Jump to content

ozziv1

משתמשים רשומים
    24
  • Last visited

Everything posted by ozziv1

1. ימניאקים אני מקבל פה 3 התראות על הודעות בנושא אחת אחרי השניה הקפצתם לי ת׳לב
  2. יא מגזימים שנה שעברה כולכם רציתם לשבת לו על הזין יאללה תירגעו אחלה כרוז שבעולם
  3. גם מעליי היו בערך שבעה כאלה כל נגיעה של ראדי בכדור הוא ״אפס בן שרמוטה וערבי מסריח״ כל דריבל פחות טוב של בן חיים ״חלאס הרגת אותנו , תמסור כבר״ כל טעות קטנה של חואן הוא אפס מסריח שלא יודע מה הוא עושה כנ״ל יואב , וניקו , אפילו פריצה לפעמים חלאס , אתם לא מאמנים יא מסריחים אתם לא רואים שאנחנו משחקים בלי שלושת הבלמים הקבועים שלנו ? מה זה הבוז הזה כשדור נכנס וטב״ח יוצא ? מה עובר לכם בראש ? אם אתם לא יכולים לעודד גם כשקשה , מעדיף שלא תבואו לבלומפילד ואלה היו יושבי שער 11 קבועים שאני מכיר בפנים
  4. חחחחח תיכון עירוני ה׳ מחיפה אכן נמצאים בטיול שנתי באילת
  5. גולסה פח וראלי לא מגן לא מסוגל לשמוע כבר את השמות האלה חלאס
  6. אוהב אותך סוייר , אוהב אלחנדרו לא מאמין באלוהים אבל תבורכו
  7. הייתה יד ברורה של אשדוד ברחבה (שמצדיקה פנדל) דאבור לפי התמונה שהביאו פה גם בלי הקו העקום של Dow , היה בנבדל ומחוסר זוויות צילום אי אפשר לומר בוודאות אם הכדור עבר את הקו במלוא היקפו
  8. יש לגלניס חן קטע שהיא אוהבת להגיד הפוך מכולם אה ? לנושא, בן הרוש מספר 1 על המגרש היום, ייני מספר 2 מישהו אמר בעיית מגנים במכבי ?
  9. מרגש ? עוצמה ? הרגיש כאילו ניצחנו ? היינו באותו משחק תגידו ? הודות לאיחור (הו כמה מפתיע) של הארגון ולכמות הסטייקים לא נורמלית (לגיטימי, משחק בצפון, יש הרבה בסיסים קרובים וחבר׳ה בלי מנויים שרוצים לראות מכבי פעם בשנה) היו נטו 15 דקות שירה מחצי שעה לפני תחילת המשחק ועד סופו עידוד חלש מגעיל משעמם ומדכא
  10. אם עדיין רלוונטי שלחתי לך פרטית 0544298740 מחפש טרמפ מהמרכז
  11. בורדו היה הכי גדול : אוווו מה זה בורדו זה לא צבע סתם גוון
  12. המחיר למשחק נגד באזל הוא ממש לא שחיטה זה מחיר לגיטימי עבור כרטיס לשלב נוקאאוט בליגה אירופית בלי לבדוק אני מבטיח לך שהכרטיס אצלנו יותר זול מ90% מכרטיס למשחק בכל האיצטדיונים האחרים בשלב זה המחיר לכרטיס למשחקי ליגה זה כבר משהו אחר ובאמת אפשר לומר ש100₪ למשחק ליגה זה מוגזם אבל גם כאן, יש סיבה העדיפות היא שיהיה סולד אאוט מנויים מתחילת העונה זה חוסך למכבי כסף (פתיחת קופות במשחקים כאלה נגד קבוצות שמביאות קהל כמו חיפה, דרבי וכו׳) , מבטיח לה הכנסה X מהמנויים ולא ביסוס התקציב על השערות, וזה חוסך גם לאוהדים כסף .
  13. לא אומר על אף אחד שהוא אוהד יותר טוב או פחות טוב מאחר כי מה אני שאקבע ? אבל מי שאין לו כסף למנוי, גם לא צריך לשלם 100 שקל על כרטיס למשחק כי אם למשחק אחד בשנה אין לו לשלם 175 שקל, אז שלא ישלם גם 100. ב165-215 (למי שלא מנוי !!) ש"ח לראות את מכבי הכי טובה בהיסטוריה במשחק ראשון בשלב הנוקאאוט בהיסטוריה, זה ממש לא הרבה. ומי שמנוי ירוויח, וככה זה צריך להיות. אני כתבתי את זה. ואני ממש לא מסתכל רק על עצמי. יש לי מנוי ל11 וכרגע הוא מושכר עד בית"ר בית- משמע, אכלתי זין וגם לי כרגע אין כרטיס מובטח למשחק נגד באזל בבית ואני עדיין חושב, שמי שיש לו מנוי צריך לקבל קדימות וגם הנחה. כי זה היתרון בלהיות מנוי. זה היתרון שצריך להיות למי שמשלם מראש בתחילת שנה 700-1300 שקל על 20 משחקים שלך תדע לכמה הוא יוכל להגיע. נתתי כסף מראש, מגיע לי הנחות וקדימות בעתיד. זה מה שצריך להיות וטוב מאוד שזה ככה המחירים לא יקרים לא לבעלי מנויי ולא לחסרי מנויים, תנוחו.
