Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. דווקא הוא ספציפית לא היה נשמע אנטי מכבי אתמול, וגם היחיד בכל הערוץ המטונף הזה שהיה עם מספיק אינטגריטי להודות שמכבי היו טובים יותר ושהגיע להם הניצחון, ואשכרה התייחס באובייקיטיביות למשחק.
  2. החוזה עצמו לא הבעיה, גם אצלנו אלו הם רוב החוזים, אין באמת סעיף יציאה, יש הסכם ג'נטלמני (שונא את המילה הזאת בהקשר של הניהול שלנו) שאם תגיע הצעה יפה ישחררו, אבל בעיקרון גם אצלנו אנחנו קובעים את המחירים. הבעיה שלו היא שהוא משחק אצל יענקל'ה, שלא ישחרר אותו גם בעד שלום באמצע עונה שהוא יכול לקחת אליפות.
  3. כמה בכי ונהי על שחקן בן 18 שאף אחד פה לא הכיר לפני כמה ימים. שחיפה יחנקו איתו.
  4. ברור שזה חשוב מאוד לשלוט בדעת הקהל, ושזה מאוד חשוב מי השדרים, גם בשביל ההנאה וגם כמו שאמרת, בסוף זה משפיע על הלך הרוח. ואני גם לא אתפלא אם השופטים בוואר מקבלים הודעות לנייד לפי מה שאומרים בשידור ושזה גם משפיע מאוד על ההחלטות שלהם.
  5. העונש בהחלט נקבע לפי הנרטיב, אבל ממש לא הנרטיב ששולט בפורום השחקן ה12, אל תרימו לעצמינו יותר מדי. יותר בכיוון של הנרטיב השולט בספורט 5, וואן, וואלה ספורט וכו'.
  6. אני לא יודע מה יותר מדכא - כמה עשרות בבונים בארגון אוהדים שהורסים לכולם, או אוהדי מכבי שרוצים להעניש 5 אלף אוהדי מכבי (לא את עצמם חלילה) בגלל כמה עשרות בבונים. שניכם גרועים באותה מידה.
  7. מה תמוה בהחתמה שלו ? שחקן צעיר שבא אחרי עונה מעולה כזר 6. לעומת שוער זר (שתוקע לך זר על המגרש בכל מצב) עם עבר מפוקפק שכל בר דעת שראה 2 משחקים בחיים שלו ידע עוד לפני שהגיע שהוא במקרה הטוב שוער מוזר.
  8. שניהם שוערים די דומים ברמתם, עם חוזקות וחולשות שונות אבל בסה"כ שניהם לא קרובים לרמה שמצופה משוער ראשון במכבי. כמעט כל משחק חוטפים גול של 100%, שניהם. משפתי עוד ישראלי, אבל מוסקרה זאת באמת אחת ההחתמות התמוהות שאני זוכר.
  9. מה נקודות מה כי ירדו 3 אוהדים אחרי המשחק לחבק את זהבי ? תפסיקו להיות פרדנואידים.
  10. מוסר כרטיס לשער 8 תחתון תמורת כרטיס ל11
  11. דל"פ אבל לפני הכל עושה הכל כדי לנסות להביא לפה שוער זר ברמה שמתאימה למכבי תל אביב. מה שיש לנו כרגע בשער זה במקרה הטוב מספיק לשוער שני, הפסדנו הרבה נקודות על זה כבר. אי אפשר לחטוף מכל בעיטה שנייה שבועטים לנו. 3 משחקים אחרונים כל הגולים שקיבלנו הם של 100% שוער, אשכרה כל הגולים, 7 נקודות הלכו על השטויות האלה. ואני לא מתחיל לדבר בכלל על משחק רגל חלש מאוד שמלחיץ את כל הקבוצה.
  12. מה היית עושה שונה? סה"כ הרכב טוב, הייתי מריץ את שחר במקום פרץ, מצד שני ששחר קיבל הרכב לא היה לנו אמצע. פרץ עם משחק על גבול המכירה מול חיפה אבל הוא נותן לו הזדמנות לשים את זה מאחוריו. מוסקרה היה חייב לרדת לספסל בתקווה שנפרד ממנו בינואר, אין שום סיבה להחזיק שוער שמדי פעם נותן הצלות מטורפות אבל כל משחק/שניים מקבל גול של 100% שוער.
