Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
  • Content Count

59
  • Last visited

• Days Won

2

4 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אם לא היה להם משחק בגביע כמה ימים אחרי הייתי מאמין שיכול להיות פה משהו. זה ברור שב"ש ויתרה כבר על המשחק בליגה ותבוא להתאבד בגביע.
  2. אם לומר את האמת רוב הגולים של צ'יקו העונה לפחות זה דחיקות מול שער ריק. לא שזה כזה קל או מובן מאליו, זה מצריך מהירות ומיקום טוב, ולדעתי לבלקמן גם את זה אין וכחלוץ 9 הוא לא יהיה טוב. המטרונום העונה נותן גולים של חלוץ 9 מעולה, די סוחב את ההתקפה של חיפה על הגב, לצורך העניין פציעה שלו והם כמעט בוודאות מחוץ למירוץ.
  3. קודם כל זה יוריד מתחושת אתר הבנייה. דבר שני אני חושב שאמור להיות כמו גגון קטן כזה מסביב לכל האצטדיון, יש מצב שזה יתרום קצת לאקוסטיקה.
  4. מחיר כואב אבל אם החליטו שאין מחאה אז צריך להגיע וכמה שיותר. אם אני צריך להמר אני מאמין שנראה את בלקמן בחוד, איביץ' נעול על אצילי ויונתן כהן בכנפיים. מקווה שבלקמן מבין שזה הצ'אנס האחרון שלו וייקח את ההזדמנות הזאת.
  5. חחחחחחחחחחחחחחחחח ממתי זמני פגרות נכללים בזמני החלמה של שחקנים פצועים במכבי ? שאומרים 3 שבועות במכבי זה בימי עסקים, לא כולל פגרות, וזה גם לא שבועות זה חודשים.
  6. זרקו גם כוסות קולה, מצתים, ארטיקים. בסוף אנחנו נענשים מזה, צריכים לנסוע שעתיים צפונה , להפסיד נקודות במאבק האליפות, וגולדהאר מממן בורקסים להתאחדות. לך הרדיוס בצפון עוזר אבל לרובנו זה רע
  7. הם מודים שמכבי עשו להם מחיר אחיד של 60 ועדיין מוכרים ב93 ? להחרים אין דרך אחרת.
  8. המשחק עוד 4 ימים ואין מכירת כרטיסים. ומתי יתפרסמו תאריכים סופיים למשחקים הקרובים ? רק אחרי המחזור האחרון ?
  9. קשה לי להאמין שהם באמת אוהדי מכבי, כמו שרוב הפורום הזה מגדיר את עצמו אוהד מכבי. הם אוהבים את עצמם יותר מהכל והרצון להראות שהם ערסים קיצוניים שזורקים דברים זה מה שמעניין אותם, לרדיוס בסמי עופר הם לא יגיעו השרמוטות האלה.
  10. עשה עונה שעברה את אחת הטובות שאני זוכר מקשר צעיר במכבי מבחינה התקפית והגנתית, החזיק את הקישור וגם הוסיף 8 שערים ו2 בישולים בליגה. ההבדל העונה משנה שעברה בהתקפה והטענות שהיא פחות טובה זה בדיוק זה, היו לנו מספרים מעולים מהקישור והשנה פחות. מאמין שאפשר למצוא לו מקום.
  11. אני חושב שזאת התלבושת הכי יפה שמכבי לבשו מאז המשבצות. איך אמרו פה, זה הרגיש נכון.
  12. חחחחח הקטע שהוא בא למסור את לג'ראלדש את הכדור ובסוף זרק אותו הצידה והשאיר את היד למעלה כמו קובי. כזה שרמוטה השחקן הזה, כל כך שקוף שהוא קוקסינל ועושה את הפוזות האלה כדי לרצות את ילדי השתן.
  13. גם סחט את הפאול שהוביל לגול הראשון עם מהלך ענק, גם שחרר בעיטה לא נורמלית לחיבור. משחק של 10.
  14. יש מצב שאלוהים גם רוצה לראות את יונתן כהן כחלוץ 9 אז הוא פשוט גומר לנו את כל שאר החלוצים ? ואללה אפשר למצוא פתרונות, בלקמן, יונתן ואפילו הייתי נותן לאילון אלמוג צ'אנס כחלוץ 9, יכול להיות הברקה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.