Jump to content

_Barak__

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by _Barak__

1. סטיקרים נדירים! מקווה שתמכרו במשחק בית הבא.
  2. הפועל רמת גן-מכבי תל אביב-------2 מ.ס אשדוד-מכבי חיפה---------X הפועל פתח תקווה-הפועל באר שבע--------2 הפועל חיפה-מכבי נתניה-------2 בני יהודה-הפועל עכו------X בני סכנין-בית"ר ירושלים-------2 הפועל אשקלון-עירוני ק"ש-1 הפועל תל אביב-מכבי פתח תקווה-X
  3. המספר שלהם לא זמין, יש עוד מקום שאפשר להכין צעיפים?
  4. פשוט מדהים! כיף לראות שהכסף הולך למקומות הנכונים.
  5. תודה אני ידבר איתם מחר.
  6. אני רוצה להכין לחבר צעיף של מכבי אז רציתי לדעת איפה מדפיסים על צעיפים ואם יש אפשרות להכין צעיף בודד ולא בכמויות
  7. חמש וחצי שעות למנאייק! שיגיע כבר...
  8. מחר לפי וואן http://one.co.il/Article/173533.html המכירה תתחיל לאוהדי הפועל בשעה 21:00 באתר לאן אז בניגוד לפעם שעברה כולם נכנסים להפיל את האתר ולא בלחץ אלא עם חיוך רחב על הפנים
  9. יש מילה שחייבים להרוג (איך אף אחד לא כתב???): הפועל
  10. הפועל פתח תקווה-מכבי תל אביב------>2 בני יהודה-הפועל אשקלון------>X מ.ס אשדוד-מכבי פתח תקווה------>2 הפועל חיפה-הפועל עכו------>X בני סכנין-הפועל באר שבע------->2 הפועל רמת גן-עירוני קריית שמונה------->2 הפועל תל אביב-מכבי נתניה------>X בית"ר ירושלים-מכבי חיפה------->1
  11. מה קרה???? איך הפכנו לאוהדי הפועל שפוחדים מכל דרבי? לא פוחד מהם וחושב שאנחנו הולכים לנצח! והיה נכון לשיר כבר אתמול על הדרבי כי זה לא עוד משחק, ובמשחק בית אחרון לפני הדרבי צריכים להטריף ת'שחקנים.
  12. מכבי תל אביב-מ.ס אשדוד-----1 הפועל ב"ש-בית"ר י-ם------X מכבי חיפה-בני יהודה-----X מכבי נתניה-הפועל פתח תקווה----1 הפועל עכו-הפועל ר"ג------1 הפועל אשקלון-הפועל חיפה-----1 מכבי פתח תקווה-בני סכנין------1 עירוני ק"ש-הפועל ת"א----X
  13. שלומי ארבייטמן על הפירוק של הפועל: No nervous it's come believe me it's come, pass pass it's come
  14. לא יודע מי אלו אבל זה קצת מחשיד שבספורט 5 שמו תמונה של קריית שלום
  15. אין שום דבר שאני אוהב יותר (שצילמתי נגד בית"ר)
  16. יצא גדול בזה שהוא גם התפטר והראה נאמנות לאבי ויוסי וגם לא עזב (עד שבא מאמן) והשאיר את הקבוצה בלי מאמן!
  17. למה לוזון? כדי שנפסיק לקבל רדיוסים מהדוד שלו!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.