Jump to content

יוני צור

משתמשים רשומים
    8
  • Last visited

1. אלי טביב ♥♥♥♥ למה מגיע לי כול הטוב הזה כול הזמן? תימנים או מוות.
  2. בישביל לקחת תכרטיס מחר,יספיק לי תעודת זהות ואישור הזמנה?(אני דרך חבר ולא דרכי עשיתי תמנוי) מזתומרת ייפוי כוח?סליחה על הבורות... עזרה...תודה
  3. יש מציאות שהם לא יוציאו לשער 11 מינויים?
  4. יוצא בוודאות מינויים בחבר? שווה לחכות בסבלנות עוד כמה ימים?הם יוציאו מינויים ל11? מי שיכול לתת פרטים על המכירה שלהם אני אשמח,תודה.
  5. ** ההודעה נערכה. זה לא הנושא המתאים לשאלות על מבצעי רכישת מנויים **
  6. דאבל קשה?! כי אחריי הכול עמאשה זה לא השם של קולאוטי. כוסעמק..קונים אותכם עם עמאשה.. משחררים לנו את סידיבה,רנגלוב,סאבו. שלושה זרים אדירים !! ואנחנו מתעסקים בקקא עם מוגרבי ועמאשה כוסעמעמקק
  7. כמות הטרמפיסטים בכדורגל לא דומה לזאת של הכדורסל. ביחייאת,מי יושב למטה?סלב שרוצה להיות באור הזרקורים. ורוב האנשים שבאים שם,באים כי זאת ההצגה הכי טובה בעיר ובגלל השואו. גם "המכביסטים" שיושבים למטה סטייל דורון גמצי כבר לא מכביסטים. כמובן שגם בכדורגל זה קיים.אבל הרבה הרבה פחות.
  8. זה מאבק שתלוי גם בנו. ואם נלך איתך?אז מה אתה רוצה כוס עמק? שיזיינו אותנו כול פעם ואנחנו ניזדיין עם זה בשקט? יאללה היינו חייבים להתחיל משהו מאשר לשבת ולזיין תמוח מול המקלדת.
  9. ירון כהן יוצר ענק! כתב והלחין לאייל גולן 3 שירים גדולים. צליל מיתר אימרי לי(מחי את הדימעה) דברי איתי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.