  13. בול. ראיתי משחק שבו מכבי עושה הכל רע, חוטפים גול מביך של שוער ובעיקר מאבדים כמות לא נורמלית של כדורים. אז זה נגמר 1-0 מהדחיקה של רפאלוב, נו בסדר, לא הייתי מסיק יותר מדי מסקנות להמשך העונה לפי משחק אחד. בואו נראה מה רובי קין יעשה הלאה.
  14. שוער זר שצריך להתווכח עליו כל שניים שלושה משחקים אם העצירות שלו מכסות על הגול ההזוי שהוא קיבל זה לא שוער שצריך להיות במכבי וזה כל הסיפור פה. אי אפשר במכבי ששוער יהיה כזה חסר יציבות שמשרה חוסר ביטחון. האליפות לא תקום או תיפול עליו, אבל כן יכולה לקום או ליפול על הזר שיכולנו להביא במקומו.
  15. בבית בבלומפילד צריכים לנצח אותם. רק שיבואו.
  16. שחרור/גיוס והזזת כוחות זה לא איזה משהו חד משמעי, יכול להיות שזה חלק מהטעייה, וגם יכול להיות שבאמת כרגע רוצים אותם בדרום ואחר כך ירצו אותם בצפון. מסכים איתך שאם זה יגמר ככה לא עשינו כלום. אבל זה לא יגמר ככה כנראה.
  17. סיכומים עושים בסוף, אבל אין ספק שישראל צריכה לעשות מהלך גם בצפון, מאמין שזה הכיוון. כבר היום אנחנו מורידים להם, לאיראנים ולחמאס בכירים על ימין ועל שמאל בלבנון ובסוריה, זה לא דבר כזה טריוויאלי.
  18. הדבר היחיד שיפסיק את הבעיות האלה זה קודם כל לחבר מיקרופון לשופטים ולצוות בVAR, ולהשמיע בלייב את ההתלבטות שלהם. שהם ידעו שכולם שומעים אותם הם יהיו חייבים ללכת לפי הספר ויהיה להם הרבה יותר קשה להמשיך את השכונה שהם עושים עכשיו (מחליטים החלטה הזויה > מחפשים תירוץ טוב כמה ימים > משחררים את התירוץ לעיתונות). ופוליגרף אחרי כל משחק בליגת העל.
  19. זה לא פיגוע ראשון שלהם באיראן, כבר עשו שם פיגועי התאבדות במסגדים וכאלה, הם לא באמת נעלמו בשום שלב. סונים ששונאים שיעים קלאסי. דעאש קיים היום בעזה, לבנון, איראן, אפילו בישראל מוצאים תאים שלהם מדי פעם. או בקיצור איפה שיש מוסלמים יש דעאש.
  20. מזכיר שהוא גם עם בישול מהמשחק ששיחק בו 20 דק מתחילת העונה. מסתמן כזר אכזר עם אופי קבוצתי שזה מה שאנחנו אוהבים לראות.
  21. מחזק ומוסיף שכבר הגענו לשלב שאין בושה, הם פשוט מחרבנים עלינו, זהו, בלי תירוצים ובלי כלום, משחק אחרי משחק עם ״טעויות״ של מכירה, פעם אחת מודים בטעות, פעם אחרי זה יגידו שהם צודקים, ובפעם השלישית ימציאו חוק (״הפרוטוקול של איגוד השופטים״). אני מאשים רק את הנהלת מכבי תל אביב בנושא, לא הקהל ולא אף אחד אחר, הם היחידים שיכולים להזיז פה משהו. אנחנו כקהל חייבים להתחיל להפעיל יותר לחץ אישי על שופטים במשחקים, אבל גם זה לא ברור כמה באמת יעזור.
  22. יגידו שהיה נבדל בתחילת המהלך או שימציאו איזה חוק על נגיעות ביד ברחבה ולמה הפעם זה לא פנדל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.