Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
    815
About Sawyer

• Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

26,648 profile views
  1. מי שזוכר אני הכרזתי שברגע שיקחו אליפות זה יעבור לבית של האלופה עד שנחזור לקחת. מטורף. הרמאויות הקטנות והמפגרות האלו שלא תראה באף מקום אחר חוץ מהכדורגל הישראלי כי היחס תועלת סיכון גדול מדי חוץ מפה שמותר להם הכל. מדהים.
  2. מעולה, תקים ארגון שלא שנוא על ידי רוב הקהל ולא יקבל אנטי לכל פעולה שלו ותרכז פעולות לטובת מכבי ונגד שונאינו ותראה שבתוך שנה מהיום שתעשה את זה אתה תגיד לעצמך ואוו איך סוייר הזין הזה תרם ככ הרבה וישב לאשתו של טפר על הראש כל הלילה עד שהיא שכנעה את בעלה להתפטר/להתאבד לצערי הרב זה לא יקרה ואין לי אמונה באף התארגנות קיימת כיום שתעשה לטובת מכבי. מאמין בך מאוד. מקווה שתקח את זה קדימה.
  3. אם אתה רוצה אותי איתך אל תציג שקרים כעובדות (ובטח כאלו שמוציאים אותך משהו שאתה לא ואותי משהו שאני לא) ואז אולי יהיה אפשר לדבר, זאת בטח לא דרך ואיך שאתה מדבר לא מייצג את מה שאתה טוען שאתה רוצה לעשות
  4. לא הזיז להתאחדות ולמענישים, לא מכבי. אין שאלה בנושא. ולא הייתה שום משמעות על הבעיה עצמה לגבי האשמה המכוערת שאני לא בא למחאות, אין מה להגיב, קבל את זה כעובדה שהייתי ביותר מחאות של מכבי ממך ואם זה מה שאתה כותב, אז בהצלחה גבר.
  5. ברור שמי שזורק חפצים חייב למות + אם אני רואה מישהו ב11 באזור שלנו ישר מתנפלים עליו כולם וכ"ו. הם בבונים חסרי מוח שמבחינתי לתת להם עונש מוות, מיותר לציין את זה בכלל. אני פשוט חושב שאין פה באמת "מחאה" שכן, זה העונש שקיבלת, הם רצו שהעובדים לא יגיעו, שאותם "פאנטים" ישלמו את המחיר וישבו בבית/ישלמו עוד כסף על כרטיס. לא חושב שזה נותן לאף אחד שום דבר לא להגיע. ובכלל המחאות האלו של לא להגיע למשחקים הם לא נכונות ובאמת לא פוגעות במי שמכוונים לפגוע (אלא אם כן הבלתי אפשרי יקרה וכמה קבוצות גדולות יחרימו ביחד במספרים משמעותיים מספר משחקים וזה לא יקרה לעולם) כשהקהל שלנו באמת ירצה לעשות משהו הוא ילך להפגין בהתאחדות, הוא יפגין ליריב טפר מתחת לבית ולאשתו בעבודה ולילדים שלו בגן. זה יהיה פעולה אמיתית של מחאה. מצטער, אינני חבר ארגון ואני לא מחויב להחלטות שאני לא מסכים עם האפקטיביות שלהן. בכל מקרה, ביננו - אף אחד לא יעשה על "המחאה" הזאת כלום. נמשיך לאכול את העונש שלנו כמו שרמוטות ומבטיח לך שאף אחד בהתאחדות/מנהלת/דיינים/עסקנים בכלל יודע שהייתה מחאה אז עזובותך שטויות. כשיהיו מחאות אמיתיות במטרה להשפיע אהיה שם בחזית ובכל הכוח.
  6. מבין את הכעס על מכבי שלא עושים מספיק, והם לא עושים מספיק. אבל העונש והאשמה היא של ההתאחדות/מנהלת/טפר/אחרים. ועליהם הכעס שלי ולא לבוא לא מעניש אותם להבנתי החרם היה על קניית כרטיס, לצערי בעקבות העונה היה לי שפע כרטיסים לשער 13, אז זאת לא הייתה הבעיה...
