Jump to content

maccabi-king

משתמשים רשומים
  • Content Count

43
  • Last visited

• Days Won

1

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,817 profile views
  1. בהפועל חיפה בטח הביאו להם גרסה עם פריצה חחחח
  2. מחכים לחתימה החדשה של אצילי ומיכה
  3. ולהביא את פירלו כמאמן, יותר טוב? ממש טמבלים, איזה החלטות מפגרות יושב לו פוצ'טיניו בבית, רק מחכה שיקחו אותו, והם הביאו את פירלו
  4. חחחח מצחיק שבדור הזה אפשר לדעת אם מישהו בקשר עם מישהו על ידי בדיקת עוקב חחחח
  5. אגדי אם בכדורגל יהיה דוניס שמביא אליפויות ובכדורסל יאניס מביא אליפויות(וגם יורוליג) ושתיהם יחגגו ביחד את האליפויות
  6. שוב, הם לא ידעו שהם בתיכון כמה אפשר לחזור על זה?
  7. אני די בטוח שלא היית בשום מקומות דומים להם אלא אם כן אני מדבר פה עם שחקן עבר מפורסם של מכבי ואין לי מושג
  8. כתוב אל תדין את חברך עד שתגיע למקומו אתה מבואס כי אתה לא במקום שלהם אתה לא יודע את הסיפור המלא, יש הרבה שאומרים שהבחורות פנו אליהם מיכה בדיוק נפרד מחברה שלו של הרבה שנים ועל אצילי אין לי מושג אבל דווקא בגלל זה אי אפשר לשפוט ואפילו בלי קשר לכל זה, בלי לראות את הבחורות אני בטוח שהם כוסיות על ושכל אחד פה יעמוד דום אם בחורה כזאת באה אליו שהיא כולה מגונדרת ומאופרת מה יש להיות מבואס מזה שהם רצו לזיין? מיכה בכלל אחרי פרידה כזאת(ועוד מבחורה כזאת לטבעת) אני חושב שמגיע לו שיכניס לכל חור שחוקי להכניס לשם
  9. היה 3 שנים, קנה ב2009 והביא את ג'ורדי ב2012 ואלה היו 3 שנים שלא השתנו כמעט בכלל ברמה המקצועית מהשנים לפני מיץ' רק בכסף היה שינוי, אבל הכסף לא עזר בכלום וגם לגבי שחר, פשוט לא היה לו מישהו כמו ג'ורדי שיעשה סדר בבלאגן הישראלי מיץ' בלי קרויף לא שונה בהרבה משחר מה שכן, מיץ' אחרי קרויף יודע קצת יותר על איך לנהל קבוצת כדורגל אבל המקרה פה מראה שלא מספיק
  10. זה פשוט דברים שאתם מנסים להגיד לעצמכם כדי להצדיק את כל מה שהלך פה ולהרגיש עם מצפון נקי אבל זה ממש לא נכון שוב,קחו כדוגמא את שחר, אי אפשר להגיד שהוא לא בעלים טוב לחיפה, הביא לה המון אליפויות וקבוצות בלתי נשכחות והנה, הוא כן נפל העשור הזה, וכל הדרך שלו לא עזרה לו בכלל ורואים שהוא ניסה הרבה דרכים כנ"ל מיץ' בעידן פרה-ג'ורדי, נתן להרבה אנשים מנדט לעשות במכבי מה שבא להם, וראינו מה יצא מזה רק ברגע שהוא הביא את ג'ורדי, הכל התחיל וכמובן שהגענו לשחקנים ברמה מאוד גבוהה ומיכה כמובן אחד מהם, וזה ממש לא שחקן שמיץ' קנה, זה שחקן שנשם מכבי מלידה ואפילו אם אתה צודק, והם באמת תלויים בכל המערכת המשומנת, גם מיכה ואצילי הם חלק מהמערכת בצבא אמרו לי שבלי הטכנאי מטוסים גם הטייסים הכי טובים בעולם לא יוכלו לטוס אז אני אומר, גם עם כל הכסף שבעולם, אי אפשר לקנות אליפות, וצריך את השחקן שישים את הגול או יתן את הבישול או יגן כמו שצריך(ברור שכסף קונה כאלה, אבל לא בהכרח) ובמצב כזה, גם מיכה לא פחות חשוב ממיץ', כי בלי מיכה ושאר השחקנים, אף אחד פה לא היה מדבר על מיץ' כמו שמדבר היום אנשים פה לפני כמה שנים בשיא של באר שבע היללו את אלונה ואת בכר ומה התברר? שבשנייה שוואקמה הלך, והסמים הלכו, הכל התפוצץ בפנים אז גם המאמן הכי טוב, וגם הבעלים הכי טוב, לא יכולים להביא את האליפות בלי השחקנים עצמם שיתנו 100 אחוז
  11. תסתכל מה אמרת בעצמך שחר גם מביא כסף ותראה איך המועדון נראה זה בדיוק הוכחה לדבריי אפשר להשקיע מאות מיליונים ואם השחקנים לא יתנו 100 אחוז אפשר גם לרדת ליגה אז כן, האליפות תלויה בשחקנים כמו שהיא תלויה במאמן וכמו שלדעתי גם היא הייתה תלויה בג'ורדי לא פחות מאף אחד מצחיק שאני בסוף נשמע כמו אוהד של קבוצה יריבה, כי אני תומך בשחקנים של הקבוצה שלי כמו כל שחקן, גם מיץ' יכול לעזוב, ואף אחד לא יכול להבטיח שהוא גם לא יעזוב בלי להשאיר לנו כלום
  12. אתה הוזה... על מה היא דורשת שחור או לבן? זה התחום הכי אפור שקיים EVER! הם הגיעו לרמה המשפטית הכי נחותה שקיימת- סגירת תיק פלילי מחוסר אשמה זה בערך אותו רמה של מצב שמישהו סתם מדווח שקר למשטרה על מישהו אחר, קולטים שהבנאדם נקי ומשחררים אותו, זהו!(גם מבחינה פלילית אין שום כתם או תיק על הבנאדם) זה הכי נקי שאפשר אז זה תחום אפור ביותר, כי אולי מוסרית הם לא עשו את הדבר הכי טוב(למרות שזה גם תחום אפור כי לדעתי לזיין בחורות לא אמור לעניין מוסרית אף אחד וזה לא עניין של אף אחד, גם בגידה באישה) אז איך בכלל זה סיטואציה של שחור או לבן? הדבר היחיד שמשאיר כתם פה הוא בחינה תקשורתית, ועם זה מכבי היו אמורים להתמודד יפה, והם התמודדו יפה בעבר, בעיקר בתקופת ג'ורדי, שידע להרגיע הרבה רוחות רעות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.