Jump to content

Sawyer

משתמשים רשומים
  • Content Count

815
  • Days Won

271

About Sawyer

• Rank
    4%
  • Birthday 05/08/1988

Recent Profile Visitors

21,948 profile views
  1. אגב, לראשונה העונה אני ממש מבואס שאני לא עושה סיכום. לא כי חסר לי אלא כי אין סיכום וידאו ואין איך לאמת את התקצירים התקצירים מראים שהיה משחק שקול במקרה 3-0, ויתרו על מצבים משוגעים שלנו והכניסו דברים הזויים שלהם כמו כדור עומק לנבדל שהשחקן בועט באוויר ולא פוגע בכדור בכלל, הזיה.
  2. שאפו להפועל חיפה שבאה לשחק כדורגל, אמן כל שבוע. ששון, מפרט: טעות. לא באירופה, בכל העולם.
  3. פתיחת העונה המדשדשת כבר מזמן מאחורינו ורצף הנצחונות האחרון כבר מתחיל להזכיר את מכבי של שנה שעברה, גרף ההשתפרות בעקבות חזרת פצועים רק עושה טוב והמטרה ברורה - להגיע להתמודדות הבאה מול חיפה כשהיא כבר לא חלק מהמירוץ. בשביל לעשות את זה צריכים את כל הנקודות והיום מגיעה עוד משוכה לא פשוטה, הפועל חיפה. איביץ' ממשיך לתת קרדיט בדיוק לאותם 11 שפתחו בשבוע שעבר וכשזה כולל את גולסה אני מגיע רגוע. המשחק נפתח בקצב נהדר עם הזדמנויות לשתי הקבוצות כשהפועל חיפה לא נרתעת משטף המצבים של הצהובים ושולחת שחקנים במתפרצות לנסות להגיב. החניכים של איביץ' מסרבים להוריד את הרגל מהגז עד שהפועל חיפה כבר לא יכולה. דקה 26 הסכר נפרץ והראשון מגיע אחרי מהלך כדורגל יפה של הצהובים שלא מורידים רגל מהגז וממשיכים לתקוף כשרק קבוצה אחת נמצאת על המגרש עד סיום המחצית. מחצית שניה מכבי ממשיכה עם הלחץ וכבר בדקה ה55 מהלך ענק של גולסה נגמר בשער שקובע 2-0 מכבי. את השיפור במשחק של מכבי אפשר לראות בעיקר מהדקות האלו עד הסיום כשהפועל חיפה מתקשה לנסות לחזור והצהובים ממשיכים להחזיק בכדור ולייצר מצבים ואפילו להחמיץ פנדל, דקה 90 ואחרי כמה חילופים טובים המחליף אצילי מפרגן למחליף הטרי שכטר ששולח את השלישי לרשת וקובע 3-0 גדול לצהובים בסיום. שופט: סביר- (אני מרחם עליו מאוד בגלל שבחצי שעה הראשונה שפט טוב, נתן לשחק כדורגל בעיקר וזה מאוד חשוב. מאז הדקה ה30 התחיל בקריסה מרחמים על הפועל חיפה שכללה כמעט את כל סוגי הטעויות שיפוט הקיימות לרבות התסמרטוטויות עלובות) שחקנים: טננבאום ממשיך לנפץ שיאים בלי לגעת בכדור, בלתי נתפס. הדאיג אותי לחצי שניה כשלא יצא איזה פעם. ההגנה ממשיכה להיות מדהימה ולשמור על רשת נקייה. יאיר ממשיך להראות דומיננטיות בראש ומבצע פעולות הגנה נפלאות עם חצאי טעויות לא משמעותיות, טיבי באופן רשמי לא מקבל ביקורות יותר עד הודעה חדשה. קיצר, אל+. סבוריט ממשיך להראות שהוא המגן הטוב בארץ עם דומיננטיות מוחלטת בשני צידי המשחק אבל מי שממשיך להפתיע זה שג'ראלדש שגם נמצא שם תמיד בהגנה וגם ממשיך להשתפר בהתקפה (רק תראו אותו בהחמצה של חוזז דקה 15). גלזר פשוט ואוו. אין לי מילים הוא פשוט בכל מקום, מחפה על כל טעות, מחלץ כדורים כמו מכונה ואפילו קצת דוחף קדימה ומאיים על השער, אמאלה. גולסה היום אייל גולסה ניצח את גלזר בתחרות על המצטיין עם משחק טוב מאוד הגנתית ומופלא התקפית עם דריבלים, איומים על השער ו2 בישולים ענקיים. מיכה השלים את הקישור ואני לא יודע אם זה היה המשחק שהוציא אותו מהתקופה הרעה כי עדיין היו לו רגעים קצת נרפים אבל בסה"כ סיים עם הוקי אסיסט וגול אחרי מהלך גדול עם אייל, יופי דור. קח את זה קדימה. גם ההתקפה שלנו תפקדה יפה היום כשקודם כל חוזז היה אולי במשחק הכי טוב שלו במכבי, תזזיתי, פורץ קדימה, סיפק כמה הרמות נפלאות וקינח במהלך גדול בשלישי, יופי מתן. יוני עלה היום לא 100% כשירות ולדעתי קצת יצא מהאדישות שהייתה לו, היה נראה יותר מחויב ורשם עוד שער נהדר ברגל החלשה, שיקח אותו ולא את ההחטאה מהמשחק. צ'יקו ממשיך בתקופה הטובה גם אם לא רשם משחק, היה דומיננטי, הוריד כדורים, פרץ באגפים. נתן כל מה שיש לו. *אצילי נכנס, מחלץ כדורים, מאיים על השער. יאללה אני חושב שאחרי הפגרה הוא מוכן להרכב. יש לו מה להוסיף לנו. פיקנטריה: - טקס לשחקן עבר (+ הפועל נחליאלי) - טננבאום ממשיך לנפץ שיאים ונמצא 10 דק משיא כל הזמנים בליגה - מכבי משווה שיא של 10 משחקים ללא ספיגה מפתיחת העונה בכל העולם - שלישייה ראשונה בבלומפילד החדש. - התרגיל של גולסה, דור מלול עדיין בוכה. קהל: בלומפילד כמעט מלא (כ"כ חבל שכמעט) נותן אימפקט אדיר לקבוצה במשחקים מהסוג הזה. אתחיל בזה שהיה פשוט כיף ביציע לאורך כל 90 הדקות, הייתה שירה ועידוד חיובי. היו פיקים טובים ורגעים שהיינו שם בשביל הקבוצה, פה ושם בוז כשצריך ואפילו שירה לחכמון הזבל שבא לזיין אותנו (סופר חשוב!) עבודה מעולה של כל מי שמנווט את העידוד של מכבי, להמשיך באווירה הטובה הזאת ואנחנו ניהיה בלתי עצירים. יוצאים לפגרה ארוכה, אחריה נסיעה ארוכה לק"ש, מבחן אמיתי וקשה מאוד לקבוצה (ולאוהדים שלה) - אל תפספסו הזדמנות להגיע בסיטואציה כ"כ נוחה ולקרוע את הגרון. יאללה מכבי!
  4. אנחנו נמצאים בלב של רצף משחקים "קלים" על הנייר שאנחנו חייבים לנצח את כולו, 15/15 כדי לשמור על המקום שלנו בפסגה ולהבהיר לחיפה ולב"ש שהן לא במירוץ. היום אמנם בבלומפילד מחכה לנו משוכה לא פשוטה, הרבה חשיבות לאימפקט מהקהל. לבוא כולם בראבק ולהלחם על המשחק הזה כי לא הולך להיות פשוט. אני יוצא, נתראה שם. יאללה מכבי!
