Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

4 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. אין פה עניין של השוואות בין מכבי לליאז' לאן הלכתם ? מכבי הוציאה ותוציא מאמנים לקבוצות טובות יותר מליאז' , זאת השורה התחתונה. זה כבר הוכח כמשהו שניתן לעשות, יותר מפעם אחת, איביץ' יכול וצריך, לדעתי, לשאוף לקבוצה יותר רצינית מליאז'.
 2. לדעתי אפשר להוסיף גם את יוקנוביץ' שעבר לפולהאם שזה מועדון עם הרבה יותר שם וחשיפה.
 3. השחקנים של בית"ר ישחקו על החיים שלהם (תרתי משמע, יש מצב שהקהל שלהם יהרוג שם מישהו אם ימשיכו להפסיד). יהיה קשה. לא מאמין שנראה יותר מדי רוטציה בהגנה, יותר בקישור ומקדימה, הרגשה שנראה את אילון אלמוג וריקן/ברסקי בהרכב.
 4. ענק חחחחחחחחחח זה אפילו יותר טוב ממה שזכרתי, חזיזה הדבע הזה לא מבין מה רוצים ממנו, חירטט משהו עם הרגליים והרים בלי להסתכל .
 5. אין מצב שהם לא רואים כמה זה מביך. אשכרה אכלו שם לאקרדה מול 25 אלף צופים בבית שלהם מול היריבה הכי גדולה והם מדברים על גול לא רלוונטי. מי המלך ששם פה את הקטע שהקבוצה שלהם עשתה שהם יענו נזכרים ברגע הכי גדול בעונה שלהם וחזיזה ועוד איזה שחקן מדברים על הגול הזה כאילו זה ג'ורדן שמדבר על משחק השפעת
 6. כשאתה מתיימר להיות המועדון הכי אירופאי בארץ זה חלק מהעניין, אין מה לעשות, ברור שזה מבאס. אנחנו לא בלבל של מועדונים כמו בני יהודה וחיפה, לטוב ו"לרע".
 7. מגיל 18 בערך אני לא מסוגל לצרוך ברצינות תקשורת ספורט בארץ. הפעמים היחידות שאני רואה או שומע משהו כזה זה רדיו חיפה וזה כי כיף להסתלבט עליהם. תת רמה זה אנדרסטייטמנט למה שקורה פה בארץ בתחום הזה, מביך. כתבים שלא יודעים אנגלית, לדוגמה פשכע הנבלה שמנסה לראיין את איביץ' בקושי מצליח להוציא משפט מהפה, ושהוא כבר מוציא משהו אז בשאלה השנייה שהוא שואל, רגע אחרי משחק עונה שסגר את הסיפור של האליפות, זה על שמועות שהוא חותם בבלגיה.
 8. 72 (2 נקודות יותר). בשביל "לחזור לקצב" של שנה שעברה צריך לתת עכשיו 2 ניצחונות רצוף, ולהיות עם 76 נקודות אחרי 30 מחזורים.
 9. דעה לא פופולארית אבל לא מבין מה אנשים פה מתפלאים שאותנו הענישו ואת הפועל לא, איימו שלשום שאם קבוצות יעשו שוב אחרי המשחק של הפועל, יענישו , עברו 24 שעות ומכבי עשו את זה ונענשו. מה ציפיתם שיקרה?
 10. ברור שאירופה זה גם יכולת לא טובה, אבל עלינו לאירופה גם בעונות עם יכולת על הפנים כי המזל שיחק לנו בפנדלים, זה אומר שלא נכשלנו שם ? פה היה חוסר מזל, גולים הזויים שאכלנו , קורה, לא מעיד יותר מדי לדעתי על היכולות שלו כמאמן. גרסיה עשה דברים גדולים, אבל עשה את זה בעונה אחת, עונת אליפות "רגילה" יחסית מבחינה סטטיסטית. העונות של איביץ' הם פריקיות סטטיסטית , הסיכוי שנעשה 2 עונות כאלה באק טו באק שואף לאפס. ולא רק סטטיסטית, היכולת של המאמן הזה להביא שחקן מקצה הספסל ושהוא ינצח לך משחקים הם מיסטיות , אני חייב להודות שהיום למשל השתגעתי למה איביץ' לא מוציא את חוזז, ראו שהוא גמור מעייפות ויונתן הוא שחקן קלאץ' "מנוסה" יותר. איביץ' ראה משהו אחר וחוזז סיים את המשחק עם גול, וזה מרגיש כאילו איביץ' עשה את זה מיליון פעם ב-2 העונות האלו.
 11. הכי גדול כי העמיד פה קבוצת מכונה שאני לא זוכר שליטה כזאת אבסולוטית של קבוצה בליגה, גם פר משחק וגם בכללי שמסתכלים על נתונים יבשים. עכשיו קח את המשפט שרשמתי ותכפיל ב2 כי הוא עשה את זה 2 עונות רצוף, עם סגל פחות נוצץ משנים עברו. רק בעוד כמה שנים שנסתכל אחורה , והעונות שוב יהיו עונות רגילות עם הפסדים נבין מה ראינו פה. 2 עונות רצופות בלי הפסד ליגה במאני טיים, לא לספוג גול עד מחזור 16, לקחת אליפות במרץ ב31 הפרש, אלו דברים לא נורמלים. אירופה זה חוסר מזל מטורף.
 12. באותה מידה אפשר לומר שככה מדברים כשמביאים קבלות ויש מה לדבר על פתיחת חוזה ושדרוג שלו. רוב הסיכויים שהוא יעזוב אבל הראיון הזה לא אומר כלום. המאמן הכי טוב שהיה למכבי ב20 שנה האחרונות.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.