Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
  • Content Count

815
  • Days Won

289

About Sawyer

• Rank
    4%
  • Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

24,427 profile views
  1. יאללה אנשים מעט התגייסות לביצוע מהיר. אני חייב את זה מוכן עד שישי בבוקר כדי שאוכל לעבוד בשבת-ראשון ולגרום לזה לקרות וגם המכביסטית בטח תצטרך קצת זמן. אז יאללה, עכשיו או שפשוט נקים ידיים על העונה ונפקיר את הקבוצה להתמודד לבד כרגיל
  2. ועד כה, כלום קונקרטי. לקפל? מישהו לוקח אחריות?
  3. 1. מבקש מאוד - רק דברים משלושת המשחקים האחרונים. רק דברים מהפלייאוף. הסברתי כבר למה 2. שמישהו יקח על עצמו בשעות הקרובות לכתוב בצורה מסודרת את הדקות והארועים של שלושת המשחקים האלו כדי ש @המכביסטית15, נסיכת הפורום, תוכל להפוך את זה לוידאו שאני יכול להשתמש בו. חשוב לבחור בזוויות הנכונות שמראות באופן חד משמעי את הטענה שלנו (ועדיף להעביר לי בפרטי לפני הפצה כללית) 3. אם מישהו יכול לתת וזה כבר בונוס דוגמאות למקרים הפוכים אצל חיפה כמו.. נגיד הצהוב שבלקמן קיבל מול צהוב ששניה אחכ לא נשלף, או שער שנפסל ליריבה שלהם על פאול כמו של פלאניץ - בונוס גדול נוסיף גם את זה - יעזור. אני
  4. אני בכנות לא חושב שנוכל להלחם בהם במגרש שלהם. להוכיח שכל העונה לא הלכה לטובתנו ואם כבר להפך. וגם אם נביא פה כמה סרטונים מפורטים עם השוואות וספירת נקודות וכו' זה לעולם לא יוכל להתגבר על הצבא האינטרנטי הירוק שבאמת מתוחזק במספר בלתי נתפס של ילדים מסכנים חסרי חיים שיושבים על הרשתות 24/7 ומציפים את כל הגורמים הרלוונטיים. אני בכנות לא מאמין שזה דבר שאנחנו מסוגלים. עם זאת, לנסות להשתמש במה שהם כבר עשו ורק להגיד שבפלייאוף זה כבר צומצם ושמכבי נדפקת בפלייאוף ולהביא את זה למודעות ולשיח שאולי לא נקבל עזרה אבל לפחות יפסיקו לבוא עלינו בכל הכוח וללא תגובה בתקשורת אחר כך - זה המקסימום שניתן להשיג.
  5. כל מי שכאן כבר מבין וחיי את המציאות שאוהדי חיפה כפו עלינו - הנדסת התודעה שלהם הצליחה, הקמפיין עלה על כל דמיון והגענו לנקודה שבה המציאות/האמת כבר לא רלוונטית כלל. הנראטיב ברור - "השופטים היו עם מכבי ונגד חיפה ועכשיו הגיע הזמן לפצות את חיפה. שלא יהיה פה אליפות של שופטים למכבי". לכל אדם שפוי ברור שלא עומד כלום מאחורי זה וזה באמת נטו 100% הקמפיין של חיפה ולצערי הרב עם רמת הרעב והמסכנות של האוהדים שלהם וכמות האוהדים המסכנים שלהם ברשת - אין לנו דרך להלחם. עם זאת, חייבים לעשות משהו. לנסות לאזן במעט את הסיטואציה הבלתי אפשרית הזאת כי מכל הדברים זה עלול להיות הדבר שיקח לנו
  6. לגמרי, זה מביך. רק מתקן שרייכרט לא אוהד הפועל, ינקו אוהד הפועל ברמת הינקו. זה היה המשפט הנכון..
  7. יא טמבל חסר מושג אם לא היה גול היה נותן פחות, רק מסמן יותר עם היד "ראיתי אני אוסיף את זה". שיפוט חרפה. כדורגל זוועה.
  8. הולך להיות שבוע מהנה בכל מקרה ובכל זאת בבקשה שחיפה יעשו את זה מתוק באמת מחר.
  9. תוסיף לו את המעורבות הנהדרת בשער הראשון (היה צריך לקבל שם בחזרה מגררו ולתת לפשיץ' מול שער ריק)
  10. תוצאה לא רעה בסמי עופר משאירה אותנו במקום הראשון ומעבירה את מרכז הלחץ לחיפה, אבל כדי לשים עליהם באמת את הלחץ צריכים להוציא 3 נקודות מהמשחק הסופר מאתגר הזה, מכבי פ"ת קבוצה שנולדה כדי לעשות קשיים לגדולות, כבר ניצחה אותנו העונה ובחיסורים של השבוע (גלזר, יוני, גולסה) זה הופך למלחמת עולם על שלושת הנקודות. שופט: רע- (לא נתן להם אדום 100%, הקוון שהרים את הדגל, האישור של השער הגבולי שלא צריך לאשר בואר. נתן להם לבזבז זמן חופשי בשוויון, פשוט גועל נפש) שחקנים: טננבאום עשה מה שיכל בגול, כמעט ולא איימו עליו. ההגנה הייתה טובה היום מול קבוצה קשה, למעט אותה טעות. סבוריט בא לעבודה כל מש
  11. אני כבר פה וגם השחקנים האמת, אין יותר מדי מה לזיין בשכל. משחק הכי חשוב בהיסטוריה לנצח או למות. יאללה מכבי.
  12. לא מאמין שמחר המשחק הכי חשוב העונה וכולם ככה ישנים, מפחיד אותי מאוד. מקווה שלא נשלם על זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.