  5. כן, זה חתיכת בזיון. היו חייבים להביא עוד סדרנים ולפתוח עוד כניסות. לא הגיוני יותר מ10 דק' כניסה גם בפיק שלקראת המשחק. בגלל דברים כאלו אני בחיים לא מסתכן ומגיע כ"כ מאוחר למשחק, מבואס בשביל כל מי שהגיע על הקשקש ופספס. פתחנו חשמל.
  6. הטירוף של משחק העונה עדיין מורגש והמטרה ברורה - לרוץ קדימה ולא לשמוט נקודות עד שלא ישארו לנו יריבות בצמרת. המשחק על פניו נוח, רעננה קבוצה מאומנת ועם חלוץ מסוכן אבל לא מאריות הליגה ובמושבה צריך לדעת לנצח אותה. איביץ' מעלה הרכב נהדר שכולל סוף סוף את גולסה בהרכב וחוד דינמי של יוני מתן וצ'יקו. המשחק נפתח בסערה, השינוי של גולסה בקבוצה מורגש מהדקות הראשונות ומהלכי כדורגל יפים מתורגמים למצבי הבקעה כבר מהפתיחה. דקה עשירית שער נהדר של צ'יקו מעלה אותנו ליתרון אבל לא מוריד את הרגל מהגז ולמעשה כמעט עד סוף המחצית שליטה מוחלטת של הצהובים ועוד מצבים טובים לכיבוש השער השני, מחצית טובה מאוד. המחצית השניה כבר נראתה אחרת לגמרי כשאמנם המשכנו להגיע למצבים ולסכן את השער של צור אבל רעננה החלה להעז יותר והעורף שלנו נחשף מספר פעמים, החילוף איחר להגיע ובדקות מסוימות רעננה כבר הייתה קרובה לשוויון. החילופים של איביץ' כבר שינו את כיוון המגרש, שער שני (יפיפיה) ומשם שיוט לניצחון חשוב, 2-0 טוב מול קבוצה לא פשוטה. שופט: סביר+ (לא היה מאוד מורגש וזה לזכותו, פספס ספק אדום לרעננה ועוד כמה פעמים נתן להם לעצור אותנו בלי צהוב, בסה"כ שיפוט בסדר ביחס למה שרגילים. הרבה בזכות השער המוקדם כנראה) שחקנים: טננבאום המשיך לשמור על שער נקי אך לא נראה בטוח ויציב כבד"כ כשקצת ערערו אותו. גם ההגנה שלנו לא הייתה ביום מושלם כשאמאדור רושם משחק שני עם קצת יותר מדי טעויות הגנתיות כשגם טיבי לצידו שהיה טוב ברוב דקות המשחק נפל פעמיים שלוש ליכולת של גאנם, המגינים למזלנו ממשיכים להיות נקודת חוזקה בשני הצדדים כשגם סבוריט שומר על יכולת נפלאה, חכם ומדויק בהגנה, יצירתי ופעיל בהתקפה וג'ראלדש ממשיך להפתיע עם משחק סולידי הגנתי לצד דומיננטיות בהתקפה, הוא מעולה בדאבל פס עם מיכה ויודע להעביר כדורים חדים למרכז הרחבה. הקישור שלנו היה האחראי לדקות הנפלאות במחצית הראשונה כשגלזר ממשיך להיות הבולדוזר הכי קטלני בליגה, קנטה הלבן. רק שהפעם מצטרף אליו גם אייל גולסה עם עבודת דינמו, חילוצי כדור והתוספת ההתקפית של יציאה קדימה, איומים על השער - רמה מעל מה שיש לנו בליגה. מיכה דווקא מעט זייף היום עם משחק נרפה, לא מדויק ואף לא אחראי לדקות מסוימות - חייב להתעורר. חוזז לא היה מאוד דומיננטי היום, לפחות יצר מצב וחצי