Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. אני לא מכיר אותך ג'ק ובאמת שלא בקטע רע בקטע הכי טוב זה לא בושה להגיד טעיתי.. דעה כמו שלך יש אולי עוד אחד או שניים. מי שלא רואה את החיבור של זהבי עם מכבי, את האופי המכביסט שלו, את כמו הפעמים שהוא זיין את הפועל וירק להם בפנים ולא נהנה מזה פשוט מוחק את ההיסטוריה הכי מתוקה של מכבי לפחות מאז שאני חי ואוהד (25 שנה).. שחרר אחי ותהנה מכל רגע, אם תרצה או לא, זהבי יהיה לעד כאחד הסמלים הגדולים של מכבי, זה הזוי וזה מוזר, אבל מה שהוא עשה פה בשלוש שנים לא היה ולא יהיה
  2. בנוסף פרימו טען שהצהוב שמיטרוביץ קיבל כשהרחיק את הכדור היה מוצדק לחלוטין.. השנאה שלהם עושה את זה הרבה יותר כיף
  3. פרימו- אצל אוסקר גרסיה ופאולו סוזה היית רואה את ג'ורדי מחוייך, שמחת חיים, עם פאקו הוא נראה זעום לא מרוצה, פעם אחת לא אמר מילה טובה על פאקו.. מה אתה רוצה ילד?
  4. כולם פה חכמים בדיעבד להגיד גבולי טוב שהלך עם ההתקפה.. מעניין מה היו אומרים אם המשחק היה מסתיים בתיקו או שהיינו מפסידים מגול כזה.. לי זה נראה נבדל קטן ונבדל קטן=נבדל.
  5. לא היה ולא יהיה כמו החגיגה של סוזה אחרי הגול של זהבי..לראות אחד שבתור שחקן לקח 2 גביעי אלופות באמוציות כאלה ובהתלהבות כזאת מניצחון בדרבי ישראלי זה מרגש אותי כל פעם שאני חושב על זה מחדש.
  6. היה טוב מאוד חוץ מהטעות הטורנית. יציאות מושלמות
  7. תגידו מה שתגידו, חילופים מושלמים.
  8. מרגשש, אוהב אותו.להחתים עד הפנסיה מאמן חלוצים לכל החיים כשהוא על המגרש ההתקפה שוטפת
  9. ישששששששש ישרמוטות זה על כל העונה ימנחוסיםםםם
  10. זהבי הוא סמל. המחויבות שלו למועדון משתווה ואפילו עולה על הרבה שחקני בית בעבר ובהווה.. אם העונה הזאת תסתיים באליפות שלישית, הוא לעד יזכר כגדול מכולם ששיחק פה, וכל מקום שיהיה בו "מכבי תל אביב" כל מקום שידברו על ההיסטוריה של מכבי יהיה תמונה שלו, ערן זהבי זה מכבי, הוא רק נולד בצד הלא נכון של העיר. אומרים שמקום שבו עומדים בעלי תשובה הצדיקים הכי גדולים לא יגיעו, אז ערן זהבי הוא וואחד חוזר בתשובה תקראו לו איך שתקראו לו, אני מסונוור מאהבה
  11. כשרגעים כאלה קורים בדיעבד אני שמח על השער שיוויון כי זה עושה את זה הרבה יותר מתוק, בטח שעטר כבש ולא חגג.. זהבי מלך. אין מילים
  12. חכה, זה לא הטיימינג.. מעריכים מאמן כשהוא עוזב לא כשהוא עדיין איתנו.ראה ערך סוזה
  13. לא יודע אני קצת חצוי פה.. בתכלס השליטה הייתה אדירה, יותר מכל דרבי חד צדדי, באמת שליטה מטורפת במגרש חיפה לא הצליחו לעבור את החצי, אבל היה פחות תכלס וחוץ מערן כמה פעמים וטבח לא היו איומים ממש מסוכנים במחצית הראשונה, זה מחצית שהייתה צריכה להסתיים ב 3 כמו שפרנקפורט קיבלו פה.. יצחקי במקום טבח וזה היה קורה
  14. אפשר לקרוא לכל הבנים שלי ערן? אולי אני ישנה את השם משפחה לערן?
  15. אוהב אותו. שחקן ענק. צא לאירופה שוב ותחזור הביתה !
  16. כמה אפשר לבכות שעטר הגיע לשם ולא אלינו? קרה, היה, נכון טעות, התבאסנו קצת אבל יאלה, רוצים אולי לבכות איזה שנה שנתיים? נהייתם כמו הפועל.. הוא לא כזה מעניין, מגיע לבלומפילד קצת מחיאות כפיים לפני המשחק בטקס קטן שאני מאמין שיעשו לו, ובמשחק לעשות לו את המוות. ותכנסו לפרופורציות, נכון שעטר שחקן גדול ומשדרג את חיפה בכמה רמות, אבל הוא לא מסי, וגם לא זהבי.. אז תפסיקו לשקשק כמו כוסיות, חעפה באים בכושר טוב ואנחנו צריכים לבוא מוכנים כדי להנחית אותם על הקרקע בנוקאווט כואב
  17. לפצל את הגוש לדעתי זה הפתרון, שער 10 חייב להיות פקטור בעידוד ברגע ששער 11 ו 10 מעודדים כל הקהל בטירוף.. אני יודע שזה לא יקרה בחיים אבל זה לדעתי דבר שיביא את השינוי בקהל וגם הקבוצה תרגיש את זה.. בליגה כזאת צמודה הקהל זה השחקן ה 12 וזה לא עוד סיסמא זאת המציאות כמו שראיתם נגד קש.. חייבים להתעורר !!
  18. לפעמים נדמה כאילו אחרי 2 אליפויות ברציפות אנחנו מייצרים לעצמנו אתגרים, משהו בי גורם לי להאמין שאם קש היו מנצחים את חיפה אתה עולה עם ראש אחר למשחק הזה ומנצח אותו במחצית הראשונה.. שאננות אין מילה אחרת.. לא נמשיך להתמרמר כשאנחנו בפער 4 בפסגה רגע לפני הפחייאוף, יש לנו מטרה עיקרית וזה האליפות ואני מאמין שבסופו של דבר נעמוד בה
  19. בקשר לנושא לא קראתי כלום ואני מגיב על סמך הכותרת לא ביקרתי את גארסיה ולא את סוזה ולא את פאקו עד היום פעם אחת אפילו, פאקו מאמן טוב לדעתי אבל החילופים טתמול באמת היו זוועתיים ומאוחרים מידי, סוזה במשחק כזה דקה 30 מוציא את ראדי וזיו ועובר לשלושה בלמים.. יש משהו בפאקו שמסרב להודות כשהוא טועה וזה הצד הפחות טוב שלו.. מצד שניי אם להפסיד אז זה עכשיו, במשחק חוץ לביתר רגע לפני הפלייאוף כשקש ובש איבדו גם כן נקודות אם כי בוודאי שזה מאכזב שפיספסנו הזדמנות להגדיל את הפער אבל עדיין לא נורא, מצפה מקווה ומאמין שתבוא התעוררות עם חזרתם של בן חיים ורמוט יצחקי ופריצה.. פרופורציה היא לא מילה גסה האליפות עדיין צריכה להיות שלנו יאלה מכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.