Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. מאדו שחקן ענק, פשוט 95% מהפעמים שהכדור ברגל שלו הוא הצליח להעביר מסירה קדימה , ומדוייקת . זה הפסד שעוד כמה שנים יגידו "חתיכת תבוסה" , אבל מי שראה תמשחק יודע שזה פשוט הגנה מחוררת , 6 התקפות הסתיימו ב5 שערים. ומה זיו עדיין עושה במכבי מישהו יכול להסביר לי ?
  2. מתי בדיוק ? ממה שאני זוכר היו לו החמצות סטייל רשל"צ נגד הבוסנים בחוץ, יותר מזה אני לא זוכר ממנו.
  3. זה הרכב זוועתי פשוט , היו לנו כמה משחקים שניסינו לשחק ככה וזה לא הצליח. יואב זיו באמצע זה פשוט בזבוז ולשחק עם 10 שחקנים. דאבור מול רשל"צ רועדות לו הרגליים , אז מול הטורקים ? נקווה שזה הרכב הטעייה.
  4. מה האהבלה הזאת חופרת וצוחקת ברקע בזמן שיש גולים
  5. אם משחקים בר"ג , לתת לנבלות את המינימום (שהוא גם ככה כפול ממה שמקבלים בבלומפילד) ואת כל השאר לתת לאוהדים שלנו ולמכור במחירים רצפה.
  6. אני ברצינות לא חושב שהיה משחק אחד מתחילת העונה , אירופה או ליגה, שההרכב שאיווניר הראה באימונים הוא זה שבאמת פתח בסופו של דבר.
  7. ערוץ 11 שעה 8 מתחיל המשחק , אאלט השידור מתחיל שעה לפני.
  8. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.401.106928.html עטר : " אני נראה לך לחוץ ? " עטר וכל מילה מיותרת.
  9. אני אומר בבית לשחק התקפי וכמובן ללכת על כל הקופה ובחוץ לשחק בטוח ולשאוף לתיקו ומעלה. במיוחד שזה משחק ראשון במגרש קשה נגד קבוצה חזקה.
  10. התפאורה של דורטמונד אכן הייתה נהדרת , למה בארץ אף פעם לא משתמשים בפלקטים זוהרים כאלה ?
  11. בונא אתם רציניים אתם מדברים על מה רוזן יגיד אחרי שננצח אותם ? רוזן יכול לשלוק לי אתם יודעים את מה . קודם שננצח מצידי שיהיה במגרש בשכונה כל עוד זה משחק רשמי את מי זה מעניין בכלל.
  12. לוגסי לא יטוס כתוב גם בוואן וגם בספורט 5, מבאס כי הוא שחקן טוב, אבל יש את מאדו, שמתאים בול למשחקים כאלה למרות שהוא ישחק קצת מאחור הפעם, הוא שחקן שמכלום עושה גול (פאו למשל).
  13. זה רק אני שחושב שאנשים פה מגזימים לגמרי , 35 אלף צופים של מכבי בר"ג זה אפקט הרבה יותר גדול מאשר 12 אלף בבלומפילד. ומי שמשווה פה את חיפה, אל תשווה בכלל תאוהדים שלהם לשלנו , אצלם 70% ממי שבאו לר"ג היו אוהדי הצלחות שלא מכירים שיר אחד/אוהדים שבאו לראות את הקבוצה האורחת. או שזה רק הזכרונות הטובים שלי משם שגורמים לי לחשוב שטוב שם
  14. אתה בטוח ? הייתי בטוח שמביאים 2 נק' ביטחון על עליה , ברגע שמשיגים 2 נק' זה מתקזז..
  15. אני מדבר איתך מפעם אחת שבמקרה נכנסתי לו לפרופיל כי ואללה , מעניין אותי לראות , בכל זאת משחק במכבי בוגרים. וואללה 2, הבן אדם כתב עומר עם א' , לא יודע אבל לא ראיתי הרבה כאלה. או בקיצור , כולה מתיחה , שחרר . חוץ מזה לא אמרתי שהוא מפגר , אמרתי שהוא לא הכי מבריק, ואני מכיר את אלו שיש להם שגיאות כתיב והם "גאונים", אתם לא צריכים לספר לי תסיפור הידוע של "חבר שלי.. "
  16. כל בן אדם אחר שהיה הייתי אומר שאתה צודק, אבל ידוע שהוא לא הבחור הכי מבריק (המון שגיאות כתיב וקללות בפייסבוק).
  17. אאלט, זה מתעכן אחרי שסיימת את הדרך ולא באמצע , ככה שקבוצות שעפו עברו אותנו .
  18. מכיר את אלה , גועל נפש , חלקם פשוט לא יכולים לעצור את מה שעובר להם בראש והם חייבים לצעוק את זה כדי להרגיש גברים , וחלקם פשוט גועל נפש .
  19. כמו שאמרו פה אחרי שהורידו לנו איזה 20 נק' בטעויות שיפוט , מצידי שעד סוף העונה ננצח כל משחק מטעות שיפוט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.