ועשה עבודה הגנתית, יונתן כהן על אף השער הנפלא מתחיל קצת לעצבן, אסור בטעות אפילו שיראה שיש לו איזה פוזה עליו, לא מספיק רץ, לא מספיק רוצה, מזייף. חייב להתאבד על המגרש. צ'יקו ממשיך בכושר הטוב כשהפעם הוא גם מנפק קבלות, שער במבצע נפלא ועוד בישול חכם לסטטיסטיקה - יופי צ'יקו. *שכטר עושה עבודה חשובה גם אם זה לכמה דקות, טוב לראות את אצילי שיתחיל לכבוש ולהכנס לעניינים. פיקנטריה: - בלאגן משוגע בכניסות למגרש - הכרוז אומר אוראל גולסה - גולסה בהרכב - שוינפלד בסגל - משחק תשיעי ללא ספיגה. קהל: טירוף האוהדים בחצי האצטדיון שקיבלנו היום במושבה היה נראה כאילו עשו אובר בוקינג והיה נראה שכולם נדחסים. הרוח גם הייתה טובה אחרי ב"ש והפתיחה הייתה בהתאם. מחצית ראשונה נפלאה וכיפית - שבת לפי הספר. מחצית שניה הארגון המשיך לעודד ולתת את הגרון אבל זה הרגיש שההצטרפות הרחבה שתרים את הקבוצה קצת הייתה חסרה, שטויות. העיקר 3 נקודות והאווירה הטובה. להמשיך ככה כי הולכים להיות לנו משחקי בונקרים קשים מאוד שבהם יצטרכו את הקול שלנו כדי לפרוץ את ההגנה. אסור להוריד רגל לשניה. שבת, 19:50, בלומפילד. נתראה.
  7. אמאלה אתה לא יודע מה עשית לי בגוף עכשיו. ואוו. נשבע לך שזה היה נראה לי מ11 שהם מנסים לכבות אבל אמרתי לא חלאס אני סתם מגזים בראש שלי עם כמה שהם מפגרים. ואוו. איזה רגע קסום. מזמין אותך לראות שוב רק את הרבע שעה הראשונה למשחק.
  8. אחרי שהבטחנו את שלושת הנקודות במגרש קשה באשדוד הכל התנקז להיום, למשחק הכי גדול שיש לכדורגל הישראלי להציע בעשור האחרון, מכבי ת"א נגד הפועל ב"ש. בלומפילד המחודש עוד לא הוכיח את עצמו כמבצר שהוא הולך להיות וב"ש מגיעה בתקופה טובה עם הרבה מוטיבציה להוציא תוצאה טובה. איביץ' מפתיע בהרכב עם חוזז על חשבון בלקמן שאפילו לא בסגל, הקישור נשאר גלזר ברסקי מיכה. פתיחה סוערת למשחק כבר מהשריקה הראשונה, כבר בעשר הדקות הראשונות הצהובים רושמים שלושה מצבי כיבוש מצויינים (ב"ש עם המצב הבודד שלהם במשחק) ומתבססים כקבוצה השולטת במגרש, הדקות חולפות והמגמה לא משתנה רק שויטור מנסה לקבל אדום בכוח, בסופו של דבר הוא גם מצליח דבר שמוביל ללחץ גדול עד השער המיוחל של טהא עמוק בתוספת הזמן. מחצית שניה מול עשרה שחקנים בבאר שבע ורק קבוצה אחת על המגרש, הצהובים מגיעים לאינספור מצבים אבל לא מצליחים למצוא את המסגרת בזמן שהאדומים חרף העזרה מהשופט לא מצליחים להגיב ולסכן את השער אפילו פעם אחת. שוב פעם עמוק בתוספת הזמן השער המיוחל מגיע אחרי מבצע נהדר של שכטר. 2-0 בסיום. שופט: רע- (ויטור התחנן לאדום והיה צריך לראות אותו