Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. עד עכשיו הייתי בעד הקאריו הזה.עד מתי שלושת הראדיםםםם
  2. העם דורש סקר פסימיים אופטימיים כדי לדעת איפה אנחנו עומדים !
  3. חיפה זה משהו מיוחד, כל שחקן שנירצה הם גם ירצו
  4. הכדורגל הולך ומתקדם עם השנים, אולי פעם היו יותר כוכבים גדולים אבל זה לא אומר שפעם הכדורגל היה יותר טוב, להפך. משנה לשנה הכדורגל נהיה יותר טקטי, ההגנות מתחזקות, הפיזיות של שחקני ההגנה (בתוספת המכשירים המתקדמים שאיתם עובדים ונוכחתם לדעת גם פה), ההכנה לקראת כל משחק ולשחקנים במיוחד, וידאו שמפרט כל תזוזה כל שריר כל מהירות והחלטה. זה שפעם הכדורגל או יותר נכון השחקנים היו יותר מלהיבים רק אומר שהכדורגל היה פחות טוב ויותר שייך לשחקנים מסויימים שהיו נותנים להם כבוד יתר. המשחק כיום הוא יותר קבוצתי יותר טקטי והרבה יותר קשה לפיצוח, הטכנולוגיה מקדמת ומשפרת את הכדורגל והשחקנים עם הזמן הופכים לרובוטים, ומסי? חייזר.
  5. אדיר, וואו וואו. גם הכדור לגול בנבדל (שלא היה) בישול מכוכב אחר. הטוב בכל הזמנים
  6. לא מבין על מה 20 עמודים, כמה אפשר לטחון, חכו להודעה רישמית וזהו
  7. מחכים לצלחת, תירגעו, יהיו חגיגות
  8. דרך אגב שלמה בירבר משהו בסוף שיש שחקנים שלא מאושרים מה זכייה הזאת כמו בן בסט שגם היום לא שיחק.. וטבח מזמן כבר אוהד
  9. מרגש בטירוף, תראה את עדן, כאילו לא בכה כל העונה מדהים איך כולם מאוחדים
  10. מה זהה הה,רק עכשיו קלטתי אותה, בשידור חוזר השמיני שלי, איזה קטנה היא הייתה, לא שאני מבין משהו אבל בקושי היה אפשר לראות את התנועות ידיים שלה. כל הקושי הזה של להבין אותה היא עוד הייתה צריכה להעביר את השטויות של שלמה, מרחם עליה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.