Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. בדיוק , שמעתי שהגועל הפסידה, "חייכתי" בלב לשתי שניות והלאה. הם פשוט לא מעניינים .
  2. אני חושב שכן צריך לתת אבל!, לשחקן שיביא את הדברים הבאים : אליפות , לפחות אחת. ישאר פה כמה עונות ולא יברח לבלגיה. יביא דרבים. רק אז ... אפשר לתת את החולצה , וגם אם הוא יהיה באמת מעל כולם. נגיד עטר, שיביא אליפות , שיביא דרבים וישאר ! , עונה הבאה מצידי בכיף לתת לו את החולצה. או בשורה אחת - שחקן שיביא לנו רגעי אושר .
  3. זה בכלל לא מובן למה בחיפה מרשים קונפטי ובת"א לא ..
  4. לשער 13 יש גג שנותן סאונד אדיר ואפילו 50 איש ששרים שם נשמעים כמו 500.
  5. אם כבר מדברים עליו , צריך לקחת אותו קצת למעלה/הצידה מהתופים הגדולים, שזה יעיר את החלקים האחרים ויכניס אותם לקצב.
  6. אנשים כבר אומרים הפסדנו כי בתת מודע ככה זה מרגיש.
  7. כנראה שהגיע לנו פנדל בגלל נגיעת יד.. לא ראיתי בטלוויזיה כתוב באחד האתרים..
  8. נגד פאו ההתקפה הייתה יותר מסוכנת , היום לא הייתה לנו ממש התקפה , נגד פאו הייתה הגנה יותר חלשה וגם מזל שבזכותו לא חטפנו גול בדקות הראשונות. בערך שווה למשחק נגד פאו.
  9. בהגנה יותר טוב מפאו , בהתקפה פחות . בפאו היה גם קצת מזל עם ההחטאות בכמה דקות הראשונות מה שלא היה היום.
  10. שיחקנו נהדר חוץ מבחלק ההתקפי , כי לא היה ממש כזה, שלטנו ב90% מהמגרש ובתכלס הגיע לנו לנצח, ובכל זאת גאה בקבוצה ולמרות שהייתי קצת קטן אמונה בקשר למשחק הזה. עם עטר וקונאטה אני מאמין שיינו לוקחים את המשחק הזה. פונצ'ץ בלם נהדר , ונראה שזה עוד בינגו , פשוט שיחק נהדר היום.
  11. בוואן כתוב שהכשירו את סאבו בשניות האחרונות . "עם פאביצ'ביץ' שהוכשר בשניות האחרונות" http://www.one.co.il/Article/187820.html
  12. מול פאו היה למטה הוראות איך עושים את זה. נראלי נכנסים לשפת מערכת או משו כזה ומחליפים לעברית.
  13. תגיד לי בעצמך , אם היינו עולים לא בפעם הראשונה לאירופאית , ואנשים היו יודעים כבר שמזלזלים במפעל ועולים עם הרכבים של גביע הטוטו, תגיד לי אתה אם אתה חושב שהיינו מגיעים ליותר מ10 אלף מנויים. אני אומר לך בוודאות שלא. ישלי מנוי גם לליגה וגם לאירופאית , אני רוצה לראות את מכבי מצליחה בכל מפעל , כמובן שהליגה יותר חשובה, ואם היא יותר חשובה, למה לוקחים יותר כסף על המשחק הזה? תמכור כרטיס במחיר של גביע הטוטו ובהתאם להרכב, ואני אסתום את הפה. קל לומר ססמאות שרצות פה בפורום , אבל זה לא קשור בכלל. יצחקי לא המושיע , אבל הוא האופציה הכי הטובה והיחידה חוץ מקולאוטי , ובסוף גם הוא לא משחק. בסה"כ כולנו רוצים את הטוב עבור מכבי , אני מפחד ממה שיקרה אם נפסיד גם היום וגם ביום שני , אני לא מאלה שישרקו בוז , אני בחיים לא מעביר ביקורת מחוץ לפורום, פשוט יהיו המון שכן, וזה יגרום לבעיות.
