Jump to content

קובי החולוני

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

Everything posted by קובי החולוני

1. הזכרתי את זה תגובה לפנייך, השדרנים המהוללים ניפנפו את זה וככה גם השופטים והואר הכל מסריח פה
  2. בשידור בלייב ישר אחרי הפנדל הראו הילוך חוזר מאוד לא ברור וישר שפיגלר ואפק טענו שאם אין זווית לראות אם היה נבדל אז הפנדל יאושר והופ מה קרה כמה שניות אחר כך? יש פנדל, בטענה שאין זווית כמובן לא היה לי ספק שהם חיכו לרגע הזה במהלך שמילסון קיבל צהוב הייתה עליו הכשלה, וגם אם החליט לא לשרוק על מה צהוב? היה מגע וכמובן אחרי הילוך חוזר ישר 2 הליצנים קופצים ״לא היה כלום״ וממשיכים הלאה והעבירה על גבי על סף הרחבה, מישהו כבר ראה הילוך חוזר של זה?? ״אין ספק שיש פה יד מכוונת״
  3. בסיטואציה שנוצרה לא כל כך נותר לנו ברירה אתה לא תפטר מאמן 8 מחזורים לסיום עם פער 10 ביד כדי להחתים את בכר, בחיפה ידעו את זה ובנוסף עם מינוס 10 הם נמצאים בסיטואציה הרבה יותר נוחה לשריין אותו לפני שנגמרת העונה רשמית מזכיר רק שבכר עם באר שבע ספגו נפילה רצינית בעונה הרביעית שלו שם, אין שום גרנטי על האליפות רק כי קוראים לך בכר טוב ככל שתהיה
  4. וואו בדיוק מה שעובר לי בראש אני רואה אותם ולא מבין מאיפה החששות שלנו כל פעם שמשחקים נגדם? קבוצה גרועה
  5. כן אבל נראה שהם מקבלים כדור לגול פתאום יש להם בעיה בעצירת הכדור, עוצרים כדור כמו שחקנים לא מקצוענים
  6. הבנתי שהעביר שם הרצאה באיזור אפילו ראיתי איזה סרטון מתוך ההרצאה בטוויטר
  7. שולח לו אונייה ישירה לנמל חיפה כבר אתמול
  8. לא מספק אותי, זה נחמד נקודתית מה היו אחוזי ההצלחה של קרסטאיץ מאז שהגיע?
  9. לפחות הוא מדבר אנגלית, והוא במקום הראשון בפלוס 10 זה פי אלף על קרסטאיץ עם כל המגבלות של קין, ואני מסכים שיש המון
  10. לא מבין את הנראטיב על קסטאיץ׳ שכאילו היה טוב כי גילה את אוסקר קרסטאיץ זה גרוע מקין מינוס אנגלית
  11. שיחקנו על תיקו מאז שיוריס יצא עד אז היינו צריכים לתת את השני חבל, מאכזב אבל לא נורא
  12. מלא פרסומים שבכר בדרך לחיפה לא כזה ניחוש פרוע לדעתי דווקא הוא לא יהיה בחיפה עונה הבאה לא יודע למה מרגיש לי שזה בחירה הכי גרועה שיוכל לעשות לחזור למקום שמיצה לקח 3 אליפויות הופעה בצמפיונס לחזור למקום כזה עם סגל חלש משמעותית ממה שהיה לו (וממה שיש עכשיו שזה מינוס חלאיילי) ותוסיף לזה את המתח עם אלברמן לא יודע איך כולם בטוחים שיגיע לחיפה רק בגלל שסירב לנבחרת, לי זה נראה אחרת
  13. הא ברור עברנו כל כך הרבה מפחי נפש העונה אז בוא נקווה שחיפה לפחות יזכו בגביע בכנות, לא הבנתי מה אתה רוצה
  14. דומה רק שהם ספגו 3 שערים מ 10 שחקנים בבית שלהם אחרי שהובילו
  15. אין ספק חלה התדרדרות תהומית מהשלוש שנים האחרונה שהליגה הייתה בין 6 הטובות באירופה
  16. וזה מעניין וחשוב כי?? צריך לקחת אליפות למי אכפת כאילו יש טבלה של אלופות לפי איכות בסוף זוכרים מי לקחה את האליפות ולהזכיר לכם שב3 שנים האחרונות חיפה אלופה לא באמת אכפת לי איך לקחת את הצלחת קודם כל לקחת את זה אחרי זה כל השאר
  17. בכיינים נמאסתם הגביע נועד בשביל רגעים כאלה עם כמה שזה כואב ומאכזב זה קורה בכל מקום בעולם מקווה שהשחקנים לא יספגו מכם את לוזריות התבוסתנית שלכם הדבר הכי חשוב שיש זה הליגה, וזה לא השתנה ולא היה משתנה גם אם היינו עולים
  18. זה עליכם, שתדעו הכתובת הייתה על הקיר עכשיו יהיה פרק באסה, חבל..
  19. איביץ לא ילך לשם לדעתי קרסטאיץ לא מתאים, אני בעד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.