Jump to content

ozziv1

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by ozziv1

1. סיבוב ו2 משחקים , שבשניהם כבש
  2. לא רואה סיבה שקבוצת צ׳מפיונס (דורטמונד) תקנה מהם שחקנים באמצע העונה כי הם לא יוכלו להיעזר בהם בצ׳מפיונס ליג (ודורטמונד כבר איבדו סיכויים בליגה) ליברפול לעומת זאת נשמעת אופציה מאוד הגיונית
  3. שר מורחק מהמשחק בבלומפילד ואיבנוב מורחק מצמד המשחקים
  4. רק תביאו את אלקמאר תחושה : ולנסיה
  5. יוצא מפתח תקווה ב18:00 כנראה מקווה להשיג כרטיס מראש וגם אם לא , 2 מקומות פנויים ברכב בכל מקרה
  6. גולסה פשוט חרא של שחקן אני לא מבין מה אנשים פה צועקים להביא אותו ילד אפס מושתן שלא עשה 2 דברים טובים בקריירה שלו
  7. תכננתי נסיעה ארוכה לתאילנד , "השכרתי" את המנוי שלי ל11 ובסוף היא התקצרה מפה לשם אני כרגע בלי מנוי עד המשחק נגד בית"ר בבלומפילד מי שבצבא או איכשהו לא צריך לפעמים את המנוי ורוצה למכור ניקובים , מוזמן בחום להתקשר אליי או לשלוח הודעה , למספר 0544298740 החל מהמשחק בחמישי נגד בורדו
  8. יום שבת : רמת השרון - הפועל עכו = X מ.ס אשדוד - הפועל חיפה = 2 בני סכנין - הפועל באר שבע = 1 עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה = 1 בני יהודה - הפועל תל אביב = X יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים = X שאלת בונוס א , עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים. מתייחסת לכלל המשחקים פרט למשחק של מכבי ד. נראה לפחות פנדל מוחמץ אחד שאלת בונוס ב - מתייחסת למשחק המרכזי של המחזור - מכבי חיפה - בית"ר ירושלים. עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים ד.עזוב אותי מהימורים , אף סעיף לא התקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק.
  9. איך כולנו היינו בהלם ב1:0 על אולימפיאקוס ב4:3 על פריס סן ז׳רמן אחרי ה3:0 על פאו כבר היינו בטוחים שיותר מטורף מזה לא יהיה לנו ואז באו הדרבי 4:0 וה3:2 על בני יהודה וכשכבר חשבת שראית הכל ... הגיע ה3:3 ההוא נגד באזל שייזכר כהחמצה (!) הערב כולנו קורעים את הגרון ומרעידים את היציעים בבלומפילד , את השאר ניתן לאלופים בצהוב כחול לעשות
  10. כותרת .. נוער/מבוגר לא קריטי 0544298740
  11. שוב תודה רבה לך על ההשקעה מלך ! יום שבת: הפועל חיפה - בני יהודה = 1 הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה = X בני סכנין - מ.ס אשדוד = 2 הפועל רעננה- הפועל עכו = 2 מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה = 2 יום שני : בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב = 1 שאלת בונוס א - מתייחס לכל המשחקים פרט למשחק של מכבי, עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים(נקודה אחת) ב. ישרקו לכל היותר 2 פנדלים, כולם יכנסו שאלת בונוס ב- מתייחס למשחק המרכזי של המחזור בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב , עליכם לבחור את הסעיף שלדעתכם יתקיים(נקודה אחת) א. ישלפו לפחות 6 כרטיסים במהלך המשחק
  12. אם בהגרלה עוד קצת חששנו , ושמנו למטרה להוציא שם אולי נקודה אני חושב שכרגע ניצחון בצרפת זה מאוד ריאלי , ומקווה שנחזור עם 3 נקודות זה גם נותן לנו נקודת דירוג נוספת מעבר ל2 שכבר השגנו , וגם נותן לנו סיכוי לעלייה
  13. לא כי הוא לבש אדום פעם , כי הוא שם גול אליפות באדום פעם וזה לא "פעם" זה לפני 4 (4 ) שנים ואין מה לעשות ולא יהיה מה לעשות הוא שחקן ראשון שלי בהרכב כל משחק כי הוא הכי טוב בארץ אבל קפטן ? דיי נו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.