Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
  • Content Count

815
  • Days Won

280

About Sawyer

• Rank
    4%
  • Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

23,019 profile views
  1. אוף אבל הטעם. בוא נסגור שאתה מפנק אותי גם ביום שני בלילה במשהו טוב לפני השינה?
  2. פייי כמה זמן לא קראתי הודעה אופטימית ממך. המון המון אופטימיות לגבי הרננדז, אהבתי את מה שכתבת לגבי חוליה הגנתית של סבוריט הרננדז טיבי קנדיל. לגבי פשיץ'.. מקווה מאוד שאתה צודק. ניסיון וחוכמה זה נחמד, אבל מה שאנחנו צריכים זה שחקן שיחבר את החלק ההתקפי ובנוסף ולא פחות חשוב, יסיים את העונה עם 20 שערים יותר ממה שיש לו כרגע.
  3. המשחק השלישי ברצף הבלתי אפשרי הוא אחד הקשים שיש, קבוצת טורקית בחוץ ואנחנו כבר עם חצי לשון בחוץ. מודה ומתוודה, קניתי תיקו. דוניס נותן הפעם את המנוחה בעיקר לסבוריט, גם יוני וגולסה נחים. שופט: טוב (אם יש לי הערה זה איך כל השחורים שלהם קיבלו צהוב ורק קמארה אדום, איך לא היה אחד שקיבל שני צהובים. אבל 13 שונים קיבלו אחד, נראה לי משהו מסריח שם, חוץ מזה סלמתק.) שחקנים: טננבאום לא חושב שיש לו אשמה בגול, היה בסה"כ במשחק בסדר. ההגנה שלנו לא תיפקדה מושלם, דוידזאדה ניסה אבל לא הצליח לייצר בהתקפה כמעט כלום, שרן במשחק טוב, מפתיע בפתיחת העונה. טיבי במשחק טוב רוב המשחק, היו
  4. ניצחון גדול על קרבאח, תיקו מבאס מול ב"ש של אבוקסיס, משחק שלישי ברצף הבלתי אפשרי הוא משחק חוץ באצטדיון קשה מול קבוצה עדיפה. ההרכב מסתמן כמו לא ההרכב הכי חזק שלנו (כנראה שנראה אותו בשני מול חיפה) ועדיין קבוצה שיכולה לעמוד ולעשות תוצאה מכובדת היום. מקווה שהכל יעבור בשלום ואולי אפילו נזכה לראות דקה של פשיץ' שמתלבש לראשונה. יאללה מכבי.
  5. שכחת להוסיף שאם מישהו לא מסכים עם הדעה שלך אתה יכול להמציא איזה שקר על אבא שלך שתומך בעמדה שלך כהוכחה.
  6. אבא שלי זה טראמפ והוא לא מנסה לערער על הקולות בדואר ובכללי על תוצאות הבחירות. זה סתם שמועות של דמוקרטים.
  7. יש הרבה דברים בעייתיים בהודעה שלך, אגיע הביתה אגיב את דעתי
  8. לאלא אל תבין/תפרש אותי לא נכון, עכשיו אני ממש בטוח שלשנינו יש הרבה יותר מידע מטראמפ לגבי זה כי אין מצב שהוא העמיק ככ בנושא כמו שאנחנו עשינו אחהצ (וזה מה שניסיתי להגיד מהתחלה) עוד לא התחלנו לדבר שניה על מה יקרה בעולם שבו ארהב לא יכולה לתאם עם שאר העולם התמודדות עם מגיפות ומחלות מסתוריות ובטח שלא דיברנו על הנזק הבלתי הפיך שכבר נגרם (והיה גדל לולא אחריות של חלק מהמנהיגים האחרים בעולם) עקב הפרישה מהסכמי פריז. בעצם לא דיברנו מילה אחת על ההשלכות של המעשים שלו ואני ממש ממש לא מבין על סמך מה אתה אומר שאין לזה השלכות חמורות (תורי לגגל על ההשלכות של מהלכי טראמפ ולשים פה?)
  9. אין עוררין על כך שסין מעצמת ענק שמשתמשת בכוח שלך ומהלכת אימים על כולם - עובדה, הם אשמים בקורונה בטירוף לא הודו בזמן הסתירו מכולם וגרמו נזק חולני לכולנו ואף אחד לא תוקף אותם השיגעון - איך הם מחזיקים אותנו בביצים ראינו כבר הפרשיות הNBA/פרקים של סאותפארק. הגיוני מאוד שגם ארגון עולמי כמו WHO יהיה זהיר בהתנהלות מולם (כמו מול מדיניות בריוניות אחרות כמו רוסיה) מפה ללכת להגיד שהם זונות של סין וארהב פורשת בלי לחשוב/להבין את ההשלכות.. הזיה מטורללת
  10. לא הכי אובייקטיבי עם טראמפ זה האנדרסטיימנט של השנה, אבל כן הוא ענק. לא חושב ששיניתי את טענתי המקורית שהיא - טראמפ מסוכן לארהב ולעולם המהלכים כמו הפרישה מwho שמבוססים על כלום.
  11. המידע כמובן נמצא בפניו, כמה אכפת לו ממנו - 0. טראמפ מבין שהמידע/אמת הם לא מה שמים אלא התמונה שהוא מציג. ולכן אני מעריך שהוא אפילו לא מתאמץ להקשיב למידע שמונח על שולחנו. לגבי המימון של WHO, המימון שקוף לכולם ורובו התנדבותי (תודות למערכת שארהב דרשה לשנות) קיצר תראו את הפרק של ג'ון אוליבר על זה (הקודם מלפני שבוע בדיוק)
  12. לא טבולות בכלום, קיבלו החלטה אך להתנהל כדי להשיג את מה שחשוב להם להלחם במגיפה. לא מצאתי עדיין שום עדות או מישהו שנותן עדות או אפילו קונספירציה להתנהלות פוליטית של WHO בטח שאף אחד כאן לא מדבר על ההשלכות של הניתוק על ארהב ועל העולם
  13. מצטער, אבל אומר את זה במלוא הרצינות, לא - לא חושב שטראמפ יודע יותר ממני או ממך על הגוף הזה (בעצם רק ממני אם אתה חושב שהם כלבות של סין) ואני לגמרי מאמין שהוא יצא עליהם בלי שום ביסוס. זאת הטקטיקה הבסיסית ביותר שלו, טראמפ 101. קיצר, לא חושב שWHO זה העוגב של סין ואני בטוח שכרגיל טראמפ סתם נובח כי הוא לא מבין איך זה מתנהל. התנתקות של ארהב מארגון הבריאות העולמי יהיה צעד בעייתי מאוד הגובל באסון וחמור מאוד שאתה פשוט מחליט שהם זונות של סין רק כי טראמפ אמר בלי שום בסיס מאחורי זה.
  14. אפשר בבקשה בסיס, הוכחות, השפעה וכ"ו שמבססות את הטענה שלך לגבי WHO ועל היותם ארגון פוליטי פרו סין? ולמנוע ממך מלהגיד שטויות אני אגיד מראש שה"מחמאות" של WHO לסינים נבעו כנראה מהצורך בשיתוף פעולה איתם כדי להשתלט על המגפה (כמו שעושים בכל פעם שיש התפרצות בעולם) ושיש 16 קטעי וידאו מצולמים של טראמפ מאותה תקופה מחמיא להתנהלות הסינית בתחילת המגיפה (עד מרץ נגיד)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.