Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
    815
About Sawyer

• Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

25,435 profile views
  1. הפנדל הראשון, פנדל ודאי. השחקן מטומטם תפס ולפריצה לא הייתה ברירה אלא לקחת את הפנדל הזה. לגבי הפנדל השני, גררו אמנם עשה עבודה לא רעה בשביל להפיל את השופט אבל לדעתי זה אפילו לא פאול ואם כן, מחוץ לרחבה.
  2. פחות קר משלישי/רביעי וגם לא גשום (טפו טפו) השחקנים כבר באצטדיון ונראים דרוכים. אם רוצים לעשות משהו בבית הזה אסור להפסיד היום. אם אפשר, יהיה נחמד גם ניצחון. הכי חשוב העונה, באנו לתת הכל. יאללה מכבי!
  3. למכבי אין בעיית סגל. חסר לך בלם (זר?) ברמה, לפחות לפחות קיצוני אחד (ישראלי?) ועוד שחקן למרכז. להגיד שאין בעיות בסגל זה הזוי.
  4. הרבה פאשלות נמצאות במה שמוגדר כפתיחת העונה הנוכחית של מכבי ת"א, יותר מדי נקודות שהלכו לאיבוד ותצוגות שפל כמעט בלתי נסלחות. אבל הפגרה האחרונה עם החזרה של השחקנים וכשאנחנו ממש פסע מסגל מלא צריך להתחיל בצבירת הנקודות לתקופה הקרובה כדי שנוכל לדבר על מה קורה קדימה. היריבה שלנו? נתניה, קבוצה מוכשרת שלא התחברה כלל תחת ההולנדי שלה והיום זאת הבכורה של בני לם מול פטריק שבסגל כמעט מלא מעלה את ההרכב הנכון על הנייר. חוץ מגולסה (ונחמיאס) זה +- הכי חזק שיש לך כנראה היום. שופט: מכור. (חלאס, באמת. לא מדבר על השער הגבולי שנפסל, לא מדבר על הגדולות אפילו - פשוט שיפוט אנטי מכבי 100% מהזמן לא נותן להם צהובים של 5831290521% ופאולים שורק רק נגדנו משהו חולני) שחקנים: פרץ לא אשם מרכזי באף אחד מהשערים, לא חושב שהיה במשחק מושלם אבל בטח לא עליו ההפסד, אחלה ילד. סבוריט משחק נפל מהטעות בפתיחת המשחק ועד הסוף, הרבה זמן לא היה סבוריט ככ חלש הגנתית. שרן אולי עוד שמר על המצודה במחצית הראשונה אבל מחצית שניה גם הוא נפל עם כולם, הרננדז באתי לכתוב על זה שזה עוד תצוגה רעה ברצף תצוגות רעות אבל האדום.. אין מילים. ג'ראלדס מחצית ראשונה טובה מאוד בשני הצדדים, מחצית שניה פחות טובה. גלזר משחק פושר של דן, לא מפיל עליו את המשחק אבל יכל לעשות יותר. שמיר מחצית ראשונה טובה מהרגיל לעדן, 2 מהלכים גדולים, יחסית פחות ברח מהכדור, היה די אגרסיבי.. היה מעודד, מחצית שניה רעה. ביטון עוד משחק רע, גם בדקות הטובות שלנו איבד אינספור כדורים, לא שווה את המעט מהלכי קסם שלו. קניקובסקי הבישול השני ואוו, בכללי משחק טוב שלו למרות ההפסד, דחף בלי סוף, ירד להגנה ועשה עבודה, יצר מקדימה. אחלה גבי. קוואס פעם ראשונה שאני מרשה לעצמי ממש להתאכזב ממנו, חייב להיות יותר מחוייב ולטרוף את הדשא ואם לא, להיות הרבה יותר מדוייק וקטלני. פריצה בכלל לא משנה כלום, כבש צמד. בדיוק החלוץ שפיללתי אליו. מסתמן כבינגו. פיקנטריה: - מכבי סולד אאוט (הופתעתי ממש) - פארפה כובש נגד מכבי - יניב מזרחי כובש מספרת (נגד מכבי..) - קריאות תתפטר מובהקות קהל: סולד אאוט מפתיע (חרא על נתניה שלא פתחנו לנו את התחתון), עידוד טוב בהתחלה. קשה לי עם השריקות בוז בחילופים ועם התתפטר (מתנחם בזה שזה ממש מכוון להחלפת המאמן ולא לשרוף את מכבי) וואלה אין הרבה מה להגיד, מחצית ראשונה טובה אבל עם איך שזה הסתיים ועם הקולות שנשמעים (נכונים או לא) לא יודע איך מתרוממים מפה בלי שום שינוי. לא יודע מה להגיד עכשיו וגם לא נראה שיש הרבה זמן כי יום שלישי אני כבר על המטוס להלסינקי, מכבי קצת אחריי.. נקווה לטוב. אירופה זה אופרה אחרת בכל מצב. חמישי, 17:30, הלסינקי. נתראה שם(?)
  5. אין לנו שום מקום לאבד נקודות, לראשונה העונה עם האופציה אולי להרכב החזק ביותר שלנו. יאללה מכבי.
  6. אזלו כל הכרטיסים שהוקצו למכבי למזרחי עליון, לא מוכנים לפתוח לנו את המזרחי התחתון ולכן הכרטיסים היחידים שנותרו לאוהדי מכבי הם לE+ כל מי שרוצה להרגיע שירכוש לשם.
  7. הוא צודק בכל מילה אבל הוא לא הצדיק בסדום, הוא סתם יצור עלוב ופרובוקטיבי שאוהב לתקוע אצבעות לאנשים בעיניים. בכל מקרה, מטורף המטריה ההגנתית שחיפה מקבלת אחרי שהן שוברים שיאי גועל נפש מדי שבוע. כל הבנייה של הנרטיב השקרי הזה.. מתיש מגעיל ולא ראוי.
  8. זה בדיוק הפרדוקס. ברגע שנפגש אתה תחדל להיות גנרי עם מספרים ובדכ גם תפסיק לזלזל/ללכלך סתם, ואז לא תיהיה ועידת שלום כי הכל יהיה רגיל
  9. נשלחו כרטיסים במייל, ודאו שקיבלתם אותם ושהדפסתם אותם
  10. שמרתי את הדף של וינה, זה סתם דף נייר מודפס אברר באיזה פורמט זה בהלסינקי אביא לך בכל מקרה
  11. הנה זה. הנה ההודעה שחיכינו לה כל השנים שתוביל למהלך שבסופו יורידו כרטיסים לצמיתות, כמה אני מתרגש לקרוא את זה סופסוף. איזה רגע. קיצר, מחירים לא ירדו, מי שיכול שיגיע מי שמושפע מהמצב של הקבוצה אני מבין, גם אין לי הרבה ציפיות ממכם
  12. אז אני רק מוודא, בנוסף לשיפוט הזבל שקיבלנו בתחילת העונה ולתצוגת האימים של האלמן חסר הילדים חולה הסרטן לעתיד אביעד שילוח. אנחנו עוברים בשקט ולא עושים כלום גם אם המשחק האחרון + בגניבת דעת בתקציר? האם יש משהו שיכול לקרות מבחינת שיפוט שיגרום לנו להגיב או שבעצם אנחנו מכריזים באופן גלוי - הנהלת ואוהדי מכבי תל אביב הם כלום. לא משנה מה יקרה ומה תעשו, נקבל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.