Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. קשה לי להאמין שעם כל הקמפיין המפחיד הזה של חיפה בתקשורת שיחזירו לנו את הנקודה
  2. יש פודקאסטים של מכבי ושל הליגה יש ציון 3 ברלוונט זה תחליף פי אלף על ערוץ הספורט
  3. מספרים של מפלצת התרגלנו לטוב מידי איתו
  4. ראיתם את השריקה לסיום במשחק של ריאל אתמול? אל תתפלאו אם זה גם יקרה לנו בקרוב
  5. היום התחפש למילסון ורקד על המגרש ואיך לא נכנס שם מהמסירה שלו אחרי שעשה שם בואטנג לשחקן פתח תקווה , וואו זה היה משפיל
  6. אנחנו צריכים לנצח את שלושתם ואני מאמין שנעשה את זה
  7. דוידה יכול לשחק בצד ימין והוא גם טוב שם מילסון חייב לשחק רק בצד שמאל לא מבין את הדווקא של קין
  8. משפתי רביבו בלטקסה סאבוריט לוקאסן/נחמיאס/זאדה (זה המגנים שלי בסדר הזה למשחק הזה) קארצב עידו שחר גבי/קיקו מילסון זהבי דוידה זה ההרכב שהייתי רוצה לראות במצב הקיים של הסגל, בנוסף מקווה מאוד לראות את אדו מחליף דווקא את זהבי בחצי השני(מקווה אחרי שיכבוש) ושננסה לשחק עם שלושה סילונים שגם יש את האפשרות שאדו ישחק עם הגב לשער ויוריד כדורים
  9. מה זה מקווה אם לא זאת תהיה בעיה, נתת לשחקן הזדמנות והחזיר לך עם צמד ובישול ומנהיגות ויכולת טובה ומשחק הבא תתן לו לשבת בספסל? זה ביזיון אם זה יקרה
  10. גם במשחק הבא אדו לא יהיה בסגל חוסך לכם תזה כל פעם אותו סיפור
  11. ממש רק אצלנו בודקים שעות כל נגיעה והכל גבולי
  12. כבר לא יודע מה אני רוצה ההורדת נקודות הזה הורס הכל כל שבוע יורדות פה נקודות על ימין ועל שמאל מה זה החרא הזה
  13. אף אחד לא יכעס אם זהבי לא ישחק כמה משחקים, יותר גרוע אם ימשיך לשחק וימשיך לא לכבוש עם הלחץ הזה זהבי צריך להכנס לסבב כשהקבוצה תרוץ יותר טוב, אני בטוח שאם הקבוצה תתייצב גם בלי זהבי אז כשזהבי יחזור הוא גם יבקיע בקלות יותר בשורה התחתונה זהבי לא אשם שהוא בתקופה פחות טובה, לא רוצה לדמיין מצב שאוהדים ישרקו לו בוז , אם רובי קין לא מסוגל להוריד אותו לספסל לכמה משחקים אז זה מתכון לאסון
  14. זה לא יקרה, לצערנו אנחנו פראיירים כי בסיטואציה הנוכחית של הקריסה המפוארת+בכר פנוי לאחר שפוטר מהחלום האירופי אנחנו מפספסים שוב הזדמנות היסטורית שנבכה עליה שנים קדימה
  15. זה לא היה במקרה כמו שעכשיו זה לא במקרה שאתה לא מנצח כשניצחנו ניצחונות דחוקים היינו יותר טובים מהיריבה והגיע לנו לנצח עכשיו אנחנו לא טובים והתוצאות לא משקרות אני מפחד מאוד לראות שוב בהרכב ביום שני נגד נתניה את זהבי פרץ יוריס תורג׳מן בימין (כחלוץ אפשר) מבחינתי שלישיית ההתקפה במשחק הבא צריכה להיות דוידה/מלדה/אדו תורג׳מן ומילסון בקישור אני מצפה שיוריס ופרץ ישבו בצד וקארצב ושחר ישחקו, מקדימה גבי או קיקו ההגנה זה כבר בעיה, כל כך הרבה רוטציות שם ושום דבר לא הולך, הציוות לא באמת משנה אם הצוות האימון לא יעבוד על זה בצורה יסודית ולי אישית קשה כבר להאמין שזה יקרה הלוואי ואתבדה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.