Jump to content

צהוב מחו"ל

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by צהוב מחו"ל

1. אני גם עברתי שם על הפורום קצת וזה די דוחה אבל במשהו הם צודקים. גם פה התגלגלו ימים שלמים בצחוקים על שי אבוטבול (ועכשיו גם על לאלה) זה כנראה מגיע לנו על כל שירי השבחון ויצחקי.. בסוף הם נשארו עם שבחון ואנחנו בלי כלום
  2. זה מצחיק שיש לנו בסגל את אבידור, עטר וקולאוטי ואחר שנפצע חלוץ מיד נמני וכולם רצים לדבר על חיזוק. יש כאן סגל חלומי, זה שהלך שחקן לא מוריד מהסגל הזה. תהיו גברים ותתחילו לעבוד. חלאס לחפש פתרונות בכסף.
  3. זה פשוט בזיון שאין כדוגמתו. חובבנות לשמה. וזה לא רק במכבי, גם בחיפה ראו את זה וגם בהפועל אתמול. איך לעזאזל קבוצות שמגלגלות מיליוני דולרים ושחקנים שמרוויחים מאות אלפי שקלים לא מגיעים מוכנים לעונה.
  4. סך הכל זה לא כזה נורא. הפועל דפקה רצף מטורף של תארים והתקדמות באירופה.. קורה שבגלל הלחץ גוטמן קצת איבד את העשתונות. עוד יומיים הכל ישכח.
  5. מצחיק לראות פה אנשים שמזלזלים בליגה האירופית. אנחנו מכבי ת"א הגדולה. כן כן.
  6. אם בפרופורציות עסקינן - ככה סתם, לידע כללי - רק 3 שחקנים שפתחו בהרכב של פ.ס.ז בשבת משחקים פתחו היום נגד מכבי. הם אשכרה עלו עם הספסל בחיזוק מהמילואים. רק כדי להבין את גודל הזלזל שלהם במכבי. כנראה שהם צדקו.. מכבי פוגשת קבוצה חלשה ואין לה מושג מה לעשות.
  7. עם כל הכבוד זה נראה שפ.ס.ז מאוד מאוד חלשה או לפחות ל א בכושר. עם קצת מאמץ ויצירתיות של הצוות המקצועי אפשר לעקוץ אותם.
  8. הסיכוי שאוהדי חיפה יגיעו לקרית שלום קטן בהרבה מהאופציה לקנות באינטרנט. אופציה שבה אפשר לקנות כרטיס מכל חור בעולם.
  9. עזוב מה אתם הורס להם את אווירת הזיינו אותם? ערימה של אנשים שעמדו בצד או בכלל בסלון ועכשיו נזכרים להתלהב. אנשים פה שכחו שחברים שלהם גם חטפו מכות/כוסות/מקלות..
  10. הבעיה היא שלא חילקו את האבטחה כמו שצריך. זה שיש 400 מאבטחים זה לא אומר שצריך לפזר אותם באופן שווה. בין שער 8 ל11 ברור שלא יהיו בעיות.. בין 5 ל2/7 ברור שיהיו הרבה בעיות. אני ישבתי ב2 בדרבי וצר לי להגיד לכם כל מי שלא היה שם לא ראה.. זה היה יכול להיגמר באסון. התחילו לעוף שם באוויר מקלות, אנשים קפצו על הגדר ומאבטחים חטפו מכות. ואם הזכרת את בית"ר. שנה שעברה אוהדי בית"ר לא היו מאוד רחוקים מלהיכנס לשער 8 שהיה מאוכלס באודי הפועל במשחק הגביע. היו שם טונות של שוטרים שחטפו ונתנו מכות לאוהדי בית"ר. בוא נגיד שאם היו שם מאבטחים חצי יציע היה מגיע לבית חולים כי הם פשוט היו מדלגים בקלות מעל הגדר.
  11. לא יודע אם זה טוב. הם גם ככה חשבו להביא חלוץ, עכשיו בטוח יביאו עוד אחד. כאילו ששכטר וסהר לא מספיקים .
  12. להקיא. אם יש משהו שכל אוהדי הכדורגל בארץ מאוחדים סביבו זה כל נושא האליפות המשטרתית.
  13. אין מה לעשות נעבור לשחק ברמת גן כדי שכל ארגון יוכל להתמקם ביציע משלו. מי אתה שתבוא ותזיז בנאדם שמנוי כבר שנים באותו כיסא.
  14. מה יש להגיד על הטויות שאתה רושם? כדי להשתיק את האגו שלך אתה מספר סיפורי סבתא שהם קהל של פוזה ובלה בלה בלה. הקהל הזה שאתה מקשקש עליו הולך לשלוח 1000 איש לאוסטריה השבוע. אני בטוח ש1000 איש משלמים כמה אלפי שקלים רק כדי לתלות שלטים ולעודד אחרי הגול שהם יספגו נכון?
  15. מה הקשר לפוזה? הם יודעים יפה מאוד להרעיד את בלומפילד בבוז ושאגות לשופט, לצעוק על השחקנים שלהם בלי סוף ולעשות טרור.. אבל הם גם יודעים שבפיגור הכי חשוב זה להתעורר מהר ועושים את זה עם עידוד. זה בדיוק כמו שכשחוטפים גול בסתם משחק שכונתי יהו את אלה שמיד יקומו ימחאו כפיים ויגידו "יאללה יאללה לא נורא". זה אותו אפקט בדיוק. רק מהעמדה של הקהל.
  16. חומר השחקנים היום על המגרש לא היה שונה בהרבה. הם שיקחו בלי זהבי וורמוט שני שחקנים מאוד חשובים בקישור ובהתקפה שלהם. במחצית השנייה בכלל שיחקנו נגד קבוצת הנוער והספסל שלהם. היינו אמורים להגיע להרבה יותר מצבים.
  17. חלאס עם הטיעון המפגר הזה. גם אצלנו זה ככה. בכל קבוצה זה ככה. ולאלה שאומרים שהם עודדו בשביל הפוזה - מה זה השטות הזאת? הם עודדו כי זה גביע הטוטו והתוצאה לא כזאת משנה.. הם באו לתמו בקבוצה שלהם וככה זה היה אמור להיות גם אצלנו אם לא כל ארגון היה מתחיל לשיר שיר אחר בזמן אחר.
  18. אני מקווה שהמשחק היום זה לא מה שנקבל מגפני השנה. כי אם כן הוא שווה בכל משחק 3 גולים מהאגף שלו.
  19. בדיוק. כל מילה מדוייקת. והחשש הגדול כמו שאמרתי לפני המשחק התממש.. כל שירי האין אליפות בעונה שעברה חזרנו אלינו בבום אחד גדול. 2000 איש עמדו וצחקו על 10,000 שלא יכלו לעשות כלום. בכל זאת, שאפו לרוב הקהל שהפתיע אותי לטובה בסיום כששלט בעצמו. כבר ראיתי את הקללות והבוז בדרך..
  20. למה? אתה שואל ברצינות? את ההפסד המביש שלנו לחיפה זוכר? את השמחה המטומטמת אחרי תיקו בדרבי זוכר? את השירה אין אליפות להפועל זוכר? היום זאת המסיבה שלהם מולנו.. הם ינצלו כל שנייה במשחק להזכיר לנו את זה.
  21. זה דרבי רק עבור הקהל. שנאה תמיד יש.. גם כשרואים אחד את השני ברחוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.