Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. הפתיע מאד מאד לטובה, משחק נהדר, מצטיין לפי דעתי . "בעיה" שיש יותר מדי קשרים אחוריים. כנ"ל יואב זיו.
  2. גבר אתה לא מכיר אותי . אתה מדבר כאילו זה עושה לי רע שזיזוב מצליח , בדיוק ההפך . בקיצור שחרר .
  3. אמרתי שזיזוב היה כלום עד עכשיו , זאת לא טעות , מה שכן, משחק גדול שלו עד עכשיו, מקווה שזה המשחק שיכניס אותו לעניינים . הגול הראשון מהלך ענק, אחר כך בא מהלך אפילו יותר ענק שלא נגמר בגול. ועטר .. שלא יגמר לעולם .
  4. אומר הבחור עם תמונה של זיזוב ותנועה של הבאבא סאלי . לך תישן אתה על האף .
  5. זיזוב פשוט כלום, לא הגנה וממש בקושי התקפה (כמובן מדבר עד עכשיו, אז אל תקפיצו את התגובה הזאת אחרי שהוא ישים בישול ). קונאטה זה שחקן שצריך לנצל כמה שיותר , על אחת כמה וכמה שהוא לא משחק ביום חמישי. פשוט לא מובן בכלל לפי דעתי טעות שתתברר במחצית , נקווה שזה לא יהיה מאוחר מדי כמו ביום רביעי האחרון. ולזה שאמר שאני מספיד שחקנים לפני שהתחיל המשחק, לא מספיד שום דבר, בסה"כ מביע דעה .
  6. זיזוב פשוט כלום, לא הגנה וממש בקושי התקפה (כמובן מדבר עד עכשיו, אז אל תקפיצו את התגובה הזאת אחרי שהוא ישים בישול ). קונאטה זה שחקן שצריך לנצל כמה שיותר , על אחת כמה וכמה שהוא לא משחק ביום חמישי. פשוט לא מובן בכלל לפי דעתי טעות שתתברר במחצית , נקווה שזה לא יהיה מאוחר מדי כמו ביום רביעי האחרון.
  7. אילייב באחד המשחקים הכי גדולים שלו מהמעט שהוא שיחק.
  8. שאלת המיליון . בONE כתוב שהם הביאו 6.5 אלף צופים.
  9. אדום ופנדל לטובת חיפה... 1-0 לחיפה דקה 13.
  10. חחחחחח אני לא מאמין משחק ליגה של האלופה לא משודר. אשדוד עם תארים כבר אמרנו ?
  11. רק לי מפריעה שפת הגוף המתנשאת של יונית לוי השמלאנית הזאת ? פשוט מחזיקה מעצמה כל כך שבא להעיף לה סטירה.
  12. חחח אנחנו מקום שני נק' ממקום ראשון, עלינו לבתים באירופאית כנגד כל הסיכויים, ואתה רוצה שיתלו שלט "ברע בטוב..."?
  13. בלם טוב בסה"כ אבל עצבני ברמות מטורפות ולא לוקח את זה למקומות חיוביים , להפך, מרים תרגל כמו משוגע, עושה אין סוף עברות מסוכנות על ה25-30 מטר מהשער. בקיצור צריך להרגיע אותו.
  14. שיחקנו חרא בלבן על מה אתם מדברים , תפסיקו להתבכיין לא מתאים. הלאה.
  15. קשה להסתיר את הרגשות ולא משנה מה תעשה תמיד תשחרר "נוו" , אנחנו לא רובוטים. ואני מדבר בתור אחד שעודד כל המשחק. ובעודי כותב את ההודעה, הנבלות במקום הראשון, ברכות .
  16. שנה שעברה . משחק חלש ביותר , עייפות , זלזול של איווניר שעולה עם דאבור ולא עם קונאטה , אני לא יודע , הכי חשוב שזאת לא תהיה נפילה .
  17. אז פשוט לא לתת להם יותר מ5 אלף. ההנהלה של מכבי עשו את זה לא מזמן, הם אמרו שיפרסו דגלים על כסאות ולא יתנו לנבלות כרטיסים , פשוט לבודד אותם , ככה זה פשוט לא ישנה אם יהיו 20 מכוערים ביציעים שלנו שישבו בפינה ולא יצייצו כל המשחק, ושאנחנו נעשה תוצאות טובות עד אז (לפחות ניצחון אחד מתוך חיפה/דינמו) , ואני מאמין שנוכל לעבור את ה25 אלף.
  18. יופי אז אני אוכל לשבת איתכם .. אין לי בעיה לא לשבת עם אבא שלי כי הוא גם ככה לא מעודד ..
  19. אוקי אבא שלי עשה פאדיחה וקנה כרטיסים לציעים 3ו5 , זה מחובר עם 2 ?, איך זה הולך ?
  20. אני לא מבין על מה 60 תגובות , הרי כולנו יודעים שזה בגדר חלום .
  21. איפשהו ראיתי שישראלביץ' התחיל באימוני ריצה. לא יודע כמה זמן בסה"כ פציעה די פשוטה כנראה שומרים אותו לב"ש ודינמו. (משה)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.