Jump to content

ozziv1

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by ozziv1

1. כל מילה בסלע . יאללה לזיין את הפועלללללל
  2. קבלו הודעה של מזדיין מהפורום של השדים : בן שרמוטה
  3. זה ביזיון ? אתמול התקשרתי ללאן כדי לברר כמה כרטיסי נוער ימכרו לדרבי והמזכירה אמרה לי שהיא בכלל לא בטוחה שימכרו כרטיסי נוער ! אחרי זה היא הלכה למישהו ושאלה והוא אמר לה - "אם ימכרו , אז 50 כרטיסי נוער" פשוט בושה !! ביזיון !! מתוך 3000 כרטיסים מוכרים 50 כרטיסי נוער כשלפי התקנון צריכים להימכר 600 כרטיסי נוער (20%) !! פשוט בושה הנהלת מכבי ולאן
  4. חייב חייב חייב חייב כרטיס חייבבב עדיף נוער כמובן אבל אם יש למישהו כרטיס שישלח הודעה פרטית או שיתקשר 0509475070 .. ההודעה מופנית בעיקר לאנשים שאמרו שהם יקנו כרטיסים סתם כי יש להם מנוי וימכרו אותם לאוהדי מכבי במחירי עלות לאן הזונות לא להתקשר בבקשה בשביל למכור לי כרטיס ב400 שקל מי שיש לו כרטיס לשער 7 במחיר הגיוני שיתקשר ועד 23:00 בבקשה
  5. תשמעו יש לי 2 מנויים ואני צריך לקנות 3 כרטיסים יש מצב מישהו מאיזור ת"א/פ"ת מבית לי את המנוי שלו אני אביא לו איזה פיקדון שהוא ירצה רק חייב לאסוף את הכרטיס ואני מחזיר בחייאת
  6. חחחח בדיוק דיברנו על זה היום במכירה לדרבי כל שנה מדברים שירחיבו אז לכו תדעו למרות שעכשיו יש יותר סיכוי כי אנחנו מארחים את היורו עד 21 גם 3,000 מקומות זה משהו השאלה שלי זה רק איפה יבנו אותם
  7. חחחח וואלק האתר שלהם כבר קרס יאללה להמשיך חבר'ה אנחנו עושים עבודה טובה D:
  8. פשוט בושה משטרה מזדיינת לא יכלו לבוא בבוקר ולשים את הברזלים המפגרים האלה ? קוקסינלים מ3 אני מחכה כמו מפגר עומד במקום כולי מת להשתין ואנלא זז פתאום 5 ורבע כולם מוציאים אייפונים אומרים המכירה התבטלה משטרה של זונות
  9. חחחח בדיוק פירסמתי את זה אז כנראה שהמנהל לא יאשר לי את הנושא ומה הבעיה אחי אין לך איזה חבר צדיק אחד בסדום עם מנוי ? לי אישית יש איזה 10 רק בכיתה חחחח
  10. שלום רציתי לדעת כמה יעלה כרטיס נוער לדרבי לשער 7/2/13 ? ובאיזה קופות לדעתכם ימכרו ? יאללה מכבי !!
  11. שמעו רגע אם ביום שלישי אני בא על הבוקר ב9 לקופות בבלומפילד , 1. (במידה וישאר) יהיו להם כרטיסים לשער 8 בכל הקופות ? (דיזינגוף בלומפילד וקרית שלום) 2. אין לי מנוי אז 70 שקל לשער 8 זה כולל עמלה ? 3. ייתנו לי ולחבר לקנות 5 כרטיסים ? אנחנו קונים לחבר'ה ..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.