Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. כמה שמיטרוביץ' מעצבן בזמן האחרון חייב להגיד שכל כדור ארוך שלו היום פשוט מושלם
  2. 2 פנדלים ואדום לשוער לא במאה אחוז, בשלושת אלפים אחוז בלי מאית שניה של ספק.. זה בזיון מארץ הבזיונות וכמובן שזה יעבור חלק ובשקט
  3. אני חושב שהוא מתכוון לזה שג'ורדי אמר שהיינו קרובים לרכש משמעותי מאוד בקיץ שבסוף לא יצא לפועל
  4. אני דווקא חושב שעטר יגיע בסופו של דבר למכבי על חשבון בן חיים, לדעתי בן חיים בקיץ מנסה את מזלו באירופה
  5. סיפור אמיתיי ועצוב, אני לא צוחק, קראתי עכשיו בספורט 5 ששחקנים בהפועל מאשימים את המצב של הקבוצה בגלל ש"אין אהבה בסגל" ואני שואל מה עם גילי לבלב מאוהב? הוא כבר לא נותן בסתר?
  6. fxp קטן עליכם.. לעניין הנושא ראיתי שמישהו רשם פה שלזהבי יש 16 שערים אז לא, יש לו 17, כולל הדרבי שפוצץ, עבר את מולר
  7. אם חואן פאבלו היה עושה את התנועה המיואשות הזאת הוא היה מקבל פיו פיו לראש
  8. מסכים שאיגיבור היה מעולה, אבל לדעתי האישית, איגיבור טוב כבר כמה משחקים חוץ מהטעות הטיפשית נגד ביתר
  9. קודם כל חואן פאבלו, אני השתדלתי כמה שפחות לבקר אותו אבל אי אפשר להמשיך ככה, אם זהבי כובש כל משחק גול, חואן פאבלו שווה ספיגה כל משחק.. ואם אתה עדיין פצוע באצבעות למה אתה משחק מלכתחילה?? ראדי- חייב חייב חייב לשחק, כיף היה לראות את אלבראדי שוב, תמיד דוחף קדימה, לא תוקע את המשחק באמצע עם מסירות רוחב מיותרות, אחלה הכנסות כדור, גול ענק, מספר 1 על המגרש.. דור מיכה- מפתיע אותי מאוד עם הבעיטות האלה, השתפר פלאים ועשה בצד ימין מה שבא לו.. ברק לוי, ראדי, ומיכה, באנקרים ומהר.
  10. למה לא לוקחים את בוזגלו לאירופה למה זהבי למהה
  11. "אחד הכובשים המצטיינים באירופה" מוזכר באותו משפט עם רונאלדו.. בהצלחה בינואר מלך, איפה שלא תהיה תודה על כל הרגעים הקסומים איתך, השחקן הישראלי הכי גדול ששיחק אצלנו, כן יותר מאבי.
  12. דרך אגב, היה איזה קטע של מתפרצת נדירה של מכבי שזהבי העביר לבן חיים ובן בסט רץ לידו עושה לו תנועה לפני ה 16 ובן חיים מחכה למשיח ועד שנזכר למסור כבר בן בסט לא הגיע.. רגע מעצבן ביותר של בן חיים בהקשר לזה שמתי לב בכלל שמכבי לא יודעת לשחק מהר, לא יודעים לצאת למתפרצת, תמיד שיש יתרון של שחקני התקפה על הגנת יריבה חוזרים אחורה למשחק מסודר, זה מטריף תשכל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.