Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. איפשהו ראיתי שישראלביץ' התחיל באימוני ריצה. לא יודע כמה זמן בסה"כ פציעה די פשוטה כנראה שומרים אותו לב"ש ודינמו.
  2. יש לי את הלפני המשחק מוקלט , מה עושים ?
  3. אם ננצח את כל המשחקים עד אז, כולל אירופה , יש מצב .
  4. זה לא הקטע של מה יותר חשוב אליפות או דרבי, כי אני לא חושב שיש מישהו פה שחושב שדרבי חשוב יותר. הקטע הוא לנצח דרבי/חיפה ולהמשיך מומנטום טוב שהתחיל לפני אותו משחק, זה דבר שלא ידענו לעשות בשנים האחרונות , דרך זה מגיעים לאליפויות.
  5. לא יכול , מצטער אבל לא יכול . לא משנה מה עד שלא נביא את הנצחונות על חיפה והנבלות אני פשוט לא מסוגל לדבר ככה. פלשבקים של עונות על גבי עונות שמתחילים עם רצף נצחונות ופשוט משתינים במכנסיים נגד קבוצות שנותנות פייט.
  6. לוגסי כנראה לא ישחק ברביעי ראיתי באחד האתרים .
  7. פרימו זה החיקוי הכי טוב אני חושב .. פשוט נקרעתי כל התכנית מאז שהוא נכנס. ובכללי הייתה אחת התוכניות היום .
  8. על מה עמלה אני בא וקונה מהם ועוד צריך לשלם על זה עמלה ? בלאן זאת עמלה על העמלה . זה בזיון מה שקורה פה. עכשיו ראיתי מה שהבחור כתב מעליי, תראה זה לא הגיוני בכל מקום קנייה מוקדמת עולה פחות ממה שעולה בזמן המקורי.
  9. אני לא מבין במגרש זה עולה 80 ובק"ש 90 ? מה ההגיון פה או שלא הבנתי נכון .
  10. ארור יהיה הילד שאמר לי שנגמר 1-1 בין חיפה לרשל"צ.
  11. באילת עולה 105 שקל עם ההנחה משו כזה.. באסה שיש תריבוע הריק הזה באמצע .
  12. באילת עולה 105 שקל עם ההנחה משו כזה.. באסה שיש תריבוע הריק הזה באמצע .
  13. אבודים נמלטים .. ספרטקוס נראת טוב .
  14. תחשבו על זה ילד שאף פעם לא שיחק בחוץ לארץ , ופתאום מגיע למועדון והכל בלי עין הרע מתחבר לו. היה קליק בינו לבין האוהדים .
  15. ניבאלדו עושה המון שטויות , מרים תרגל כמו מטורף ועושה פאולים משגועים , אבל הוא מחפר על זה עם פיזיות וגובה, ולליגה זה מספיק.
  16. על מה אתה מדבר , יש לו שליטה בכדור של ילד בן 15 , קבלת החלטות של אדיוט, זה שיש לו כושר מטורף זה לא אומר כלום , מזכיר מאד את אבידור, מהירות וזהו , לא הגנה לא התקפה.
  17. באמת שאני לא זוכר מתי חטפנו חמישייה , והדבר המצחיק , שזה בקושי מזיז לי, כי אני יודע מה אנחנו שווים. יום ראשון פשוט לבוא ולנצח , להראות לכולם שהמשחק הזה היה רק מכה בכנף ולא יותר מזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.