לפני, שיפוט חד צדדי לטובת באר שבע מרחמים ברורים, עשה כל שביכולותו לעזור להם לא להתפרק. שיפוט מגעיל על חשבון חוקי המשחק לעיתים) שחקנים: טננבאום ממשיך לשמור על רשת נקייה בלי לעשות כלום, שכחתי כבר אם הוא שוער טוב. ההגנה ממשיכה לשמור על רשת נקייה כשזה מתחיל במשחק פנטסטי בשני הצדדים של שני המגנים שלנו, גם סבוריט שעצר ויצר, רץ ללא הפסקה והראה עליונות וגם ג'ראלדש שנמצא בכושר שיא מאז הגעתו בשני צידי המגרש. אמאדור היה במשחק טוב אמנם אך מעט פחות מרוכז אבל החיפוי הגיע (שוב) מטיבי עם משחק יוצא מהכלל, ראשון לכל כדור, רוצח את ההתקפות של ב"ש. מדהים. הקישור ניצח לנו את המשחק כשבראש ובראשונה המצטיין במשחק, דן גלזר עם משחק מושלם לרפטואר, מה שהוא עושה במרכז זה מדהים. הגרזן האולטימטיבי רצח לבד את כל הקישור של ב"ש. ואוו. ברסקי שלא רצה להרוס לחברו הטוב הוסיף משחק סולידי בשני צידי המגרש כשדור מיכה הוביל וניהל את המשחק בצורה טובה אך שוב לא היה מספיק דומיננטי במקומות המסוכנים. חוזז הפתיע אותי לחיוב, המהירות, הנחישות. לא כדורגל ענק אבל תרם למשחק ההתקפי של מכבי, יוני היה גם כן במשחק לא רע, מעורב, מאיים על השער, קרוב מאוד לכיבוש כמה פעמים. צ'יקו ממשיך בכושר הלא רע, דומיננטי יחסית לחלוץ במכבי, מאיים קצת על השער (איזה החטאות..) ונותן קצת גוף כחלוץ. *תענוג לראות כל שניה וכל נגיעה של גולסה, מברוק לשכטר על השער הנפלא ואיך אצילי לא השתתף גם בחגיגה. פיקנטריה: - שוב ויטור מקבל אדום מולנו - מצב דשא מעט מדאיג בבלומפילד. - גם השער השני בבלומפילד המחודש, עצמי של בלם (ותודה לטהא!) - רימון עשן באמצע הגוש של ב"ש (חחחחחח) - ברכות לקורא איתי דלבה על הפיצה - גשם קל במחצית - שער אמיתי ראשון בבלומפילד המחודש - שכטר בביצוע נפלא. - אצילי חוזר למגרשים אחרי 3000 שנה+- - טננבאום שובר שיא ספיגות - מכבי עדיין ללא ספיגת שער מפתיחת העונה, 8 מחזורים. קהל: משחק העונה, רגע האמת. אווירה טובה ביציעים. עידוד טוב בסה"כ עם מעורבות שלנו ברוב דקות המשחק. זה היה משחק שקצת קשה להתפוצץ בו כי הציפייה להבקיע לא מגיעה ובכל זאת לא הלחצנו את הקבוצה ותמכנו. לא התצוגה הגדולה ביותר שלנו אבל חגיגה נהדרת בסיום. תודה מיוחדת לרימון הצהוב שפתח את העת לחגיגות, קרנבל ביציעה בלומפילד על הזונה הבדואית באדום. תענוג. שלא ייגמר לעולם. לא יורדים מהמקום הראשון עד סוף העונה, טורפים את הליגה. נגמר הסיפור. שבת, 17:30, רעננה. נתראה שם.
  9. חחחח בטח היית שבור שנכנס. לא בטוח. היחיד שראה את הנולד בנושא. שניות ספורות לשער, אולי גם לך אתן קרדיט על ראיית הנולד.
