Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. על מה יעמידו אותו לדין? הוא יכול להגיד ליואב זיו מה שבא לו לא חושב שיש להם זכות להעמיד לדין על דבר כזה בני זונות
  2. חחחחחחח הראיון של זיו אריה יותר הזוי משל איביץ
  3. ישששששש ממש שמח בשביל זהבי ידעתי שיבקיע היום
  4. נכון, זה נראה לא טוב אבל זה חלק מהאופי שלו ותמיד היה, הוא רוצה לנצח והוא רוצה להבקיע לא נראה לי שיש לו בעיה עם יובאנוביץ כל משחק הוא מעמיד אותו ב 3 מצבים לפחות
  5. מדהימה את אירופה? ניצחו 6-1 את באיירן או ריאל? כמה אפשר לגנוב דעת
  6. הרכש הטוב בהיסטוריה תודה למיץ׳
  7. אני מסכים אבל אל תתפלא שיש הרבה אוהדים שלא מסכימים עם זה ומה זה כדורגל מהנה? כדורגל התקפי? העיקר לכבוש 3-4 שערים? אני פחות שמח לנצח 5-3 לדוגמה אני מעדיף 2-0, הרבה יותר מרשים הרבה יותר מהנה, הרבה יותר חלק בלי התקפי לב ומשחקי רולטה בגלל זה נהנתי ממש מהכדורגל של איביץ בקדנציה הראשונה, מבחינתי זה כל מה שחלמתי ממאמן במכבי ידעת שהמשחק נגמר עוד לפני שהתחיל כי ידעת שתבקיע וגם ידעת שברוב הסיכויים לא תספוג כל אוהד רואה כדורגל מהנה אחרת אני באמת זוכר הרבה אוהדים מתלוננים על הכדורגל של איביץ בקדנציה הראשונה שהוא כדורגל משעמם ולא אטרקטיבי לך תבין
  8. אבל זה לא דוניס או שוטא זה איביץ׳, ומגיע לו יחס אחר (עדיין לא חף מביקורת) גם אם הוא אשם
  9. אוהדי הפייסבוק האלה זה בדיוק ההשפעה של תקשורת הספורט בארץ כנס תקרא רגע כתבות בכל מיני אתרים ואז כנס לקבוצות מכבי בפייסבוק ותראה אוהדים מדברים בדיוק אותו דבר וגם אפילו באותו סלנג תקשורת ספורט מסריחה
  10. תשמע יש להעביר ביקורת ויש להיות מנותק מהמציאות משום מה רוב האוהדים נוטים להתנתק מהמציאות להגיד איביץ לא לומד במחזור 6 זה לא רציני, בוא נראה איך יעלה בסיבוב הבא נגד חיפה בבלומפילד אוקיי?? או בסמי עופר בפלייאוף ואז נראה ונבין אם למד או שנשאר עקשן, אני בטוח שלמד אני העברתי ביקורת נראה לי בפעם הראשונה על איביץ מאז הגיע למכבי בפעם הראשונה, ממש כעסתי והתאכזבתי עוד מהרגע שראיתי את ההרכב אבל זהו, נגמר המשחק, אני מאמין באיביץ ( וכן סומך עליו) אבל אם יטעה שוב לא אהסס להעביר ביקורת, אף אחד לא חסין
  11. כשבמחצית גברת פרי הלא מעניינת אומרת שהיא מקווה שבמחצית השניה יפלו שערים ״לצד הנכון״ ועוד צוחקת אין שום סיבה לקחת את הערוץ הזה ברצינות מלבד משחקי מחזור וצמפיונס פשוט חרם על הערוץ ועל הפרצוף שלהם
  12. בדיוק צריך מילון עברי - תקשורתי/עיתונאי לא מאמין שיש שחקן אחד בכל הסגל שמסוגל להגיד דבר כזה
  13. מה זה נכון לעונה? אז בוא נקפל את העונה ונחזור לנתניה עזוב שטויות, רק השבוע פתחו פה דיון על מכבי המוכשרת אי פעם לא אומר שזה נכון אבל גם לא אומר שלא אל תעשו את זה כאילו אין בנו כלום, לדעתי לא צריך הרבה כדי להפוך את מאזן הכוחות השנה ואפילו במשחק אתמול אם איביץ לא היה טועה ככה אז הסיכויים שלנו לנצח היו הרבה יותר גבוהים יש המון כישרון ויש מאמן מעולה (שגם טועה איזה פעם או פעמיים בעונה) חסר איזון בכנפיים ובעמדת המגן הימני אבל לא משהו בלתי פתיר
  14. לא ראיתי ממנו מספיק כדי לקבוע שהוא ״שחקן מיותר״ אפשר להסכים לגבי הצבות של שחקנים , גם אני חושב שגלוך ויובה היו צריכים להכנס מוקדם יותר וזה עוד פעם מוביל לאותה נקודה- ההפסד הזה נטו על איביץ! מיותר להתייחס לשחקנים פרסונלית, הרכב לא היה טוב ולא נכנסו למשחק לא הצלחנו לייצר יותר מידי הזדמנויות ולכן הפסדנו
  15. בוא 2 איומים למסגרת באיזה 70 דקות זה לא נחשב ״ישבו״ הם אולי שלטו יותר במשחק והיו נראים יותר בכיוון מאיתנו ולכן בסופו של דבר ניצחו ישבו, 2 דרגות מעלינו, כבר קראתי מיליון תגובות שאיביץ צריך להתפטר, איביץ טעה וגם לו מותר לטעות תנוחו קצת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.