Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. נראה לי ששבוע הבא, בסוף עונה, זה בדיוק הזמן שיגמר השיא של המשחקי בית ללא הפסד.. מקווה שאני טועה
  2. איפה היה רשום שאדו הזה מועמד? למישהו יש קישור?
  3. ותכף תגיע התגובה של קהת "מאוד מחמיא לי שמתעניינים בי אבל כרגע אני עסוק בקרית שמונה ויש לנו עוד מטרות לעונה הזאת" קשה לי מאוד להאמין שקהת יגיע בקיץ, לא רואה את איזי משחרר אותו באיזי.. הלוואי שאני טועה
  4. 31? למה קברו אותו כבר? מזל טוב מלך
  5. אוי נו באמת.. גם אם אני הייתי כובש גול אליפות בסכנין או במג'דל חרום אמא שלי הייתה תולה את החולצה הזאת על הקיר.. בטח מעניין אותה משהו אחר חוץ מהבן שלה ובטח זה איזה צבע החולצה
  6. מאיפה לך שלאמא שלו תלויה חולצה של הפועל מעל לשולחן שעושים קידוש? חוץ מזה קידוש והפועל לא מסתדר טוב..דבר שני גם אבא שלי אוהד ביתר וסבא שלי הפועל ובכנות? אני אוהב אותם כי זה המשפחה שלי אבל על הזין שלי מה הם אוהדים..
  7. משאיר בכל הכח.. יציע הקנאות
  8. אני לא מכיר אותך ג'ק ובאמת שלא בקטע רע בקטע הכי טוב זה לא בושה להגיד טעיתי.. דעה כמו שלך יש אולי עוד אחד או שניים. מי שלא רואה את החיבור של זהבי עם מכבי, את האופי המכביסט שלו, את כמו הפעמים שהוא זיין את הפועל וירק להם בפנים ולא נהנה מזה פשוט מוחק את ההיסטוריה הכי מתוקה של מכבי לפחות מאז שאני חי ואוהד (25 שנה).. שחרר אחי ותהנה מכל רגע, אם תרצה או לא, זהבי יהיה לעד כאחד הסמלים הגדולים של מכבי, זה הזוי וזה מוזר, אבל מה שהוא עשה פה בשלוש שנים לא היה ולא יהיה
  9. בנוסף פרימו טען שהצהוב שמיטרוביץ קיבל כשהרחיק את הכדור היה מוצדק לחלוטין.. השנאה שלהם עושה את זה הרבה יותר כיף
  10. פרימו- אצל אוסקר גרסיה ופאולו סוזה היית רואה את ג'ורדי מחוייך, שמחת חיים, עם פאקו הוא נראה זעום לא מרוצה, פעם אחת לא אמר מילה טובה על פאקו.. מה אתה רוצה ילד?
  11. כולם פה חכמים בדיעבד להגיד גבולי טוב שהלך עם ההתקפה.. מעניין מה היו אומרים אם המשחק היה מסתיים בתיקו או שהיינו מפסידים מגול כזה.. לי זה נראה נבדל קטן ונבדל קטן=נבדל.
  12. לא היה ולא יהיה כמו החגיגה של סוזה אחרי הגול של זהבי..לראות אחד שבתור שחקן לקח 2 גביעי אלופות באמוציות כאלה ובהתלהבות כזאת מניצחון בדרבי ישראלי זה מרגש אותי כל פעם שאני חושב על זה מחדש.
  13. היה טוב מאוד חוץ מהטעות הטורנית. יציאות מושלמות
  14. תגידו מה שתגידו, חילופים מושלמים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.