Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. עברו זמנים כאילו זה היה לפני 40 שנה. חביבי אני לא יודע אם אתה יודע מה ההרגשה של להכנס לאוטובוס כי אתה חייב בתקופה הזאת, נעים זה לא היה , ואם זה לא שינה את אותם השמאלנים , כלום לא ישנה.
  2. על 100 הם ביקשו 100.. היום על 1 מבקשים יותר מ1000.
  3. אני לא מבין אתם מתים שיפול טיל בת"א כאילו שלפני כמה שנים לא עפו פה מסעדות ואוטבוסים כל יום שני וחמישי.
  4. מבסוט לא. אבל גם ממש לא מבואס, אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה ולומר שחסכנו 2 משחקים שאחד מהם זה דרבי של לשבור תרגליים אחד לשני.
  5. הייתי אבל לא ב11 , לא יודע לומר לך כמה פעמים שרו שנה שעברה אבל זה לא משנה, כי כששרו זה בדר"כ היה שהיינו בפיגור ובקושי 200 איש שרו, וזה הרדים גם אותם.
  6. תום משנרוב - ילד מטומטם שעולה למשחק ראשון במכבי ואחרי דקה יוצא באדום.
  7. אבל הבעיה לא הייתה בהגנה כי הם עוד היו בסדר, לא היה קישור והיה חסר שחקן בדיוק סטייל מאדו.
  8. אז לא ראינו אותו משחק . הוא לבד בהארכה עצר את 2 החלוצים של פ"ת.
  9. לא יודע אם ברק אבל אורי כהן שאמרו שלא יכול לרוץ 20 דקות רץ 120 דקות כמו משוגע ושיחק מצוין.
  10. היום ראיתם מזה מכבי בלי מאדו .
  11. לא הגיע לנו וכמו שאמרו חסכנו 2 משחקים מיותרים
  12. אם לא היה לי משו אחר לעשות הייתי בא רק בשביל לעודד את עטר .
  13. קודם כל זה אחד השירים המרדימים לקהל. דבר שני שנה שעברה שרו אותו כמעט כל משחק. ככה שהוא לא נעלם , כנראה שפשוט אין מה לשיר אותו. יש המון שירים יותר טובים שאפשר להחזיר לאו דווקא זה.
  14. אז מה נגיד לך מזל שאתה לא בעל הבית
  15. נראלי שלא שרים את מכבי לא , כי מכבי השנה נלחמים ברוב המשחקים ואין מה לשיר שיר שלא קשור. אבל שנה שעברה שרו אותו די הרבה
  16. רק אותנו דופקים כל הזמן , זה לא יאמן .
  17. ברגע שאירופה תסתיים ויהיו משחקים כמו הפועל-חיפה-בית"ר ומכבי ישחקו נגד הקטנות נשחק ביום שבת.. אולי..
  18. סוף סוף , יוזמה מבורכת , אחד השירים שהכי זכורים לי כילד, כל היופי זה הנהנהנה !
  19. את זה אמרתי בהודעה הראשונה .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.