Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. תגובה מיותרת להפיל עליו את העצבים והתסכול כאילו הוא עלה בתור מסי שאמור להביא לנו את הגול ישר
  2. מה שמטורף הוא שדווקא שחקנים שלא משחקים אצלנו נפצעים מלא מילא היו נפצעים במשחק היית רואה מה קרה להם אבל כל שחקן שפצוע הוא פצוע קשה לא יודעים מה יש לו
  3. יותר מידי מסקנות וסיכומים תשאירו את ההיסטריה בצד, מותר להפסיד, מעצבן מבאס ומדכא אבל מותר וקורה אין יותר מידי מה להגיד, משחק רע, הכנה רעה, הרכב מוזר ולא משהו ועדיין הייתה תחושה שיכולנו לקחת את המשחק לכיוון שלנו אם איביץ׳ היה קצת יותר עירני ופחות שמרני ראיתי פה תגובות שחיפה נראו 2 רמות מעלינו לא מסכים לגבי זה וקצת קשה לי לראות תגובות כאלה גם אם זה נכון לאותו משחק (וזה לא) חיפה באו יותר מוכנים ועדיין היו במשחק לא טוב אין צורך להאדיר איפה שלא צריך יהיה בסדר תרימו את הראש, מה שראינו אתמול זה לא היכולת של מכבי, נצא מהמשחק הזה חזקים יותר ונחזור לשבור לליגה את הרגליים בקרוב הנקמה תגיע בסיבוב הבא אני בטוח יאלה מכבי יאלה לזיין את הפועל
  4. אמת אבל אני בטוח שסבוריט הוא מסוג השחקנים שיגרום לך קודם לשכוח את הטעות הזאת לפני שיעשה עוד טעות גורלית כזאת
  5. אני דווקא חושב שמה שמייחד את אוסקר זה שבנוסף לכישרון העצום שיש לו, יש לו גם המון חכמת משחק זה נראה כאילו פשוט, הכישרון עושה את שלו, אבל זה לא בדיוק ככה, הוא גורם לכל מהלך להראות פשוט כי יש לו פשוט שילוב של 2 הפרמטרים החשובים האלה וזה מה שהופך אותו לשחקן ענק
  6. קלקול קיבה ב 30 שקל איזה יופי אפילו קלקול קיבה נהיה יקר פה
  7. אם ערן היה עושה פיו פיו לכוס הוא היה מקבל אדום
  8. קטן מדבר לעניין בנושא זהבי ואומר שהוא ישן לבד 8 שנים וזה בקשה לא מוגזמת בכלל וברור שזה משהו אחר מפתיע
  9. במשחק עצמו זה היה אפילו בולט יותר לעין אין ספק שהתוצאה משקפת חיפה באחד ממשחקי הנפל בשנים האחרונות ועם ההרכב החזק שלה
  10. הביא לו צהוב מוקדם כדי שיוכל לבזבז זמן בנינוחות
  11. נשבע שלא האמנתי שלא הוסיף זמן, תפסתי את הראש כאילו פסל לנו גול חוקי יש תקדים לזה ששוער מקבל צהוב על בזבוז זמן והשופט לא מוסיף שניה?
  12. צודק בגדול אבל לפעמים זה בעוכריו כי הדבר הראשון שהוא חושב זה השיתוף פעולה עם זהבי ( והם עושים את זה טוב) אבל נראה שזה קצת פוגע ביובה ומוציא אותו מהשטף של ההתקפה
  13. היה מדהים אתמול ברוך שובך שור פרץ
  14. לגבי חיפה, נתנו משחק ענק באמת נתנו מעצמם מעל ומעבר ובאמת שלעיתים גם היו עדיפים על פריז המנומנמת ועדיין במשחק חייה נגד קבוצה שלא בא לה הפסידו 3-1 ונשארו עם המחמאות, אין חדש תחת השמש קרה ועוד יקרה עם כל ההיסטריה שהייתה פה אתמול, יש פה איזה מישהו שחושב שחיפה ישחקו בליגה באותו קצב ואינטנסיביות של אתמול בכל העונה? אין שום סיכוי ואין שום קשר בין הצגות באירופה להופעות בליגה ולפעמים גם קבוצה מליגה שלישית-רביעית מצליחה לעבור את האלופה, בסוף מעבר ליכולת ולכישרון צריך להיות גם רצון, ואין ספק מי רצה יותר אתמול
  15. לגבי פיירו מסכים, פיזי ממש אבל לא טכני בעליל וחושב לאט עם הכדור, משחק ראש טוב סך הכל חלוץ בינוני אבל הם כבר עשו את הרווח עליו בעליה לבתים לגבי סק לא יודע עדיין, מרגיש שלליגה זה טוב מספיק אבל לא יפיל אותי מהכסא אם גם שם יהיה לו פאלטות
  16. האמת שזה מרשים גם ככה פריז מביכים את עצמם, נראה שבאו לקייטנה, חיפה לוקחים את ההזדמנות שיש לעקוץ את הקבוצה המנומנמת הזאת
  17. צודק גם אם היינו מנצחים את אשדוד נגיד שערן היה מכניס את הפנדל עדיין היה חסר לפחות 2 שחקני כנף (לדעתי 3 את חוזז לא נספור) ועוד מגן ימני זה לא שעוד 2 נקודות היו הופכות את יצחקי למלך אבל עזבו מה חסר ומה הגיע, לדעתי זה לא רק ״מבחן התוצאה״, הכל מרגיש חובבני/ מאולתר, הכל קשה ונמרח כל הזמן והכי גרוע שאנחנו מרגישים כאילו כלום גם לא הולך לזוז, הכל מנוהל בעצלתיים
  18. תודה על ההמלצה אלך להתבגר אני לפחות לא מחפש להטריל פה אנשים אני מעל עשור פה ויוזר מביך כמוך עוד לא ראיתי, וראיתי די הרבה
  19. לא רשמת אתה רק מתנסח כמו כתב ומתלהב מכמה יוזרים צמאי רכש או שמועה שמחפשים אותך כדי שתגיד בדיוק מה שרשום בכל האתרים אתה רושם דברים בעלק ביטחון כאילו אתה מעורב בפרטים שיהיה לך לבריאות אם זה מה שעושה לך את זה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.