Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. אולי השחקן הישראלי הגדול בהיסטוריה וביחד עם זה האיש הכי שנוא בכדורגל הישראלי בן אדם מגעיל
  2. הא זה השדר המאוס הזה שתמיד דוחף את חיפלה גם שבני כבודי מדבר איתו ואין לו מושג מה הוא רוצה ממנו? כל פעם שמכבי גם מפסידה הוא לא מבזבז הזדמנויות לשלוח עקיצות כל פעם שאני שומע אותו (לפעמים החליף את הדר מרקס בבוקר, והיה משדר בימי חמישי בבוקר ולדעתי עבר לשדר בערב) עולה לי בחילה ואני מעביר תחנה בלתי נסבל
  3. אני מקווה שנבוא כמו חיה פצועה ונתנפל עליהם מהשניה הראשונה אין משחק יותר חשוב מזה
  4. לא חף מטעויות אבל מעדיף אותו אלף פעם על ברק יצחקי מה יש לכם עם ההשוואה הזאת
  5. גם אני לחוץ מהמשחק הזה הציפיה לירידת מתח הגיונית מקווה שהשחקנים יגיעו דרוכים וישמרו על התוצאה עד המחצית, לעלות מחצית שניה ולתת 1 ולשבור אותם המשחק הכי חשוב בעולם היום, הלוואי שנופתע שוב כמו שהופתענו בחמישי שעבר יאלה מכבי !!
  6. נגמר להם התירוץ שבגלל בית הדין הם מגיעים לפלייאוף ממקום שני אז חייבים למצוא תירוץ אחר
  7. יש לו יתרונות הוא חזק מאוד בכדורי הראש, השתפר בהנעת הכדור, נותן חצים ארוכים מדויקים, וגם עושה סגירות לא רעות, קשה לעבור אותו יש לו קטעים שבורח לו הריכוז אבל הכי פחות כרגע משאר הבלמים הקיימים אף אחד לא אמר איזה בלם סרחיו ראמוס הישראלי, סך הכל במגמת שיפור וכרגע במצב הסגל הנוכחי הוא גם שווה הרכב
  8. נשבע ששמעתי את הקטע על הפקקים בכביש 1 לפני הפתיח בפקקים בכביש 1
  9. עם כל הכעס על קארצב מקווה מאוד שלא יקבל שריקות בוז וקללות אם ישחק היום לא רק שזה יעשה נזק לקבוצה, זה גם יהיה חותמת לצנצי שהוא הצליח בכל מקרה מקווה שלא יהיה בסגל היום
  10. בזה אני מסכים וגם אומר, אני עדיין כועס אבל צריך עדיין להבדיל בין מה שנכתב בכותרת לבין מה שקארצב אמר
  11. קרה לפני כמה ימים ב 5 באוויר פרימו באמת הקול השפוי בערוץ הזה , לא יודע מה זה אומר על הערוץ המיותר הזה אבל פרימו היחידי שלא מדבר שם מפוזיציה ומדבר באובייקטיביות על דברים שכולם רואים ויודעים אבל מפחדים מהנשיא מרחוב המסגר
  12. עכשיו אתה מחובר? מאז החזרה בינואר צברת עד כה 53 דקות ליגה בלבד. "אני לא משלים עם זה שהגעתי מהליגה הטורקית ואני יושב על הספסל במכבי ת"א. זה חד-משמעית מתסכל, אני חוזר הביתה ויודע שמגיע לי לשחק. יום יבוא ואראה שמגיע לי. מאמין שאקבל את הדקות שלי, עוד אשחק ואראה מה אני שווה. לא מפריע לי לשבת על הספסל, כל שחקן רוצה לשחק, וכשאקבל הזדמנות, אני חייב להיות מוכן. אני מוכן במאה אחוז הציטוט המקורי קצת קצת שונה מהכותרת המתריסה והציטוט על ערן הוא לא ציטוט מקורי ומרגישים טוב טוב שזה בא מפי צנציפח עם כל הכבוד לערן זהבי, שיחקתי עם שחקנים קצת יותר גדולים ממנו בליגה הטורקית, כמו מסוט אוזיל שזכה במונדיאל והגיע מריאל מדריד, לוקאס ביגליה מנבחרת ארגנטינה, אז לראות שחקן כזה שלא משחק בהרכב, זה באמת טירוף. אני אומר 'הלו, עדן, אין מה לעשות, אין דבר כזה שמות היום'. היום ילד בן 16 עולה בהרכב ומוציא שחקן אחר שלא משנה איפה הוא שיחק לפני. הספסול של זהבי יצר זעזוע כי אנשים לא מוכנים לזה, כי אומרים ערן זהבי, ואם הוא לא מצליח, הוא משתגע". על החתום: עדן קארצב, הקשר שחזר בחלון ההעברות האחרון למכבי ת"א, ומכיר את הדינמיקה במועדון מקרוב
  13. לאחרונה התחלתי גם כי חרשתי כמעט על הכל ובאמת שזה אחלה נכנס אצלי לטופ פודקאסט שהם לא מכבי
  14. העם כל הכבוד המזלזל הזה זה מילים של צנציפח, בטוח שזה לא הציטוט המקורי אפשר להגיד את הדברים האלה גם בצורה פחות מזלזלת