  10. חוזרים מהפגרה, תחושת הפספוס עדיין קיימת, רצף הפציעות לא נראה כאילו הוא הולך להגמר ובמגרש כ"כ קשה 3 נקודות הם גם חובה וגם משימה לא פשוטה בכלל. איביץ' מחליט להמר על הרכב שכולל חוליית קישור של גלזר ברסקי מיכה והתקפה של יוני צ'יקו ובלקמן. קשוח מאוד. למרות הפתיחה הסוערת של הצהובים עם כמה מצבים קורצים כבר בדקות הראשונות לא לקח הרבה זמן כדי להבין איך המשחק הזה הולך להראות כשהשחקנים של אשדוד עשו הכל כדי לבזבז זמן ולא לתת לשחק והשופט נתן להם לעשות בדיוק את זה. המשך המחצית הראשונה לא הראה שום סימן חיובי. גם במחצית השניה השליטה של מכבי נמשכה מול הבונקר של אשדוד אבל הקצב עלה והמשחק מעט נפתח. דקות טובות של מכבי (ובעיקר של יונתן כהן) הסתיימו עם שער מעולה שהתחיל מדור מיכה והסתיים אצלי צ'יקו אופאדו (שאיכשהו עם יונתן לא עשו 2-0 וגמרו משחק דקה אחריי השער). עד הסיום המשחק נשאר יחסית רגוע ואשדוד לא הצליחו לאיים על השער של טננבאום. 3 נקודות בסיום. שופט: סביר- (שיפוט חלש ומאכזב כבר מהפתיחה, לגיטימציה לבזבוזי זמן והצגות, מינימום כבוד לכדורגל. גם בצהובים יכלת להעניש קצת יותר קבוצה שבאה לקצור. רגיל לגרועים ממנו כנראה, עדיין סבלתי מכל רגע) שחקנים: טננבאום ממשיך במסורת של לסיים משחקים כמעט בלי לגעת בכדור, הוציא איזה התקפה מהר בדקות הסיום חכם למיכה. משחק ההגנה גם כן ממשיך להיות יציב וטוב, מלבד אמאדור שהיום היה קצת פחות טוב עם טעות של בית סוהר ועוד כמה הרחקות לא מדויקות. טיבי המשיך בכושר הטוב בסה"כ עם משחק בסדר. המגנים היו החוליה החזקה שלנו היום כשסבוריט היה במקום עם רגליים בכל רגע שצריך בהגנה ותמך הרבה בהתקפה בעיקר כשהיה תקוע, ההפתעה הגיעה מג'ראלדש שמלבד עבודה הגנתית טובה הצטרף היום המון להתקפה, פתח אופציות מסירה ובסופו של דבר הביא את הבישול המיוחל. חוליית הקישור עבדה קצת פחות טוב שאם לדן גלזר אפשר לתת חיזוקים חיוביים על העבודה הבלתי נגמרת בהגנה, חילוצי הכדור והשלטת הטרור אין הרבה מה להגיד עליו בצד ההתקפי, אצל ברסקי זה כמעט כלום בשני הצדדים ודור מיכה אמנם הצליח להעביר 2-3 כדורים יפים (גולל הוקי אסיסט לגול) אבל צריך לתת יותר במגרש כזה. ההתקפה ממשיכה להיות תקועה, בלקמן כמעט ללא פעולות טובות והרבה החלטות בעייתיות, צ'יקו מפוזר אבל לפחות נותן את התחת, נכנס בכל הכוח ובסוף היה שם לדחוק את השער שהביא 3 נקודות. לגבי יונתן אני קצת מעודד אמנם לא היה מאופס אבל חזר מההעלמות שלו לכמה הבלחות שכללו איומים על השער ומהלכי כדורגל לא רעים, עדיין לא מספיק. פיקנטריה: - האוהד ב"ש עם שלט החלמה מהירה לחביב אוחיון - רימון