Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. בלי קשר ליצחקי קראנקה חייב לעוף מכאן כי איתו אנחנו נאכל עוד ועוד השפלות, מאמן מנותק וחסר מושג
  2. למי אכפת ?? כל עוד יצחקי פה וקראנקה פה אנחנו נמשיך להתדרדר וזה לא משנה הבדל של שחקן כזה או אחר
  3. קשה לשפוט מאמן אחרי חודש אבל מצד שני ברגע שלא החליף את גלזר במחצית בטח אחרי שהם עם אדום מבחינתי איבד אותי יכול ללכת ביחד עם מי שהביא אותו
  4. החלון הזה לא מפסיק להביך אותי כאוהד פשוט עצוב שהגענו למצב הזה שככל הנראה *אף שחקן* לא רוצה להגיע לפה
  5. גם אם יהיה משהו זה יקרה ב 5 דקות האחרונות של החלון גועל נפש של התנהלות, החלון המביך בהיסטוריה, איזו רפיסות מתי כבר תשחרר אותנו יצחקי ?!
  6. הוא לא צריך ״להצעיד אותנו לאליפות״ הוא צריך לתת לנו את מה שחסר לנו , מהירות ויצירתיות זה לא משנה אם זה השחקן או שחקן אחר צריך להשלים את החסר
  7. הכותרת בוואן שונתה וטוענת שהצענו הצעה רשמית על קאמרה
  8. בתור אחד שעובד באוטו יצא לי לשמוע את כל הפודקאסטים שרשמת, הרבה יותר טוב מכל אתרי הספורט וערוצי הטלויזיה מי שעוד לא מאזין, תעשו לעצמכם טובה אם בא לכם לשמוע סיקור הוגן כלפי מכבי תתחילו להאזין לפודקאסטים האלה אני ממש אוהב לשמוע את האנליסטים בפודקאסטים של מכבי ובכללים ציון 3 והפודיום ( לא ממש אנטי מכבי, מנסים להיות אובייקטיבים למעט אוזן אבל סאונד איכותי לעומת פודים אחרים כיף להאזין והיה להם אחלה פרקים במונדיאל)
  9. יפתיע אותי מאוד אם לא יפתח עם שלושה בלמים וישנה מערך
  10. בול מה שעבר לי בראש מהרגע הראשון שקראתי את השם שלו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.