Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. לא ראינו ממנו ולא ראינו אותו הוא צריך לקבל עוד הזדמנויות ובטוח שעוד יקבל
  2. אגזים ואומר שהוא לדעתי מספר אחד על המגרש יחד עם פרץ סבוריט וגלזר אחריהם, כל השאר חושך בערך
  3. תפיסה ברורה בחולצה ברחבה = פנדל אין באמת הסבר למה הוא לא שרק
  4. בדיוק גם אף אחד לא חשב בעונה שעברה שבאר שבע תתמודד חזק על האליפות עם מכבי חיפה העונה הכל יכול לקרות
  5. ״הרבה שנים״ חולה על המנבאי עתידות אז הם יתחזקו, עדיין לא סיטי של פפ, באר שבע קבוצה לא פחות מוכשרת וחזקה מהם בכלל הפער הוא הרבה יותר קטן מהדעה הרווחת, אנחנו האוהדים חיים עם התחושות של המשחק האחרון, לדעתי אפשר לחזור להתמודד על האליפות גם בעונה הבאה, כמובן עם כמה צעדים נכונים בדרך
  6. מה כל כך מצער אותך, גם אני לא מחבב את חיפה בלשון המעטה, אבל מצער אותי שמכבי נראית על הפרצוף לא שחיפה ובש מצליחות.
  7. החיוכים שלהם זה היה כדי ״להשפיל״ אז יש מצב שזה עבד, אבל לדעתי אין בזה שום דבר מגניב וזה אפילו קצת יהיר שזה קורה כשאתה מנצח קבוצה אחרי 6 שנים שום כבוד ליריבה, שהם חולמים להיות כמוה בכל יום ולילה הם תמיד יהיו בצילנו, גם אם עכשיו זה הזמן שלהם
  8. איכותי ממש אבל הגול ברמת ביצוע טופ עולמית, לא משהו ששייך לכאן
  9. ציפית שכל הבעיות יפתרו ביום אחד? לפחות נראינו משהו בהתקפה ופתחנו בבליץ של שני שערים ועוד כמה איומים טובים יש שיפור ויש עוד הרבה עבודה, ממש נהנתי מרוב המחצית
  10. המחלה הזאת לא תעבור בקלות לפחות שנבקיע עוד
  11. היום פעם ראשונה שאני רואה את הפוטנציאל שלו
  12. נו ו…? דברים משתנים הגלגל מסתובב עכשיו הם למעלה ואנחנו לא בכיוון עדיין שחקנים צריכים להיות מחויבים ולתת תוצאות טובות יותר ולפחות להראות רלוונטיים , אין רע בציטוט הזה
  13. איזה בכיינים אתם, ערן תמיד אמר מה שהוא חושב גם בנושא אצילי ומיכה ואני לא רואה פה משהו שהשתנה זה ידוע שארהב אופציה בשבילו ובטוח שיש לו הצעות משם לקחתם ציטוט אחד וכבר הפכתם את ערן לאויב אין לי ספק שהציטוט יצא מהקשרו, ערן לא צריך להוכיח שהוא רוצה לחזור למכבי, הוא אמר את זה בבירור המון פעמים
  14. גם אם היו מוסיפים שעה לא היינו שמים פה גול נגד 10 שחקנים של סכנין
  15. נראה גם הרבה יותר קליל סוף סוף, נראה שהוריד כמה קילו עודפים שהגיע איתם גם הראה מנהיגות מעבר לשער ולמהלכים היה נראה שהוא חי כל דקה במגרש ולא נעלם לרגע הרבה דיברו פה על החגיגה של פריצה בגול שלו, אהבתי מאוד לראות גם את הטירוף של קובאס יחד איתו אני חושב שהם שני זרים שכן משדרגים אותנו וחבל שיש כל כך הרבה ליקויים בקבוצה שרוב המשחקים קשה להם לבוא לידי ביטוי
  16. אני מסכים איתך, אלמוג נכנס כל משחק ל 5 דקות בסוף רואים שהוא רוצה להוכיח בכל נגיעה בכדור (רוצה יותר מידי ומוכיח בדיוק ההפך) אני קצת מרחם עליו, הוא שחקן לא רע אבל לא נראה לי שיצליח כבר אצלנו
  17. העיקר נתן לביתר עוד התקפה מעבר ל 5 דק אבל את המתפרצת עצר כששחקן שלנו מול שוער
  18. ומי במקום השלישי? הפועל? וזה כשיש מאמן כמובן מבין שהמצב רע, אבל תמיד יש נטיה להסחף, גם עונה שעברה היו פה אוהדים שבטוחים שמתמודדים על הירידה אליפות כנראה לא נקח העונה אבל לטעמי אין שום סיבה שלא נתמודד עד הסוף מי ישמע אנחנו משחקים בפריימרליג
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.