Jump to content

itzik lalo

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About itzik lalo

• Birthday 24/03/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. quote name='GATE 11' date='Jan 17 2011, 09:53 PM' post='344377'] :yom: :yom: :yom: :yom: היכונו היכונו! פותחים את ה טופ 16 בארתור! למרות השעה הקצת מאוחרת, גם בחמישי הזה ניפגש כולנו! צפייה משותפת במשחק החוץ של מכבי ת"א - לכל האוהדים הצהובים בחמישי הקרוב נתכנס לצפייה משותפת במשחק החוץ מול ברצלונה בפתיחת הטופ 16 ובכך נמשיך את המסורת שהתחלנו העונה. ואללה? איפה? ב "ארתור" (נמל ת"א). הכניסה גם לאוהדים מתחת לגיל 18. מתאים לי אבל מתי? חמישי הקרוב בשעה 21:45.כדאי להגיע מוקדם. אנחנו נהיה שם כבר מ 21:00. בואו בנחת, שבו עם החבר'ה ותרגישו את המתח עולה לאט לאט.... כמה זה עולה לי? הכניסה חופשית! אך יש להרשם פה מראש. בירה- בלי הגבלה במבצע מיוחד לרגל הצפייה. 1+1!, אבל שימו לב- לא תהיה מכירה של אלכוהול למי שאינו מעל 18- ואנחנו מתכוונים לאכוף ולטפל בזה בכל הרצינות. ת"א?! איך לעזאזל מגיעים?! האנגר 23 בנמל ת"א באוטובוס: קו 4 מתחנה מרכזית ת"א. קו 55 מרכבת מרכז. ** לחצו כאן כדי להכנס לאתר תחבורה הציבוריות, שבו תוכלו לדעת איך להגיע מכל מקום בארץ. ברכב פרטי: מה בתכנון? תביאו את הגרונות, צעיפים, בלונים, דגלים, חברים, וכל מה שעולה לכם לראש וכמובן הכל בצהוב ובמצברוח מרומם! הא וכמובן מצלמות- יש מצב שיהיה שמייח אחלה, אני בא ומביא גם שני חברים, אבל מי מוזמן בכלל? כל מי שצהוב. נשמע מעניין? יאללה להזיז ת'תחת בחמישי ולהצטרף אלינו לצפייה המשותפת של אוהדי מכבי ת"א, באווירה של שירים, אוכל ושתייה! נשמח לראותכם, ולא לשכוח - להרשם פה. אם יש שאלות ניתן לפנות פה או בפרטית ליוזר yonatan אוהדי מכבי ת"א GATE11 תמונות מצפיות קודמות בשלב הראשון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.