Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. טוב גבר, ואללה לא אוהב לשמוע שלאוהדים שלנו בורח קצת כל פעם שהפועל חוטפים גול.
  2. רק אני לא מתלהב מהקטע שאנשים קופצים מאושר שהגועל וחיפה מפסידות ? מצד שני אפשר לומר שזה כי הן היריבות שלנו לצמרת.. בכל מקרה שלא נגרר אחריהם יותר מדי, אנחנו מכבי.
  3. תפור על בלילי התכנית הזאת כמה בדיחות אפשר להריץ עליו.
  4. כמו שאמרו פה , כמו עומר ורד , להשאיל לשנה שנתיים ולהחזיר , היום לא חושב שיש לו מקום במכבי , אולי כמחליף שני..
  5. לא הייתי שבוע בארץ והפסדתי את 2 משחקי הליגה אחרונים, כנראה זה השתנה כי לפני זה בוודאות לא קראו לדאבור .
  6. לא קוראים לדאבור בחימום ואחר כך מבקשים ממנו גולים בצרורות, בחייאת מה אכפת לכם לקרוא לו שנייה? ואל תגידו "תקרא לו אתה" כי אף אחד לא מצטרף לילד בן 17 שצועק. ולא ראיתי שדיברו פה על קולאטי ששם גול ממצב כמעט בלתי אפשרי , שני בשבוע .
  7. מזה מגנג'ר ? זה דבר שלוקח זמן ולא בריא לקבוצה.
  8. ani hoshev sheosim et ze a kvozut kedey livdok efo lishtaper
  9. תיקו יהיה הישג אבל אתם לא יכולים לדעת איך יתגלגל המשחק
  10. אלון מה אתה לוקח ללב כולה אמרתי ישלי הרגשה חחח, גם נגד קייב אמרנו שרק לא יהיה כמו בשיקטאש.
  11. מה מה? כמו שאחרי קייב היינו מאוכזבים כי יכולנו לנצח
  12. מישהו פה יודע מזה BKS HOOLS אני פה בביגוש (צפון פולין‏)‏ זה כתוב בכל חור. והאם יש קבוצה לביגוש?‏ ד‏"א עברתי פה ליד האיצטיונים שהראתם פה.. למשל זה שרבו בו מכות בגמר גביע‏ ‏חחחח‏ ‏ועוד‏ ‏איזה‏ ‏אחד‏ ‏קטן‏ ‏שגם‏ ‏הבאתם‏ ‏סרטונים‏ ‏עליו‏ ‏של‏ ‏פולניה‏ ‏משו‏ ‏,‏ ‏והאיצטדיון‏ ‏‏של‏ ‏לגיה‏ ‏וורשה‏ ‏שהוא‏ ‏פשוט‏ ‏עצום,‏ ‏זאת‏ ‏מדינת‏ ‏כדורגל‏ ‏ברמות‏ ‏שלא‏ ‏רואים‏ ‏בארץ,‏ ‏כל‏ ‏כמה‏ ‏קילומטרים‏ ‏אצטדיון‏ ‏..
  13. מחקו כי זאת עברה פלילית , ודברים כאלה עושים בשושו לא בפרהסיה .
  14. הבנתי את זה, השתמשתי במילה חשוב כי כנראה זה היה בתת מודע חח
  15. מוות לצהובים כתוב.. כמו שאמרו פה, נחמד שכולנו פה אומרים שחייבים להחזיר אבל ברור שאף אחד לא יעשה את זה (לפחות מי שכתב פה , מי שבאמת רוצה להחזיר לא צריך לכתוב פה על זה).
  16. סביר להניח, גם אני חשבתי על זה. ובתכלס ? הם מפגרים אם הם לא יעשו את זה.
  17. למה שיעמידו אותם לדין ? היחידים שיכולים להחזיר ולהעניש זה הקהל שלנו .
  18. אישית זה חשוב כי ערוץ 54 אין לי וערוץ 53 ו9 ישלי (בנייד).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.