Jump to content

יאן פאלאך

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by יאן פאלאך

1. היו ימים שלקלמי היתה תספורת שלא הייתה מביישת את וולדרמה
  2. מאיפה מרגוליס עכשיו... לא שיחק דקה בבוגרים אתה נותן לו הרכב. ועוד במשבר עמוק. אם אין לו נפש חזקה אתה גומר את השחקן
  3. אנחנו עולים על הפועל בכל עמדה? אדל מאז שתפס אוויר התייצב ובינתיים זיו עקף אותו בצפיות ביוטיוב. אגב, הפועל עם שישה שערי חובה. חצי מאיתנו. 23 שערים ומשחק חסר לעומת 19 שלנו. אז מי שלא מצליח לנצח קבוצות חלשות כמו בית"ר ורמה"ש, גלעד שליט היה פחות זמן בשבי מאז הניצחון האחרון שלנו בדרבי לא יכול לטעון או לזלזל בקבוצה במקום הראשון... ואני הכי מכביסט שיש. ותמיד לשאוף לניצחון וכולי וכולי. אבל השחקנים שלי ברובם לא כאלה אז אני מתאים ציפיות...
  4. אבל למה בכלל לתת לו את העונג ? למה לא מכניסים סעיף שימנע מהשחקנים המושאלים לשחק נגד הקבוצות המשאילות?
  5. ניבאלדו אתלט ענק, גמיש ועם קוביות בבטן אז שילך לקבוצת הריתמיקה של מכבי והתעמלות אומנותית. כי בלם הוא לא.
  6. הוא הצליח לסיים משחק מלא במכבי איי פעם? במשחק הבכורה שבר את האף, במשחק שחזר שוב לא סיים בגלל פציעה, שני אדומים...
  7. מדוע בתנאי ההשאלה לא מוסיפים סעיף שהשחקן לא ישחק נגד קבוצת האם? לא שאני חושש מכל מיני אורי שטרית וניסו קפילוטואים, אבל הם לא צריכים לשחק מולנו, קבוצה שמשלמת להם משכורת (או חלק ממנה - וגם אם לא: טכנית שייך לנו). וכששחקן עולה כדי "להוכיח" וגם מבקיע מול הקבוצה לה הוא שייך ומשלמת לו שכר זה הזוי. הדבר נהוג ולא שליפה מהמותן. למשל, במשחק בין ארסנל לצ'לסי, יוסי בניון לא נכלל בסגל בגלל תנאי ההשאלה. כנ"ל שחקנים נוספים. שבוע טוב.
  8. הנתונים על ת"א לא משקפים - בטח לא בהשוואה למודיעין, למשל. מדוע? נתוני אכ"א כוללים את האזרחים בישראל שמעל גיל 18, כולל ערבים וחרדים. במכבים-רעות למיטב ידיעתי אין ערבים וחרדים. בעוד בת"א ערבים וחרדים שלא מתגייסים ובכ"ז נכנסו לנתונים. זו דמגוגיה. אם היו מתייחסים לאוכלוסייה היהודית מעל גיל 18, ללא חרדים וערבים, היה אפשר לומר משהו על "מדינת ת"א".
  9. איזה פינוק בזמן שהשחקנים יאכלו גרנולה במחנה אימונים בקיסריה יתקשרו לטביב שיאשר להם לקנות חלב 3%
  10. אני לא מתלונן על נמני. חבל לי שלא שאלו אותו סביב הנושאים האלה. סביב התחקיר של אילנה דיין. האם מאמן זר טוב לנבחרת, את מי הוא היה ממנה אחרי פרננדז (אם בכלל היה מחליף). דני ענבר היה מראיין פנטסטי וגם קופמו גורם למרואיינים להזיע.
  11. ושוב אשאל איך לא התייחסו לנושא? החזרה של נמני למכבי. ביסוס מעמדו. מה היה היחס של לוני וקלינגר כלפיו.
  12. איך לא התייחסו לעובדה שקלינגר בכ"ז החזיר את נמני לקדנציה שניה? כאילו מהראיון עולה שנמני נזרק ממכבי בגלל ההליך המשפטי (בגלל לוני לפי דבריו של נמני). אבל נמני חזר עוד בתקופה של לוני. לא הייתה לכך התייחסות לפחות לא בחלק שאני ראיתי (כמעט רוב הראיון).
  13. אחלה בחלה גם אם להד"ם זה השפיע על הקבוצה. חייבים לנצח בשבת.
  14. זה בעיקר בשביל לא לזרוק את הבקבוקים למגרש. אני בטוח שאם תביאו כוס פלסטיק כמו שמוכרים בקיוסק יתנו להכניס (כמו שנותנים, למשל, טרופיות) לגבי העישון. אני חושב שראוי להיות איזור ללא עישון. אם באמת רוצים שילדים ונשים יגיעו (הם לא צריכים לנשום עשן)
  15. שנים עישנו במשרדים, במטוסים, בקניונים. נכון. המשותף לכולם - מקומות סגורים. אבל הטיעון של סדר יום ו-60 שנה לא תופס.
  16. אז אנשים יצאו לפני סוף המשחק בשביל לתפוס מקום. וחוץ מזה, למה שאדם אוהד הפועל, בית"ר, צפרירים לא יוכל להגיע מהבית ולקנות ללא קשר למשחק? הרעיון שלך לא מושלם.
  17. שטויות. המיני מנוי נמכר לכלל קהל המנויים. הכרטיסים לדרבי בכלל לא נוגעים למנויים. מקומם מובטח.
  18. אם הוא נכנס היום עטר ויצחקי קופצים עליו והוא חוזר בניידת של זק"א ולא מד"א
  19. אני לא מבין מה הקשר של למכור לבעלי מנויים במשחק בית... אם החברים מתקמבנים על מנויים בשביל לרכוש כרטיס גם אוהדי הפועל ישיגו מנוי. ככה שהמנוי לא בידיוק עוזר בהרחקת אוהדי הפועל. רק ספסרים שלא יכולים להשיג 100 מנויים.
  20. אנחנו הראשונים. דרבי גלאקטיקוס בגביע הטוטו. "באנו להפריח השממה"
  21. אגב חוק כנגד העישון במקומות ציבוריים דווקא מוצלח. גם בארץ וגם בעולם. לא יודע נקודתי בפאבים. אבל באופן כללי מצייתים לחוק. גרם לשינוי וחינוך. ובעולם (שם החוק יותר שנים אז אפשר לערוך סטטיסטיקות) הביא לירידה בשיעור המעשנים
  22. If you want to shoot, shoot. dont talk מיילא היה לנו על מה לתפוס תחת. גם החגיגות המביכות בתיקו בסוף לא מנעו מהם דאבל. השחקנים מחרבנים מול אדום. בואו נדבר כשתיהיה סיבה.
  23. אם גיא אסולין היה שחקן כזה גדול הוא לא היה מוזכר כמועמד למכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.