  15. חייב להגיד שהכותרת לכתבה מתריסה ומכוונת ועוד ביום של משחק והתוכן וההקשר של המילים שנאמרו קצת שונה וזה הוריד טיפה טיפה מהכעס אבל עדיין פחות מכבד, ועצם זה שהתראיין אצל הצנציפח זה פשע עם כל הכבוד לערן זהבי, שיחקתי עם שחקנים קצת יותר גדולים ממנו בליגה הטורקית, כמו מסוט אוזיל שזכה במונדיאל והגיע מריאל מדריד, לוקאס ביגליה מנבחרת ארגנטינה, אז לראות שחקן כזה שלא משחק בהרכב, זה באמת טירוף. אני אומר 'הלו, עדן, אין מה לעשות, אין דבר כזה שמות היום'. היום ילד בן 16 עולה בהרכב ומוציא שחקן אחר שלא משנה איפה הוא שיחק לפני. הספסול של זהבי יצר זעזוע כי אנשים לא מוכנים לזה, כי אומרים ערן זהבי, ואם הוא לא מצליח, הוא משתגע". על החתום: עדן קארצב, הקשר שחזר בחלון ההעברות האחרון למכבי ת"א, ומכיר את הדינמיקה במועדון מקרוב תזכורת: קארצב הגיע בהשאלה (עם אופציית רכישה) מבשקשהיר לאחר שנאלץ לעזוב את טורקיה בעקבות סטורי שפירסם באינסטגרם ובו קרא להשבת החטופים מעזה, מה שהביא לזימונו לחקירה במשטרת איסטנבול. למרות גילו הצעיר יחסית (23) הוא משדר ביטחון רב, ובראיון ל"ידיעות אחרונות" הוא לא חושש להביע עמדות נחרצות על מה שקורה במכבי ת"א וגם על מעמדו של ערן זהבי: "הספסול שלו נתן לנו זעזוע כשחקנים, אבל מצד שני גם דחיפה לחבר'ה האחרים שאם אתה טוב ותשחק טוב, יראו את זה. אני מאמין שזה מה שצריך להיות בכדורגל, לא צריך לשחק לפי שמות, גילים וכמה שחקן מרוויח. מי שצריך לשחק שישחק, ומי שלא, על הספסל לפני קפיצת המדרגה במכבי נתניה, במכבי ת"א לא ספרו אותך. "עם מכבי ת"א היו לי חוסר הסכמות. לא היה כבוד מכיוון מכבי כלפיי ואני גדלתי במועדון, הייתי שחקן בית. באמת שרציתי להישאר במכבי ת"א, להתקדם במועדון, לעזור למשפחה. ומה שנתנו לי לא כיבד אותי. אלמוג כהן בא אליי מהתחלה ואמר, 'חלום שלי שנהיה יחד, רק תבוא למכבי נתניה', ישר היה ניצוץ בינינו. אבי נימני היה הסוכן שלי אז, נכנסנו לברק יצחקי למשרד, אמרנו שאנחנו לא רוצים להישאר. מכבי עוד היו בטוחים שבאנו לחתום על חוזה, ואני פותח בפניהם את הלב ואומר שאני לא רוצה להישאר פה, שאני מרגיש שהם מזלזלים בי מקצועית. לא הרגשתי מחובר למועדון" ועכשיו אתה מחובר? מאז החזרה בינואר צברת עד כה 53 דקות ליגה בלבד. "אני לא משלים עם זה שהגעתי מהליגה הטורקית ואני יושב על הספסל במכבי ת"א. זה חד-משמעית מתסכל, אני חוזר הביתה ויודע שמגיע לי לשחק. יום יבוא ואראה שמגיע לי. מאמין שאקבל את הדקות שלי, עוד אשחק ואראה מה אני שווה. לא מפריע לי לשבת על הספסל, כל שחקן רוצה לשחק, וכשאקבל הזדמנות, אני חייב להיות מוכן. אני מוכן במאה אחוז איפה אתה בשנה הבאה? "יש למכבי אופציות רכישה. אמרתי למכבי שהמטרה שלי היא לחזור לאירופה, לא משנה איפה. אני רוצה במה מרכזית של כל העולם. כרגע אעשה הכל לעזור למכבי לקחת אליפות, ומה שיהיה שנה הבאה, אלוהים גדול. אלך בשנה הבאה למקום שרוצים ומאמינים בי
  16. איזה טיפש, רוצה ללכת למקום שיאמינו בו קודם תאמין בעצמך חמור עצלן, אם היית מאמין בעצמך אז היית בהרכב כבר מזמן לא מקבל את זה שהגעת מטורקיה ואתה על הספסל? למה מי אתה? מראדונה? מה עשית בקריירה תגיד תודה בכלל שמכבי קלטה אותך והצילה אותך מהחור האנטישמי הזה יכפוי טובה אפס
  17. וואו לגמרי עצם זה שהלך להתראיין אצל הכלב זה מהלך נגד מכבי !
  18. מה זה החרא הזה???? אם זה נכון אז חייב להיות מחוץ לסגל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.