  14. צודק , ובכל זאת, אף אחד לא מבטיח לך נצחון ביום שני. מצב של קרחת מכאן ומכאן לא נראה מופרח בכלל.
  15. אם יצחקי באמת לא ישחק, אני כבר מבואס שקניתי כרטיס. ולא בגלל שיש הרגשה שלא הולכים לנצח , זה היה הרבה פעמים ואף פעם לא התבאסתי שקניתי כרטיס/מנוי, כי תמיד אתה יודע/מקווה שהקבוצה תתן 120% כדי לנצח. אני מבואס כי רואים את הזלזול של הקבוצה במפעל , "שומרים" חצי קבוצה ליום שני כאילו אם נשמור אותם זה אומר 100% נצחון, גם בהרכב הראשון ההגנה שלנו לא משהו בכלל ואם ביום שני נחטוף גול מהיר אני לא רואה אותנו יוצאים מזה. אנשים הוציאו מאות שקלים על המיני מנוי הזה בשביל לראות את ישראלביץ' שלא שיחק חודשיים, ואת דאבור שלא פוגע מתחילת העונה , שאין אפילו חלוץ אחד מחליף? נו באמת.. נקווה שזה לא נכון ושיצחקי ישחק בסופו של דבר, אם לא , רק נקווה שלא ישחטו אותנו היום.
  16. ממש לא . ואנשים אם אני אביא דגל וחכה ויכנס במוקדמת לא יעשו לי בעיות נכון ? (שער 11 כמובן) נגד פאו נכנסתי ככה בשנייה האחרונה ונראלי חשבו שאני איתכם כי באתי עם הקפוצ'ון שלכם, ואני מפחד שזה היה משו חד פעמי כזה..
  17. איווניר התחיל עם התירוצים והמשחק עוד לא התחיל... לא יודע מה איתכם יש לי הרגשה ממש רעה לגבי מחר , זה התחיל כששמעתי על הקטע שלא רוצים לסכן שחקנים , הדיבור של השחקנים ואנשים בקבוצה עם התקשורת שרמזו לא פעם שהראש שלהם ביום שני, ממשיך עם המערך שההיסטוריה לימדה אותנו שהוא לא משהו , ועכשיו איווניר עם המסיבת עיתונאים הזאת.. ושיתבעו אותי כל הגברים שהולכים לקרוא לי סטייק , לא מפחידים יונה עם הזין ש(אני מקווה שלא) נקבל מחר . ועכשיו ברצינות , לא מעביר ביקורת או משו כי המשחק עוד לא התחיל , בסה"כ משתף תחושה.
  18. גם אם לא יהיה sold out וישארו כמה מאות הם יגמרו תוך דקה באצטדיון.
  19. אני שונא שאנחנו עולים עם 3 בלמים , אני לא זוכר משחקים טובים שלנו עם 3 בלמים . אתם מדברים פה על זה שזה רק בונוס כל הזמן, אתם צריכים לחשוב על המקרה הגרוע ביותר, שיפרקו אותנו בחמישי, וביום שני גם נפסיד , מה אז תגידו ? שיצאנו מפגרים שזלזלנו באירופה וגם ככה קיבלנו בתחת בליגה. ויכול לקרות בדיוק ההפך. אי אפשר לדבר לדעת מה יקרה לפני המשחקים , מה שאפשר לעשות זה לראות מה קרה בעבר ששיחקנו עם 3 בלמים , שזה לא משו בכלל . נקווה לטוב בקיצור.
  20. לא רואה איך אנחנו מנצחים , אנחנו כמעט ללא התקפה, שברור שגם הראש של מכבי בכלל לא במשחק הזה. תיקו יהיה הישג.
  21. כשאיינשטן שם , לא מעניין מי לידו , השידור יהיה מעניין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.