה דק (פקקים) - חום ולחות בלתי נסבלים - משחק שני ברצף עם בעיטה אחת למסגרת - הפסד תואר ראשון לעונה - הפסד לחיפה מ2018* (עדיין.. מזיז המזיזים) חייב למות: אבו פאני - באמת הוא פשוט מגעיל, לא ראוי לחיות. קהל: כל הכבוד למי שהגיע לכבשן ודחף את הקבוצה, נראה שאנחנו לא הסיפור המרכזי כאן. הקבוצה נראת לא טוב וללא חיזוק משמעותי (לפחות 2-3 שחקנים בול) לא ניהיה תחרותיים וזה לא דבר שאני חושב שאפשר לקבל. לצערנו כבר ביום חמישי יש לנו משחק לשם שינוי קריטי, חייבים לנצח כדי להתקדם באירופה. חמישי, 20:30, בלומפילד. נתראה שם.
  11. וואלה אין לי מושג מה ההרכב בשום צורה אבל מה שכן, עברתי את החלק היותר פקוק של הדרך. מקווה שמתישהו גם נגיע יאללה מכבי
  12. וואלה קרישי אם יש לך מקום אני מגיע איתך, לא מפספס חוויה כזאת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.