Jump to content

noamlevi

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. אין לי מילים באמת זה מה שעבר לי אתמול בראש בזמן המשחק הקטע האחרון במדיוק אחד לאחד רק הייתי מתקן בסוף מונהגים רק ע"י שני הכוכבים ולא ממש ע"י המאמן שניראה כאילו הוא לא ממש מבין איך הוא הגיע עוד פעם לעמדת המאמן
  2. למה לא לנסות לקנות לשער 5 ולספסר להם? ככה גם לזיין אותם וגם לעשות כסף...
  3. יותר מזה אריק ברמן פלוץ שחושב שהוא הביא איזה משהו טוב למוסיקה אבל הוא לא ממש אוהד כדורגל
  4. אריק ברמן לא ממש אוהד הפועל אחותו הקטנה היא אוהדת מנויה לשער 5
  5. איזה טמטום הולך כאן.... מי אמר לכם שמישו כאן בא להגן על מגזר שלם??? מדובר כאן על שחקן כדורגל שבטח לא מעניין אותו כל השטויות האלה וכבר עשיתם אותו טרוריסט שונא ישראל הבנאדם כולה שחקן נוער שרוצה לשחק במכבי תצאו מהקטע לא הכל שחור ולבן אם כבר אתם פה גורמים לו עם התגובות האלה לשנוא אותנו ואם הוא בא למכבי והוא מסכנין וכן היו לנו כבר כמה סיפורים עם סכנין תנו לי להרגיע אותכם הוא לא מרגל הוא יודע לאיפה הוא בא ותעשו טובה אל תכתבו עכשיו בוגד שמאלני הומו או משו בסגנון אני די ימני בעמדה שלי אבל לא כל הזמן צריך להתעסק בחרא הזה
  6. מה לא מובן בקטע של לשחק או עם כחלון או עם דור(דור מלול) כקשר
  7. לפי דעתי מאור בוזגלו שחקן טוב אבל עשו ממנו הרבה הרבה יותר ממה שהוא העונה שהוא נתן בה תעונה הטובה שלו היתה שמכבי הפועל וחיפה היו על הפנים וביתר לקחה בהליכה בני סכנין באמת היתה קבוצה מחוברת עם אלישע לוי שהוא מאמן טוב הוא הצליח להוציא מהם יותר מהרמה שלהם לפי דעתי מאור בוזגלו טוב בדיוק כמו שתמיר כחלון טוב אני רואה בהם אותו רמת פוטנציאל מאור נחשב עילוי בגלל הקבוצות שהוא שיחק בהן בגיל נוער ובעיקר בגלל אבא שלו שכל שני וחמישי מדבר על כמה שמאור שחקן גדול אבל מישו כאן זוכר שעונה מלפני שהצליח לו הוא ירד ליגה עם הפועל פתח תקווה ואף אחד לא הכיר אותו אני חס וחלילה לא אומר בואו נרד עליו ונקלל אותו ההפך לפי דעתי אם ננסה להוריד ממנו את הלחץ כי כל אחד יכול לראות שהוא לחוץ כל משחק הוא באמת יהיה יותר משוחרר ויוכל להראות יכולת טובה יותר ולחץ גם נובע מציפיה...
  8. חייבים להזיז את זיו חזרה למגן שמאלי ואז יש לך אפשרות לשחק עם כחלון או דור כקשר
  9. גם מול הקטנות ביותר תמיד להלחיץ ראינו איך אולימפיאקוס היו בשוק
  10. עזבו את זה שהוא אמר לא לזרוק דברים הוא עוד חזר על זה באנגלית לקהל של אולימפיאקוס ואני כבר לא יודע אם זה באמת קרה אבל מישהו גם שמע שהוא אמר שעברו ה4 דקות ? באמת בנאדם גדול...
  11. זהו פה הכל תבינו זה יקח זמן ויכול להיות שגם בגביע הטוטו זה עוד לא ילך כמו שצריך וגם לא בסיבוב בראשון אבל בסוף זה יתחבר תנו לאנשים שמה זמן ואל תתחילו עוד פעם לרדת על שחקנים לפחות עד תחילת הסיבוב השני פעם אחת תנו לזה קצת זמן
  12. יש אחר כך את שלב הפליאוף שזה גם נוק-אאוט ואחר כך הבתים
  13. האריס חאריס ניראה לי שגם לו זה לא משנה אפילו שמשחק אחד זה לא מדד בטח לא מול קבוצה של ענקים מגושמים רואים שלבנאדם יש טאץ' מיוחד יש לי תחושה שגם אם הוא יהיה לא טוב או טוב בשנה הבאה הוא כבר לא ניראה לי ישאר בארץ....
  14. מה הקשר כמה זמן אני בפורום??? יש לי מנוי 3 שנים ואני רואה ובנינוניות שלו כמו שאתה אומר עדיפה על עוד קשר אחורי זר שאין לך מושג איך הוא יהיה
  15. שמע ילד מטומטם לא דיברתי איתך מסריח אז אל תתחיל לדבר ככה יאפס כולה אמרתי שאני חושב חושב שליאור צריך להישאר לא צריך לקלל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.