Jump to content

maccabi forever

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Recent Profile Visitors

2,421 profile views
  1. יש צפייה משותפת? מכירים מקום שמקרינים את המשחקים?
  2. חד משמעית לשים רשת... לא מצליחים למנוע את זריקת החפצים מהיציע, זאת למרות עונשים שהקבוצה נותנת למי שנתפס בעזרת המצלמות. אכיפה וענישה מגוחכת לאוהדים מתפרעים שנתפסים. אחרי האירוע המביש במשחק נגד פ. ס. ו, היו צריכים שבוע אחר כך כבר להתחיל את התקנת הרשתות
  3. לכל אחד לקח דקה בערך לעשות את הזיהוי פנים. לעומת להציג את התו ירוק ותעודה מזהה והכרטיס ותוך שניה אתה בפנים...
  4. לא עובד... יש למישהו לינק אחר לשתף?
  5. מוזמן לצפות בפרק 4 בתוכנית האזרח גואטה (גלגול מתקדם של תוכנית התחקירים בולזדור של מיקי רוזנטל). כמו כל דבר במדינה, בסוף זה כסף כסף וכסף, קשרי הון שלטון וזלזול מתמשך בתושבי דרום תל אביב המסכנים. חברת נצבא בבעלות הטייקון קובי מיימון היא המחזיקה בתחנה המרכזית החדשה ורוצה לגזור קופון שמן מאוד של רווחים על הריסת המבנה ובניית מגדלים באזור. לא לפני שהם ממררים לתושבים ולעסקים הקטנים שם את החיים. שווה צפייה
  6. לא בר השוואה... זה הרבה מעבר לשנאה אידאולוגית לקבוצה ימנית מירושלים דרבי עירוני... יוקרה, גאווה, כל העבר בין הקבוצות. אתה לא רואה שלטים של אנטי ביתר ביציע שלהם או שירי נאצה בכמות שיש להם על מכבי, גרמנים, שמעון מזרחי בלה בלה בלה...
  7. רמה ממש נמוכה. שעות שלמות של בכי וזיוני שכל על קבוצה בינונית מינוס. מעניין אם הם באמת לא מודעים לכמה זה נשמע מביך? אין לתחנת רדיו הזו עורך ראשי? מנכ"ל?
  8. במחצית נגד חיפה החלטתי לחפש את הקולר בשער 13. אחרי שכל אחד הכווין אותי למקום אחר. הגעתי לקולר שנמצא ממש מאחורי הVIP. הקולר היה מלא אבק, לא העבירו עליו סמרטוט מאז השיפוץ. אבל עוד יותר גרוע היה הטעם המזעזע של המים. מים לבנים עם טעם של מתכות כבדות וכלור... כרגע אני מעדיף לשתות מהברז בשירותי גברים... זוועה
  9. כששיחקנו בגרמניה נגד פרנקפורט בליגה האירופית הכרטיס למשחק כלל גם נסיעה בתחבורה ציבורית בחינם. מתי נזכה לדבר כזה פה בישראל? קנית כרטיס למשחק כדורגל או שיש לך מנוי? הנסיעה בתחבורה ציבורית בחינם בהצגת כרטיס.
  10. לא נראה לי שזה קשור למנויים, מדובר על רכישת כרטיסים בודדים למשחק. נראה שהם רוצים שהקופות ישמשו נטו לקבלת מנויים שטרם הגיעו בדואר... אחרת בכלל יהיה שם כאוס מוחלט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.