  14. מי שאין לו מנוי שישלם. חד וחלק חובה לתת עדיפות והנחה למנויים אין מה לעשות
  15. דבר עם מכבי, תשלח מייל, תציע אם נמשיך לדבר בפורום שום דבר לא יקרה, צריך לשלוח להם מיילים ולדבר עם מי שצריך. אבל זאת עלייה מתבקשת אחי אין מה לעשות בשלב הבתים שילמת 85 ש"ח על כרטיס למשחק במנוי כולל עמלת **** ופה אתה משלם סה'כ עוד 30 ש"ח כולל העמלה הגיוני שלשלב שמינית הגמר (במידה ו...) יקחו אותו מחיר, וגם אם יעלו זה יהיה ב10 ש"ח. לא יודע אני לא חושב שאני היחיד שנשמע לו הגיוני שכל שלב עולה יותר בסוף נגיע לגמר ואנשים ימחו על זה שכרטיס ביובנטוס ארנה עולה 2000 ש"ח ולא 200 וגם אין נוער
  16. בוא אני אגלה לך סוד אחי , אין קשר בין מחט לתחת נשמה, רוב האנשים שיקנו כרטיס לאירופה הם מנויים לליגה. מי שמנוי לשער 13 בליגה, לרוב יהיה לו כסף כדי לקנות כרטיס ב150 ש"ח לשלב מתקדם באירופה. ולמי שאין 150 ש"ח לקנות כרטיס באירופה לרוב לא יהיה כסף למנוי לשער 13. מי שההורים קונים לו מנוי, שיקנו לו גם כרטיס. אם הם לא קונים - שיעבוד יום אחד יעשה 150 שקל ויקנה כרטיס למשחק של מכבי. לא צריך לעשות רעש גדול כל פעם מחדש שלב 32 האחרונות שווה יותר משלב הבתים ויותר מהשלבים המוקדמים - והמחיר בהתאם. ומי שאין לו מנוי כי אין לו כסף לעשות מנוי "נדפק", אבל בכסף שהוא חסך על המנוי שיקנה כרטיס בגג 215 שקל ונהנית ממשחק של מכבי באירופה. קודם כל אתה מדבר איתי על לפני 10 שנים אחי, הכל התייקר מאז, יש את מדד המחירים לצרכן אם אתה לא יודע. גם נסיעה לאוטובוס עלתה פעם 3 שקל והיום עולה 6.90, וסיגריות עלו פעם 2 שקל לקופסא של נובלס והיום הן עולות 20. אבל פעם משכורת מינימום הייתה 1000 שקל והיום היא 4300. מדד המחירים לצרכן עולה עם הזמן ואיתו המשכורות. ההוצאות בשלב הזה של אירופה על אבטחה ועל כל המסביב הן מאוד גבוהות, וכמובן המעמד. כמו שMaTa אמר לך, באיצטדיון של 40000 מקומות מן הסתם יקחו מחיר זול יותר כי אפשר להקל על הקהל וע"י כך להרוויח יותר. מי שאין לו 165 שקל למשחק של ראשון של מכבי בשלב נוקאאוט באירופה (!) שלא יקנה. ושלא יקנה כרטיס ב200 שקל לדרבי מספסר במקום לבכות, תעבדו. ואני בן 18 שמנוי שנה שלישית ומימן לעצמו 3 מנויים ועוד עשרות משחקי חוץ. ועבדתי ולמדתי ויש לי בגרות מלאה (ומעולה) והייתי ב85% מהמשחקים של מכבי ב3 שנים האחרונות. כנראה שזה אפשרי חיילים זה כבר נושא אחר, ואני מאמין שאם הייתה דרך לפקח על זה, מכבי הייתה צריכה להוציא 50% מהכרטיסים שנותרו בחצי מחיר לחיילים. אבל אין דרך לפקח על זה וכולם יודעים שזה יגיע לספסרים. אז לזה באמת אני לא חושב שיש פתרון.
  17. חלאס יא מגזימים מי שיש לו מנוי מקבל את המחירים המוזלים (ובצדק כמובן) וגם מי שלא - 215 ש"ח לכרטיס למשחק בשלב האחרונות בשלב 32 האחרונות באירופה ל2/13 זה ממש לא יקר , צאו מהסרט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.