Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. הם לא דחו גם בעונה שעברה? יפה, מצאו שיטה גם לא לפגוע בהכנות לפלייאוף וגם לא לפגוע בליגה מעניין אם כשיהיו בבתים הם יבקשו גם חל״ת לאיזה חודש וחצי-חודשיים
  2. חחחח הקטע על זלצבורג גדול, גם לי הרגיש כאילו יש שם גול כל 2 דקות בממוצע, לא הופתעתי שהפריים שנתפס פה של אילון נפל על גול שם נגמר 4:3 לאינטר דרך אגב
  3. יכול להיות שהוא בדרך החוצה ,אני לא רואה שום סיבה אחרת למה הוא לא שיחק אתמול
  4. לא מסכים אמנם זהבי בכושר טוב ועד עכשיו ההתקפה מגיעה להרבה מצבים אבל עדיין חסר איכות וזה מורגש בוא נראה איך מילסון ישתלב מבחינת ההגנה אם לוקאסן לא בתוכניות אז חייב לפתור את הסוגייה הזאת במהירות, זה לא ילך עם ביטון וסאבוריט
  5. בעיקר איכותיים מאיתנו בחלק הקדמי כשיובה לא רלוונטי, ומילסון פצוע ואנחנו נשארים עם אילון ויוני בכנפיים אנחנו בנחיתות התקפית גדולה מהם גם מרכז ההגנה צריך רענון קטן
  6. אני דואג יותר להשתלבות שלו בהרכב מאשר מהחזרה שלו עוד שבוע שבועיים יעברו עד שהוא יוכל לשחק, ואז יתחילו להכניס אותו לאט לאט ועד שיכנס לקצב אנחנו כבר נתחיל את הליגה בלעדיו
  7. תנו לי להמר בזהירות שחיפה תהיה בבתים של האירופית בכל זאת יש להם מזל מטורף בהגרלות, זה כבר לא מפתיע
  8. אין סיכוי לדעתי אתמול הם עשו את אחד המשחקים הגרועים שלהם בשנים האחרונות, מעבר לגולים שבאמת כל גול היה בצבע, הם התקשו מאוד להגיע למצבים הגול של דין דוד אולי היחיד ממהלך כדורגל וגם זה תודות לגאונות של שרי עם מסירה מטורפת בקיצור הם יהיו באירופית לדעתי
  9. מישהו יכול להסביר לי משהו אחד איך זה שחיפה שנה אחרי שנה מקבלים קבוצות שאי אפשר להגות את השם שלהם בליגת האלופות ואנחנו בפאקינג גביע הטוטו של אירופה מקבלים קבוצות חזקות בסיבובים הראשונים?!
  10. כיף לראות את מכבי ככה ולא משנה באיזה מסגרת שרק נמשיך בדרך הזאת
  11. אני מקווה שלא לשחק נגד שניהם ביחד נראה לי כאב ראש רציני לדעתי מי שיעזוב קודם זה יובאנוביץ ואולי נקבל עוד כנף זר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.