Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. יכול להיות אבל אם מחכים ליחזקאל ולא מחתימים זר או שחקן אחר בגלל זה אז כן יש קשר ויש לנו מה להפסיד
  2. לא יודע למה יש יותר מידי אופטימיות בגזרת יחזקאל מרגיש לי שהרבה דברים צריכים לקרות וקשה לי להאמין שזה יסתדר עד סוף החלון, הלוואי ואני טועה
  3. לא שונה אם זה ככה ממש מבאס, מקווה שזה יקרה בסופו של דבר
  4. מנספורד ומדמון בדייט במסעדה, דיווחים שזה לקראת סגירה מקסימום מחר
  5. אני גם לא חושב שיש בעיה עם זה רק שאני לא יודע אם נצליח לסגור עם אחד מהם כבר בחלון הנוכחי אם מגיעים לסיכום וחתימה בקיץ ולא חתימה עכשיו והשאלה למשל, אז אני כבר לא מאמין שיקרה
  6. לפני שאתם מתלהבים בוא נראה קודם שאחד מהם מגיע גם אם כן מדברים על עונה הבאה גם לגבי מדמון וגם לגבי טוקלומטי
  7. אני דווקא חושב שזה לא רע אם זה בעונה הבאה או לא בכלל (או שיהיה בחיפה)
  8. חושב שהוא אחלה רכש לסגל מהמר שיתן עד סוף העונה משהו כמו 4 שערים ו 4 בישולים וזאת גם הציפייה שלי ממנו
  9. לגמרי כבר מאוס הבכיינות בכל נושא
  10. לחלאיילי אתה סופר בכל המסגרות ולגלוך רק בליגה? לא נראה לי הגיוני בכל מקרה זה לא נכון ההשוואה, חלאיילי חלוץ וגלוך קשר, כביכול ה 6 של גלוך עדיין יותר מרשים
  11. יופי מכבי, תמשיכו לחזק לרוחב ולא להביא מה שהקבוצה צריכה במצב של היום אני מחליף את כל הזרים חוץ ממילסון, אין לי מה לעשות עם זרים שיושבים על הספסל וגם כשמשחקים נראה שלא ממש בא להם וכן קשה להביא זרים לא אכפת לי מצידי תדוגו משהו מהליגה, לא יכול להיות שקבוצה ברמה של מכבי מקבלת 0 תרומה מהזרים שלה
  12. איזה כיף למי שזכה בכרטיס ולא שומע את הצמד קקות האלה משדרים
  13. הבעיה היא ששופטים שוער כל משחק או כל כמה משחקים אם תרצו, ככה קשה להצליח עם שוער שאף פעם לא יודע אם המקום שלו בטוח בהרכב אני בטוח שאם היינו רצים עם אחד מהם מתחילת העונה ברצף עד עכשיו היינו מקבלים מהם יכולת הרבה יותר טובה ויציבה וזה לא משנה אם היה עומד משפתי או מוסקרה הנדנדה הזאת לא בריאה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.