  7. ההזייה מחיפה כבר מאחורינו (הם כבר בהזייה החדשה שלהם) שתי משימות נשארו, לא להפסיד דרבי ולהגיע למקום השני. ואם רוצים להגיע למקום השני צריך לנצח היום. ב"ש נראת לא טוב ובבית זאת משימה שצריך להשלים. קרסטאיץ' מעלה הרכב דומה לחיפה אך מחזיר את גלזר להרכב וגם את גלוך. שופט: סביר (הפועל ב"ש באו להגעיל הכל והוא נתן להם רק חלק מהדברים, היה רע במיוחד בנושא תוספת הזמן ולתת להם לבזבז אבל לפחות לא קנה המון חארטות שלהם שזה משהו) שחקנים: פרץ לא יכל לעשות כלום בגול, תכלס לא נגע בכדור. בלטקסה דווקא נראה חיובי עד שרוקאביצה קצר אותו, פיבן במקומו היה בסדר לא היה קשה להיות בסדר נגד בש היום. סבוריט הכי טוב במכבי כרגיל, לא נדרש להרבה אבל הצליח בהתקפה כמעט גם לכבוש. נחמיאס גם במשחק כזה שלא תקפו אותנו הצליח לעצבן אותי לא פעם. קשוח מאוד וההחטאה ואוו.. ג'ראלדס דווקא תקף היום לא רע את ב"ש החסרה והחלשה, לא מאיזה משהו לרשום עליו הביתה. גלזר עשה את העבודה שלו, לא הרשים במיוחד. גולסה משחק לא רע בסה"כ, היה דינמי הרוויח קצת כדורים ואפילו תקף את השער. גלוך ניסה לאיים על השער, דחף קצת כדורים פנימה אבל לא הבריק היום. קובאס מעט הפעולות הטובות שרשם לא עולות על הפעולות הרעות, חבל. אלמוג עלייה גדולה ושער נפלא, חוצמזה אולי רצה וקצת ניסה אבל לא היה טוב. פריצה היה חייב לכבוש היום ולתת לנו את הניצחון, היה בסדר אבל חייב לכבוש. פיקנטריה: - אין שער 11 - אין ארגון > אין עידוד - אני יושב ב13 :\ - גלוך מנסה להוציא חוץ עם הרגל מאמצע המגרש - כמות החמצות בלתי נתפסת מקו השער - משחק בית אחרון לעונה המגעילה הזאת חייב למות: כל ההתאחדות מנהלת שופטים דיינים טפר (במיוחד), כל הזבל שהורס את הכדורגל ומזיין אותנו ללא רחמים. שאלוהים ישלם לכם כבר. קהל: לא היה כזה, לא לנו לפחות בקטע מוזר גם להם. לא מבין איך הצלחנו לא לנצח את המשחק הזה. עוד כתם בעונה המגעילה הזאת וכל מה שנשאר הוא לסיים אותה ללא הפסד בדרבי, אם אפשר עוד ניצחון כדי לצאת עם קצת קצת טעם מתוק לחלון העברות הקרוב. שבת, 20:30, בלומפילד. נתראה שם.
  8. כתבתי אבל שגבי בחוץ וגלזר בפנים. לא מבין..
  9. הכל מוזר וכלום לא משנה, בואו פשוט נביא את המקום השני עם ניצחון ביתי לא נפסיד דרבי ונגמור את העונה הזאת. הרכב של קרסטאיץ' בסדר בסהכ, חזרה מבורכת של גלזר להרכב גם גלוך יכול לתת את שלו היום. יאללה מכבי.
  10. יאללה חברים, הרסתם את הנושא. לא קראתי את כל הריב אבל אני רואה שרביד הגיב בסוף, תבדקו בצד של מי הוא - זה הצד הטועה. ויאללה סגרו סיפור. הרגתם אותנו.
  11. תקשיבו יא מפגרים. אונסים אותכם בתחת. לא הקלו כלום ואין שום הגיון בעונש. מי שחושב אחרת שלא יכנס לפורום הזה יותר. באמת אני כבר עייף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.