Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. אני מבין מה אתה אומר ברור שהמצב לא מזהיר ולא אופטימלי בלשון המעטה אבל בכל זאת אשאר עם טיפת תקווה (למרות הפסימיות הגדולה) ברשותך ובינינו? ולא בקטע רע כן? מה אתה מנסה להשיג עם האובר פסימיות שאתה מפזר פה? אני באמת שואל , אני אמנם לא מכיר אותך אישית אבל את היוזר שלך אני מכיר ומעריך בערך 15 שנים ויודע שאתה אופטימיסט לרוב לעשות משהו אתה אומר שאי אפשר, אז מה המטרה? לגרום לייאוש כללי אצל הקהל? לגרום לאנשים לאבד תקווה עוד לפני שעונה תתחיל? לגרום לקהל לאבד תקווה ולא להגיע? זה בטוח לא יעזור לקבוצה
  2. אני מסכים עם האווירה הפסימית באופן כללי אבל אני חושב שבינואר אנחנו אמורים להשאר במירוץ ככה או ככה גם בלי חיזוק נוסף ובלי שוער זר זה עדיין ליגה ישראלית ולא פריימרליג, וגם אם חיפה כרגע טובים יותר מאיתנו זה לא אומר שאנחנו לא יותר טובים משאר קבוצות הליגה מה שכן אני לא חושב שזה מספיק בסופו של דבר בשביל להתמודד ראש בראש עם חיפה עד הסוף ועם כל הפסימיות פשוט קשה לי להשלים עם זה שנגמרה העונה, בתור אוהד מכבי מלידה אין סיכוי שאוותר על הצלחת עוד לפני ששיחקו דקה בליגה, לפעמים דברים עובדים אחרת בליגה, יש פציעות, דינמיקה שונה, אנרגיות מומנטום וכו אני מנסה להאמין ומקווה מאוד שבסוף יגיע חיזוק לעמדות שאנחנו מצפים
  3. ברור כי אלו לא השאלות הנכונות אני מניח שכל מי שמצפה שבן מנספורד ידבר הוא מצפה שיענה על שאלות שהאוהדים שואלים כמו למה לא מחזקים את החלק ההתקפי והולכים על שוער זר אם בכלל? למה לא עושים את כל המאמצים לאזרח את סאבוריט בזמן שעלי מוחמד מקבל הארכת תושב אחרי שקיבל בחאווה בשנה שעברה והשנה סונגרן תוך שעתיים מקבל אזרוח למרות שאשתו לא יהודייה ובכלל לא אשתו? היריבה הישירה שלך על התואר משחקת עם 9 זרים ובכללי עושה אינסוף מהלכים כדי לחזק את הקבוצה בזמן שאצלנו ישנים כבר חודשיים הוא נתן ראיון לפרוטוקול, של אחת בכמה חודשים, שאלות ותשובות גנריות, זה לא נקרא שהוא ״מדבר״
  4. בדיוק ובכללי אם הקהל של ביתר היה עושה מה שהקהל של חיפה עושה אז הם כבר היו מורדים ליגה
  5. אותי לא מעניין שידברו, כל עוד יחתימו שחקנים ויעשו מהלכים שיחזקו את הקבוצה מעבר ללשלוח בקשת אזרוח לסאבוריט פעם בכמה חודשים הבעיה שגם זה לא קורה,אז הסברים לא יעזרו, מהלכים אחרונים של הקיץ אולי כן
  6. סטיפה פריצה הגיע אחרי תחילת הליגה לא? יש גם שחקנים לא רעים שאפשר להביא עד הרגע האחרון אבל אנחנו לא ממש רוצים
  7. חייב לזרוק אבוקות במספר בלתי מוגבל אך ורק בהפסקת שתיה ואז נראה מה יגידו כשזה לא יעצור את המשחק, על פי הנימוק שלהם זה מותר
  8. והכותרת בספורט חיפה? למה העונש על תנאי לא הופעל? ההסבר בפנים יש להם גיבוי מכל מקום, אף אחד לא מעוניין לחקור או לשאול שאלה חס וחלילה זה כבר ברמת מעליב שלא מסתירים את זה מאיתנו
  9. אתם כבר יודעים שאם פארפה יעזוב ( לא מאמין שיקרה בסוף) אנחנו לא נקבל שום מחליף, או במקרה הטוב איזה רכש ישראלי גנרי ברגע האחרון אז איך אפשר להיות בעד?
  10. משתינים ומחרבנים וצוחקים לנו בפנים אין משהו אחר
  11. לא צריך להיות חיפה וכבר קיבלנו את זה שלא זזים כמעט אבל וואלה יש הרבה עבודה ומינימום זמן אז לא נקבל החתמה אחת? שתיים? די זה כבר מעליב
  12. כבר חודשיים מחכים חיפה כל סיבוב שעוברת מחתימה זר חדש עד מתי נחכה?
  13. מרגיש כמו הסיפור עם יובאנוביץ׳ הוא בדרך החוצה, כנראה שנקבל שוער זר ועוד בלם זר לדעתי
  14. אז נשאר עם הזין ביד ונראה את חיפה חוגגת פעם רביעית ברציפות אם אנחנו חושבים שככה נתנהל בעצלתיים, נשחרר שחקני מפתח ולא נביא תחליפים ראויים ונקח אליפות אז יש לנו פה טעות גדולה והכנה לעונה טראגית במיוחד
  15. באמת אכפת לכם אם זה 5-6 או 7 מיליון? וואלה אם דניאל עוזב לבאיירן שרק יצליח אמן אבל הכסף שנקבל פחות מעניין מאשר הרכש שנביא מאוד מקווה שנתחזק בבלם זר (במקום לוקאסן) ובכנף ימין או 10 זר, אבל לא סתם רכש אלא השקעה לא פחות ממה שהושקע ביובא
  16. בשורה התחתונה הסגל לא מספיק חזק כדי לקחת אליפות, שוער זה לא משנה איזה תביא לא יהיה כנראה שדרוג לפרץ ככה שאתה מבזבז מקום של זר כדי להתחלש טעות גדולה
  17. לדעתי זה טעות אבל מרגיש לי שהולכים לשם אני חושב שכל עוד לוקאסן פה הוא הבלם הבכיר והוא מספיק טוב, אם מחפשים משהו יותר טוב זה חייב לבוא ביחד עם עזיבה שלו מקווה מאוד שיביאו זר לצד ימין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.