Jump to content

ozziv1

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by ozziv1

1. כי הוא נתן אליפות להפועל ולא משנה כמה דרבים הוא ינצח לנו , וכמה הוא ישקיע מעצמו , וגם אם הוא יביא לנו 10 אליפויות הוא עדיין נתן אליפות להפועל ובגלל זה הוא לא יכול להיות קפטן במכבי . ואני מאוד אוהב אותו , שמח בכל גול ובישול ומעודד אותו בכל משחק מהרגע שהגיע וכמעט קיבלתי מכות על זה אבל קפטן במכבי ? עד כאן
  2. לדעתי כדאי גם לכתוב את שם השופט/קוון שאחראי לטעות
  3. יום שבת: בני סכנין - מכבי חיפה - X מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון - 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו - X הפועל חיפה - הפועל תל אביב - 1 יום ראשון : הפועל רעננה - בית"ר ירושלים - 1 יום שני: הפועל באר שבע - בני יהודה - 1 ב. לפחות שחקן אחד יכבוש צמד או יותר ה. במשחק בין הפועל חיפה להפועל תל אביב נראה גול יותר מוקדם מאשר במשחק בין בני סכנין למכבי חיפה ו. הצמד בוזגלו&ברדה יכבוש\יבשל יותר מהצמד ראיוס&אבוחצירא ז.במשחק בין רעננה לבית"ר נראה יותר כרטיסים מאשר במשחק בין אשדוד לרמת השרון
  4. אחחחח הייתי קרוב ... אם לא שראנוב החמאר הזה ...
  5. סעמק לא הייתי באמצע שבוע איך כבר פספסתי מחזור כל הכבוד על ההשקעה ! אתה ענק !! הפועל עכו - הפועל באר שבע - X בני יהודה- בני סכנין - 1 עירוני קרית שמונה - מ.ס. אשדוד - X הפועל ניר רמת השרון - הפועל רעננה - 2 בית"ר ירושלים - הפועל חיפה - 1 יום ראשון : הפועל ת"א - מכבי פתח תקווה - 1 בונוס א - בית״ר - הפועל חיפה , 27-32
  6. אותו שחקן בדיוק שניהם ב2 פעולות טובות יכולים לגמור משחק שניהם מתעלים על עצמם במשחקים גדולים שניהם נותנים הכל וכל הזמן בתנועה שניהם יכולים לעבור 2 שחקנים על 2 מטר לשניהם יש מסירות נהדרות מיכה רק צריך לשפר את הסיומת שלו זה הכל
  7. אין שחקן שמיכה יותר דומה לו במשחק ובאופי מאשר ערן זהבי
  8. כולם צריכים לאסוף ? למה לא מטעינים לנו את זה במנוי
  9. לפי ויקיפדיה : מערבי - 7,818 מקומות , 6 שערים - 7818/6=1303 מזרחי - 4,939 מקומות , 4 שערים - 4939/4=1235 צפוני - 4,749 מקומות , 4 שערים - 4749/4=1187 דרומי - 4,953 מקומות , 4 שערים - 4953/4=1238 VIP - 400 מקומות הממוצע קהל שלהם נכון לעונה שעברה הוא 9500 למשחק והאיצטדיון 23000 מקומות , ככה שאני מאמין שנקבל יותר מ1000 כרטיסים למשחק לא הצלחתי למצוא מידע איפה יושבים האוהדים של קבוצת החוץ וכמה מקומות היא מקבלת אנסה להסתכל בתקצירים
  10. קפריסין = צ׳רטרים ככל שנחכה יותר יהיה זול יותר לטוס
  11. אנחנו לא יכולים לארגן צ׳רטר ? נבדוק ביקוש , ניקח 50€ מקדמה בתור דמי רצינות וארבו דרבו
  12. כמה כבר עולה להוציא צ׳רטר אם יש באמת 200 איש שרוצים לטוס ?
  13. מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
  14. הכי טוב לנו : C - ליאז' , זלצבורג , אלפסבורג G - דינמו קייב , גנק , ראפיד וינה רק לא ליפול ל: A - ולנסיה , סוונסי , קראסנודר I - ליון , בטיס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.