Jump to content

פנחס שוף

משתמשים רשומים
    35
  • Last visited

Everything posted by פנחס שוף

1. קולואטי חלוץ טוב אבל הוא נכשל העונה. תן לו מצב או שתיים והוא יעשה מזה גול. הוא לא צריך לקבל כדור באגף ולעבור שחקן כי זה לא הוא. תן לו מצב טוב ברחבה או נגיחה והוא כבר יעשה מזה משהו, יש לו נוכחות ברחבה. אבל מה לעשות שהעונה החלוצים קיבלו כדורים באגפים והיו צריכים להציל את המולדת. הוא שווה 15 גולים ומעלה בקבוצה טובה עם שיטה. בקשר לשכר וזה שהוא תופס הרבה מקום זה משהו אחר, אולי שינסו לקצץ.
  2. חחחחח גם אותי הוא לא מאשר בן של זונה חחח והוא גם אוהד ארסנל, הוא לובש אדום בתמונת פרופיל לא סתם
  3. עוד משהו ששכחתי לכתוב בתגובה הקודמת שלי. זה היה פשוט בושה איך הקהל שרק בוז ששרו את השיר לאבי נימני. כל כך התביישתי. הבנתי לא רוצים שהתקשורת תגיד שאתם שפוטים או אנא ערף כל מיני זיוני מוח אבל תכבדו את השחקן וכן גם את ה-3 שנים שהוא היה מאמן. כל מי ששרק בוז לא ראוי להיקראות אוהד מכבי.
  4. זהו, עונה הבאה בירושלים הבנויה. אני אתגעגע מכבי. כמה נקודות: *חבל שבאו רק 7,500 איש. תכבדו את השחקנים. *אין מה להתלהב מהניצחון, נתניה כבר גמרה את העונה. זה לא נתניה האמיתית של העונה. *הורג אותי ההילוך האיטי של השחקנים, עד שהם חושבים וזזים חבל שאין כמו בוידאו הייתי מעביר ל-2X. *גפני הזה חתיכת אפס, מה הוא עושה במכבי. חייב לעצור את הכדור, לעשות סיבוב, לעצור את הכדור ואז להרים את הכדור כל כך חלש שזה אפילו לא עובר את השחקן הראשון. *יש לנו נוער מעולה, שנתון אדיר, מרגוליס, דאבור, קהת, לוי, פרץ, לוגסי, מיכה ועוד מלא שעליהם חייבת להיות הקבוצה הבוגרת בתוספת שחקנים ותיקים כמו שטראובר, יצחקי, אלברמן וכו'... *איזה סילון מרגוליס, סחט פנדל, חבל אפילו שלא בעט. נקווה שהוא יאריך את החוזה ולא ילך להפועל. מה שגם הוא אוהד ארסנל וכואב לי לראות אותו בפייסבוק עם אדום *כמה יצחקי היה חסר, רואים שהוא מוסיף כל כך הרבה למשחק שלנו. *חבל שהקהל לא שר כמו שהוא שר אחרי הפנדל של יצחקי, עידוד פושר. *נשבע לכם, כמעט בכיתי שהילדים הקטנים בטרום טרום ז' או מה שזה לא יהיה שרו שירי יציע וקפצו ושמחו ויציעים 7 ו-8 שרו יחד איתם כמו שהם לא שרו במחצית הראשונה. זה היה מרגש. זה העתיד. *גם ישבתי בשער 7 ומאחוריי היו ילדים מהנוער או ילדים איך שלא תקראו לזה. רואים שהם אוהבים את מכבי, מדברים בכל כך תשוקה. רבים על מי יותר טוב. קופצים בגולים ומנחמים אחד את השני בהחמצות. *מדוניאנין פשוט מדהים. איך הכדור דבוק לו לרגל, איך הוא עובר את השחקנים כמו מים. יש לו שליטה מדהימה בכדור. לא נראה שיש או היה אי פעם שחקן בליגה הזאת עם שליטה כמו שלו. *עונה פושרת, מפוספסת ברמות, חבל. נראה לאן אייוניר יוביל אותנו. *יהיה קיץ מעניין, הרבה שיחרורים וגם כמה החתמות. *רק העונה נגמרה ואני כבר מתגעגע, פנינו למוקדמות הליגה האירופית.
  5. שמעו במחצית אחד הרגעים היותר מרגשים בשנים האחרונות. הסיבוב של קבוצות הנוער ואז הילדים באים ומתחילים לשיר שירים מהיציע וכל בלומפילד שר כמו שהוא לא שר כל המשחק, ככה בונים אימפריה.
  6. גאדיר לא חלוץ ולא שחקן כנף הוא אפס עם מוח של ציפור.
  7. כן אה ולזה שפתח את הדיון אתה יכול להביא לינק מהאתר של הטבלה הזאת?
  8. שים לב, בקהל של הפועל אחד עושה הייל היטלר ---- לא נורא זה שנה הבאה, ההנהלה צריכה להתחשב ולא להחשיב את המשחק הזה במנוי ולא לקחת כסף גם על המשחק הזה
  9. מי משם זה סוויר? וואי את הזה עם הקרחת אני רואה כל משחק, אין משחק שאני לא רואה אותו גם את השמאלי מהתמונה הראשונה
  10. שנה שעברה נגד אשדוד זה עלה 22 שקל למה עכשיו 50 יא זונות, סוף עונה
  11. אנשים מה עם עומרי אלטמן? חתם בפולהאם? לא חתם? עזב?
  12. ולמכור אותו או להשאיל אותו אל תדאג איווניר לא עד כדי כך דפוק
  13. מה ההתלהבות מלוגסי, אז נכון נתן מהלך גדול שהוא לגול היתרון אבל חוץ מזה לא הרגישו שהוא שיחק פעולה אחת ודי.
  14. מה להתבכיין חטפנו בדקה 91, הפועל קיבלו גול שלא מגיע להם טוב נו אז נשמח יאללה :/
  15. אין פה כוס מלאה כוס אמק היינו צריכים לנצח את הדרבי הזההההההה הובלנו 2-1 לעייני מיטש, הפועל משחקת כמו קקה ואנחנו לוזרים עושים בונקר של ילדים בכיתה א' שמתרכזים במרכז ולא יודע להתפרש
  16. ואת העצבים בגול של שהר אף אחד לא יעביר ממני
  17. אני לא מאמיןןןןןןןןןןןןןןןןן איזה עצביםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
  18. חחחח איזה גזענים כולכם, אני מרגיש כמו במפלגת ש"ס אגב מה עם אלטמן ופולהאם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.