Jump to content

Yellow_Hell

משתמשים רשומים
    153
  • Last visited

5 Followers

About Yellow_Hell

• Birthday 05/07/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://www.jsport.co.il

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. עונה של רכבת הרים. לא מבין את התגובות הדיכאוניות פה, יש משחקים שהכל מתחרבן לך. אני באמת לא מבין איך הצלחנו להפסיד את זה אחרי הפנדל של ערן, אבל כל זה כבר היסטוריה. לנצח את חיפה בשני ולהביא את האליפות הזאת.
  2. מה העניין להשאיר את לוקאסן, קיקו, ויונתן מחוץ לסגל? אם אחרי מפלה כזאת שחקנים אחרים לא מקבלים הזדמנות, מתי כן?
  3. הרכב לא רע, דן ביטון נכנס לא רע ביוון אז אני בסדר עם זה. במיוחד שביתר רק עם קשר 1.
  4. לדוידה אין רגל ימין
  5. לדעתי קנה את מקומו בהרכב בהופעה אתמול גם רובי אמר שהוא חשב לפתוח איתו
  6. ניצחון סופר חשוב, חבל על ההחמצת פנדל, זה היה נגמר 0:3 אם ערן שם את זה. דוידה לדעתי קנה את מקומו בהרכב היום.
  7. אתה צודק, הוא רק כמעט עשור במועדון, רק לקח כמה תארים, רק היה שחקן מרכזי בכמה מהעונות הגדולות בהיסטוריה שלנו. בקטנה.
  8. אם אנחנו לא מאמינים שאפשר לנצח את באר שבע בבית מול 30 אלף צהובים, אפשר לקפל את העונה הזאת.
  9. כן אדו יפתח נגד באר שבע מה אנשים מעשנים פה?
  10. חחחח איזה פורום הזייה נושא כזה אחרי משחק אחד לא נורמלים
  11. שום סיכוי שדוידה יפתח. הוא מעדיף אותו מהספסל. הייתי ממשיך עם מלדה-תורג'מן-מילסון אולי ערן במקום תורג'מן. בקישור יוריס ושחר חייבים לפתוח, לידם כל אופציה הגיונית. אבל מאמין שגבי ימשיך.
  12. ב"ש בלי גורדנה, אם יש משחק לעלות בו עם קישור מעובה זה המשחק הזה. לא מבין את האנטי על קארצב (בטח כשהוא לא קיבל עדיין צ'אנס ראוי, בדיוק כמו שחר עד לפני רגע) גם לא על אבישי שבאמת עושה את המקסימום.
  13. וואו איזה ניצחון חשוב. סוף סוף רובי יצא קצת מהקיבעון המחשבתי. היה מרענן לראות שלא מתעקשים על הנעת כדור בכל מחיר. מקווה שזו תהיה מגמה ולא משהו מקרי וחד פעמי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.