Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. מה שאוהדי הקבוצות הערביות עושות דיי מזכיר לי את המופעים של מלחמות השוורים שמותחים דגל אדום כדי לשגע את השור בשביל לבדר את הקהל.. עד היום לא באמת פתחו ביציעים שלהם דיגלי פלסטין פתאום סכנין התחילו ושבוע אחרי שבוע ממשיכים ועכשיו אחי נצרת, הם נהנים שהם עושים רעש ושהם מעצבנים את אוהדיי היריבה, זה מבדר את עצמם ואת המגזר שלהם,מה שהם עושים זה רק להתסיס רק לעשות בלאגן, זה מה שמעניין אותם, פחות הכדורגל, אם מדברים על שנאה וגזענות אז זה בא קודם מהצד שלהם..
  2. כמו שכבר רשמו פה, אחרי שעברתי את כל הדיון הזה אני לא מבין את הפחד הזה מבאר שבע, אנשים נותנים להם כבוד יתר, בניגוד לכמה מאנשים פה אני חושב שהאליפות תלויה אך ורק בנו, באר שבע סימפטית ונחמדה ועוד, אבל היא לא קילרית, היא לא מעניינת, המשחקים שלה די משעממים אבל נורא יעילים, בכל מקרה נפילות כמו היום וכמו מול רמהש יחזרו אצלם עוד ועוד.. הא, ולגבי הקהל שלהם, על מה בוז בסוף? אתם מקבלים עונת שיא מבחינתכם ושורקים לקבוצה שלכם בוז על תיקו? איזה קהל מביש
  3. בקשההה עזרהה!!?!! אף פעם לא הייתי בחו"ל בכלל אני מת להיות למשחק הזה, אני צריך לדעת יותר פרטים איך מי מו אני ועוד חבר רוצים לבוא אבל מפחדים להסתבך..
  4. איך מסי כבש בשנה אזרחית שלמה 93 שערים, כל מה שמכבי כבשה בשנה שלמה וזה נשמע לנו המון .. ולעניין הנושא, שנה טובה מאוד, תמיד יש יותר טוב, להשתפר להשתפר ועוד שנתיים שמינית גמר ליגת האלופות
  5. עניין הרוטציה הוא קל לעלות בגביע המדינה בהרכב אך ורק שחקני ספסל ונוער ולקחת גביע כל הדרך בלי שחקן הרכב אחד קבוע וככה לשבור שיא עולמי ולהיות הקבוצה הכי מדוברת בעולם. קל.
  6. חזרה בשישי זאת אומרת לא חמישי בלילה, שישי ממש? יעני לא לשומרי שבת?
  7. מקווה שלא נפצע יותר מידי.. מרגישים כמה היה חסר, ההבדל בין 3 ל 4-5
  8. היכולות שלו להוציא מדעתם את כל שחקני ואוהדי הפועל בחגיגה אחרי גול היא פשוט מודל להערצה
  9. מאוהב, פשוט מאוהב בשחקן הזה.. כמו שאחרים רשמו פה זה כל כך נכון אנחנו כל כך לא רוצים להתחבר אליו ריגשית ולאהוב אותו ממש כי אנחנו יודעים שהוא שכיר חרב, אבל אי אפשר להתעלם מזה שהבן אדם פשוט מסב אושר בלתי ניגמר יש לו ביצים של בת יענה והוא חוגג אחרי גולים בדרבי כמו שאף אחד לא חגג..הבן אדם הזה יש לו אופי של מכביסט אמיתי ואם לא היה לו עבר אדום יכל להיות סמל של המכביזם שחקן מרגש.. וכשבסוף העונה הוא יעבור לאירופה אני יעמוד וימחא לו כפיים ובטוח שייתן לנו את הכבוד שאנחנו נותנים לו..
  10. נקודת אור עיקרית במשחק, היה מהטובים במכבי, הצלה אחת ענקית.. שימשיך ככה !
  11. נקמה כמו בספרים!! עוברים קל.. היה ברור שנקבל אותם, הכל מלמעלה, אנחנו צריכים לתת להם בראש לא יעזור כלום
  12. כמו אוטיסטים הם מערבבים את הכדורים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.