Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. אני בחיים לא מייחל להפסד אבל בסיטואציה כזאת אצא מסופק
  2. למה לא עכשיו? אני באמת לא רואה סיבה שישאר יום אחד נוסף גם ככה זה ברור שהוא לא ימשיך עונה הבאה
  3. לא יכולנו לפחות להפסיד אולי המאמן הבדיחה הזה היה הולך הביתה איזה תיקו גרוע איזה ייאוש
  4. הוא לא ראה את המשחקים בכלל אין לו מושג
  5. עכשיו? הוא היה צריך ללכת כבר לפני שבועיים
  6. ברור שלא אנחנו כרגע האנדרדוג הכי גדול מבין הארבע קבוצות קבוצה מוכה ושבורה, בלי דרך בלי מנהל בלי מאמן, לא רואה איך אנחנו לא ממשיכים ליפול חזק
  7. הקיץ?? אנחנו צמאים לזעזוע בקיץ כבר צריך לעבוד על העונה הבאה, אין זמן יותר טוב מלהעיף את יצחקי וקראנקה עכשיו ולהביא מנהל מקצועי ומאמן אחרים כל זמן שהם פה אין עתיד
  8. בזכות זה שמעסיקים פדופילים מסוממים לכאורה?
  9. לא רק זה במקרה של טטוואטחה זהבי ישר ניגש אליו חיבק אותו והרגיע את המקללים במקרה של אספרייה אתמול רואים את התוכי המסריח כל רגע בא אליו וצועק לו לא היה נהמות לא היה איזה סרחה
  10. בלי קשר ליצחקי קראנקה חייב לעוף מכאן כי איתו אנחנו נאכל עוד ועוד השפלות, מאמן מנותק וחסר מושג
  11. למי אכפת ?? כל עוד יצחקי פה וקראנקה פה אנחנו נמשיך להתדרדר וזה לא משנה הבדל של שחקן כזה או אחר
  12. קשה לשפוט מאמן אחרי חודש אבל מצד שני ברגע שלא החליף את גלזר במחצית בטח אחרי שהם עם אדום מבחינתי איבד אותי יכול ללכת ביחד עם מי שהביא אותו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.