Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
  • Content Count

815
  • Days Won

281

About Sawyer

• Rank
    4%
  • Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

23,268 profile views
  1. חחחחח למה פייק ניוז אח שלי :)? בכל מקרה שמח שהשארנו את נושאי הקונספירציות מאחורינו
  2. מה כ"כ אכפת לך שמצחיק לי? אני לא מבין למה אתה מסרב להשתתף באווירה הכללית של הפורום ולתת לי להנות. טוב חלאס. זה הנושא של מכביזם זה בדם. אתה רוצה לדון בזה אפשר לפתוח נושא "סוייר ורביד - דיונים"
  3. מתחייב שאם אני מקבל טלפון מרביד שמודה בכל הטעויות שלו ובזה שהוא נחרץ בנושאים שאין לו מושג בהם אני מפעיל את רונאש למצוא את כל התיוגים + מפיץ את כל הפעמים שהוא צדק עם פרגונים. אבל זה לא יקרה.. אז בואו נתרכז בכבוד ליוזר שבאמת הוכיח את עצמו ועל שמו הנושא.
  4. מי מכם שלא מעורה בעמודים האחרונים של נושא קונספירציות החדש (או בשמו נושא "קורונה") מכביזם זה בדם נתקף שם ע"י כמה וכמה משתמשים שמתנגדים לגישות הקונספירטיביות שלו. במהלך הדיונים שמתי לב לטענה הזויה שלו שהובילה לויכוח שלנו שבסופו הצעתי לו להתקשר לדבר קצת בצורה נקייה וחברית נטו מתוך דאגה אליו. להפתעתי הבחור יצר איתי קשר ובאמת נדהמתי לגלות שמדובר בבחור נורמטיבי ואף חביב. אוהד מכבי שנסחף לתאוריות הקונספירציות בשנים האחרונות ולא יודע איך לצאת מזה כמו שהוא הסביר לי הרבה מאוד קונספירטורים בשלב כזה או אחר מבינים שהם טועים ואפילו מסבים נזק בגישה שלהם אבל הם נמצאים בנקודה שיש להם רק מה להפס
  5. מכביזם זה בדם אני מבקש שתתרכז במהות הדיון איתי, אתה טענת ב2 ההודעות הראשונות שאנחנו מדינת ניסוי ומדינות אחרות מחכות לראות את התוצאות לטווח ארוך בישראל. אני מבין שמתי שכתבת את זה לא חשבת לעומק ולא הבנת את משמעות הדברים שאתה אומר, שאם מדינות אחרות יצטרכו לחכות לתוצאות של בדיקות ארוכות טווח אצלנו מעבר למה שנבדקו הן יצטרכו לחכות שנים וכשכתבת את העובדות בעצמך הבנת כמה זה מופרך. אתה רב פה עם אלפי אנשים במקביל על כל כך הרבה נושאים, אבל בנושא הזה אין כלל ספק שזאת מחשבה לא רציונלית שגם גדול הקונספירטורים לא יכול לחשוב. שאשכרה מדינות יחכו עכשיו שנים לתת את החיסון כי הם ר
  6. לא לא לא. חייבים לשמור על מינימום בסיס של היגיון כשמדברים. אתה אמרת שמתחילת הבדיקות עד חיסון לישראלים עבר 9 חודשים. לכן אנחנו מחפשים תופעות לוואי שארוכות מ9 חודשים - אחרת היית מסתפק בתופעות לוואי לטווח ארוך שיש מהניסוי כמו שיש לכל חיסון/תרופה (רק שפה בדקו על יחסית מלא אנשים אז אתה לא יכול להגיד שלא בדקו על מספיק בהשוואה לטיפולים אחרים) לכן טענת ה"ישראל היא ניסוי של השפעה לטווח ארוך" מחייבת אותך להסתכל על תופעות שמתחילות אחריי יותר מ9 חודשים. בוא נגיד שמתחילות אחרי שנה-שנתיים. אז אתה חושב שיש מדינות שיחכו עכשיו שנה-שנתיים כדי להחליט אם לתת את הסיכון כי הן רוצות לראות את תוצאות
