Jump to content

_Barak__

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי _Barak__

1. מאמן ענק שהוכיח שיש לנו עוד הרבה ללמוד.. לא אשכח את התגובה על ההרכב במשחק הראשון נגד חיפה ואיך הוא פשוט עשה צחוק מכולם. קשה לאחל בהצלחה בגלל המועדון שהוא הולך אליו אבל מעריך אותו בטירוף ומודה לו על כל דקה שהיה פה ושלקח אותנו לפחות צעד אחד קדימה באירופה

2. כאחד שהיה שם ב3-2 של זהבי ולא האמין שמשהו יכול להתקרב לזה. ואז להיות בנס מילאנו 2 ולראות את כל האולם הצהוב קופץ ואת האוהדים של צסקא בשוק אז אומנם זה לא משתווה אבל הכי קרוב שיש!

3. אני לא מבין למה להפוך את הלחץ הזה לדבר שלילי , תסתכלו על הצד החיובי שבדבר

עוד מחזור וחצי מתחיל הפלייאוף ואשכרה תהיה תחרות אמתית על האליפות , יהיה מתח יהיה עניין

מה אתם מעדיפים חגיגות אליפות שנמרחות על פני סיבוב שלם עם גארבג' טיים אחד גדול?

וברור לי שאיזה חכם עכשיו יבוא ויגיד לי "כן" , אז התשובה שלי אליו היא שמה שהיה שנה שעברה ועבד לא יעבוד השנה

מהסיבה שאחרי עשור , השמחה היא ענקית , ורצינו לחגוג אליפות כבר ממחזור עשירי אז זה לא עניין אותנו.

השנה זה אחרת , אנחנו צריכים מוטיבציה , איזו קבוצה אמתית שתדלוק מאחורינו. אנחנו צריכים להיות מרוצים שב"ש רודפת אחרינו.

יגיע הפלייאוף ונזיין אותם.

אנחנו בתקופה שאנחנו בונים את השליטה בליגה ואחרי כל כך הרבה חרא תן לי לקחת כמה אליפויות כדי לבסס קצת את השליטה ושנבטיח את האליפויות כמה שיותר מוקדם.. אחרי זה נתחיל לחפש עניין, לא עכשיו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.