Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. חריג בטוח אבל לא יודע אם זה חסר תקדים סך הכל ניצחון אחד ו- 2 תיקו (אחד מהם אתמול שהסתיים בניצחון בפנדלים)
  2. איזה כיף איזה בוקר מוזר שלא היה פוש ולגלות על זה בפייסבוק אבל אפקט ההפתעה עשה את זה לטוב יותר אפילו ביי איטור
  3. רק בגלל שאמר שהוא עוזב את ברצלונה כדי לאמן? איזה שטויות, לא מאמין שיגיע לאמן פה שוב
  4. שמעו באמת שאין לי מילים כל הכבוד לנשיא, מה שהוא עושה זה בלתי נתפס, וכמה שופרות יש לו, בכל מקום התחת שלו מרופד
  5. סבוריט היה מעולה בחלק הראשון של העונה איבד את זה עם קראנקה אבל בכל מקרה סבוריט זה בכלל לא שאלה מבחינתי שיפרוש פה ונקווה לאזרוח במהרה למעט סבוריט ולוקאסן שלדעתי הוא בלם מצויין אל אף זה שלפעמים מאבד את הראש , אפשר להגיד ביי לכולם אני רק אגיד לגבי יובאנוביץ שאני מעריך אותו מאוד והוא חלוץ מצוין לדעתי, אבל את הכסף של המכירה שלו אפשר ורצוי להשקיע בשחקן כנף מוכח ומהיר ככל האפשר
  6. עזוב, זה דברים שקורים בכל מקום בסיטואציות כאלה אבל מאז קראנקה וחואן פאבלו יש ירידה חדה ביכולת שלו כמו כל הקבוצה
  7. שמע, דגדג לי גם איפשהו להגיד את זה אבל בוא, לרדת בליגה הזאת זה משימה בלתי אפשרית גם בשבילו, בוא נגיד שגם בלרדת ליגה הוא יכשל.
  8. איתו בעונה הבאה אנחנו בפלייאוף התחתון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.