  7. אתה ממשיך להסיט את הדיון למקומות אחרים. אתה רוצה לדבר על נשים בהריון וכו', הכל בסדר נפתח דיון אחר על זה זה דיון ברמה הלגיטימית. אנחנו כרגע מדברים אך ורק על הטענה שלך שיש מדינות שמחכות לתוצאות לטווח ארוך מהניסויים בישראל. אתה מסכים איתי בוודאי שתופעה שמופיעה אחריי חצי שנה או שנה יכולה להופיע אחרי שנתיים או שלוש. אז לפי ההיגיון הזה אתה אומר בעצם שמדינות כמו אוסטרליה או יפן יחכו עכשיו כמה שנים!! כדי לראות איך משפיע התופעות לוואי ארוכות הטווח של הניסוי עד שהן יתחילו לחסן בעצמן? האם אתה במוח המוטרף שלך (לא אשמתך אתה פשוט קורבן להטפות פייקניוז) חושב
  8. אז אתה מדבר בעצם על מצב אבסורד שבו יש תופעות לוואי שלא נראות כלל ב9 חודשים הראשונים אבל מתפרצות בין 9 חודשים ל3 שנים נגיד? ואז יש הצדקה לחכות כמה זמן? שנתיים שלוש מאז שהישראלים מסיימים להתחסן והכל טוב? תגיד לי אתה מקשיב למה שאתה כותב? אתה קורא את המילים שיוצאות לך המקלדת ועדיין לוחץ סנד??
  9. אני יכול להגיב על ההודעה הזאת עם ככ הרבה מלל שהפורום יקרוס, להסביר איפה המדינות האלו נמצאות מבחינת המחלה, לתקוף את הכותב עצמו, להראות שבכתבה עצמה כתוב "בין השאר בגלל.." וכ"ו. אבל זה לא משנה. אני מתכוון לדבר על נושא אחד בלבד ואם אתה לא מגיב אליו בלבד אל תגיב בכלל. מדברים על תופעות לוואי לטווח ארוך, קרי נגיד כמה שנים קדימה. אתה אמרת שמחסנים את ישראל כדי לראות מה יקרה ואז יחליטו במקומות אחרים. אתה חושב שזה הגיוני/שמישהו הולך לחכות 3-5 שנים לראות מה קרה בישראל לפני שיתחסן? נראה לך שהעולם יחכה עם חיסון עובד כמה שנים לבדוק תופעות לוואי? או שאתה פשוט כותב מילים בלי לחשוב
  10. כן אחי. התוכנית היא בעצם לחסן את כל ישראל. לעצור את כל עולם החיסונים לשנתיים שלוש (אולי 5-7 כדי לקבל תשובות על תופעות ארוכות יותר) ורק אז, אם בישראל לא יהיו תופעות קשות לחסן את שאר העולם. באמת אני נטרף ממה שקורה עם אנשים בעולם היום, הפייקניוז והאינטרסים הסותרים גורמים לאנשים להגיד דברים שאי אפשר בכלל לחשוב אותם ברצינות. זה חולני. אנחנו בדרך לאבדון של המין האנושי.
  11. חוצמזה שפספסנו 2 שחקנים מהגדולים שיש בליגה בחינם. אבל כן..
  12. חחחחחח חיפה ירדו ממנו לפני שבועות וזה מה שפתח את המו"מ של מכבי איתו מדווח תומר לוי אבל כשחיפה על גבול הפתטיות מספרים לו שהם קבוצה לאליפות ושילך אליהם בכל זאת.. שתיקה. סאגה מביכה מאוד לחיפה, גם הסיבוב הראשון לפני חודש ובטח ביומיים האחרונים. מביכים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.