עשן ורוד - הפריצה המרגשת של כמה מגדולי היציע דרך המגרש ליציע 5. - הנגיעות של גולסה בכדור.. מטורף. המהלך בסיום. קהל: סולד אאוט עם רוב מוחלט לצהובים במשחק "הביתי" של אשדוד היה רק החימום לתצוגה הנהדרת היום. לא יודע מה היה בצעדה אבל היא הגיעה לאצטדיון עם המון אנרגיות שמחה ושירה חזקה שכבר מפתיחת המשחק דחפה את הצהובים קדימה בצורה חיובית, בוז טוב לפרקים לשופט זה גם משהו שאנחנו מבצעים טוב אבל השיא היה מבחינתי ההתעלות במחצית השניה שבאה קודם מהקהל ורק אח"כ מהקבוצה, התעלות שהסתיימה בשער שלנו. אולי פעם ראשונה העונה שאני מרגיש שלקהל יש נקודה גדולה בניצחון - שאפו לכולם ובמיוחד לגוש שנתן עבודה גדולה היום. אני מאושר שהרוח הזאת מגיעה אחרי הפגרה ועם ה3 נקודות לפני אחד המבחנים החשובים שהיו לנו בשנים האחרונות, משחק עונה אמיתי מול ב"ש בבלומפילד החדש - משחק על כל הקופה ואנחנו חייבים לתת את האימפקט שיכריע את ההתמודדות הזאת. עוד שבוע בדיוק, הטירוף מתחיל כבר עכשיו.. יום שני, 20:15 בבלומפילד. נתראה.
  11. סבבה, ביצוע בינוני ותואם לרמת הקושי ולעובדה שלא שיחק 10 חודשים כדורגל והוא על הדשא 3 דקות. אני זוכר מסירה אחת שלו ש"אהבתי" שהלכה חכם למגן והיה בה משהו שאפשר לראות אבל זה באמת אווילי בכלל להתעקב על נקודה כזאת. בלתי אפשרי לשפוט והלוואי ונראה כבר במשחקים הקרובים תוצרת תחושת בטן, תחשוב חיובי פעם אחת. מה יקרה?
  12. אלמוג היה סופר חסר במשחק כזה, אצילי באמת היה יכול להיות ההבדל. גולסה/ניקוליץ' מהפתיחה (על פרץ נגיד..) וגם זה יכל להראות אחרת לגמרי ואלו כלים שאמורים לעמוד לרשותנו כבר מול אשדוד בניסוי כלים האחרון לפני ב"ש. רק חבל וכואב על הנקודות שהלכו לאיבוד
  13. השיפוט בארץ זאת מכה וזה באמת מעבר לפנדלים/צהובים/טעויות שיפוט. אנחנו כקבוצה מובילה סובלים מאוד שנותנים בארץ ליפול ולמשוך זמן ומה שאג'ידה עשה היום זה בכלל אדום במחצית. וגם ככה קשה מול בונקר כזה מסריח אז שהשופט מרסק לך את האפשרות ללחוץ גבוה ובנוסף נותן להם לכסח אותך כל פעם שאפשר בלי לשלם על זה וליפול בין כל פוזשן הסיכויים שלך צונחים משמעותית. חרא על הפנים של כל האיגוד הזבל הזה.
  14. וואלה היית קרוב במגרש היית אמור לשמוע שבירכתי אותו 90 דקות.
  15. לא ראיתי עוד תקציר אבל מכל הפיספוסים שהיו לנו (שכטר, מיכה, יוני) זה היה נראה לי כמו המצב הכי קשה להכניס, ובכלל מאוד מאוד מוקדם לשפוט או אפילו להמר לגביו. שיקבל לפחות 30 דקות נוכל לנסות לנחש את עתידו, אני מאמין בו מאוד אבל זה בטח לא על סמך מה שכבר ראינו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.