Jump to content

maccabistyahel

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by maccabistyahel

1. 8 גולים ב6 משחקים חייבים חיזוק להגנה ודחוף רעיונות?
  2. שאפו לארגון ! ושאפו גדול לקהל בא ומעודד 90 דק נותנים תחושב ביתית באיצטדיון הזה.. אני לא מבין למה אי אפשר להשאר עם המעילים 90 דק כמו במשחקים של דורטמונד אוירה מחשמלת https://profile.fcdn.co.il/images/0__059ce3de2954df.jpg
  3. מה הולך עם המסיבות יש המלצות להיום?
  4. מתי החוזה כרטיסים של "לאן" נגמר !?@ ההתנהלות שלהם משנה לשנה פשוט ברמה של כרטיסים בספארי
  5. לפי מכבי אמורים לקבל את הכרטיסים עד סוף השבוע. הודעה בנוגע לאיסוף תתפרסם בהמשך
  6. מכבי אמרו שלקראת יום חמישי הכרטיסים יגיעו ללאן ויאספו עם דרכון ..
  7. 90 דק של משחק חסר משמעות , 90 דק של משחק שאתה במלה לכאן או לכאן לא תעלה , 90 דק שמתנכזות לדקה אחת על אירוע של הכוכב הכדורגל הכי גדול שהיה פה בדור האחרון . לא ציפינו את זה ממך ערן , רגע הביזיון הכי גדול שהיה וגם אם זה היה משחק על מקום אחרון , עברת את פואד , עברת את שער 5 , מי אלה האוהדי הנבחרת שישרקו בוז .. תיהיה מקצוען 90 דק. אכזבה מהנבחרת ללא ספק .
  8. הייתי בלאן היום , ואמרו שאין עדיין מכירה של הכרטיסים למשחק עדיין ..
  9. אמנם הוא עלה מחליף , אבל אפשר לראות שמדובר בכישרון גדול , בטח לכדורגל הישראלי . נותן כדורי עומק במסירה אחת , איבוד כדור אחד שהוא נתן שם מצב עומק מסוכן.. ללא ספק 25 דק של התרשמות לגרדי .. סוף שבוע נעים לכולם
  10. כולם מפחדים לקחת אחריות .. כנראה שהתרגלו פה לאליפויות גביעים ואירופה , אבל שורה תחתונה אין כדורגל קצבי התקפי מאז ה5-0 .
  11. מה הקשר לבין הירידה של הפועל לבין מעבר למושבה ?
  12. שלח לי עוד קישור אח
  13. מאיפה משיג כרטיסים?
  14. מאיפה מומלץ לקנות? מה אומרים
  15. ווואי 10 ימים של חודש אפריל מכריעים
  16. אז במשחק האחרון נגד בני יהודה , מגיע חצי שעה לפני המשחק עומד בתור.. שם את המנוי -- והמנוי לא עובר בטענה שיש תקלה בכרטיס .. יוצא החוצה , הולך ל"קופות" ( 4 אנשים בלחץ שאין להם מושג מה קורה ) מבקש שיתקנו, מביאים לי כרטיס .. ושוב עומד בקופות ונכנס באני מודה ... שנת 2017 ולאן אנחנו הולכים? לא מתקדמים לשומקום, האם גם לכם הסיטואציה מוכרת ?
  17. הרגע הזה ששובל גוזלן מחכה את קיארטנסון @!#14 http://imgur.com/a/oXVEo
  18. וואלה הבן שלו איתו ביציע . יש דרך אחרת כבר כמה שנים הוא כרוז היום מקללים .. גישה אחרת והוא יבין
  19. אחרי כפר נטר כנס שם לחניית חול , או מול התחנת דלק אם אתה בא מכביש החוף
  20. קבוצה מלוכדת , זה לא שיבוא רכש עכשיו הכל טוב מאמין שיהיה בסדר
  21. ברור שהכל פתוח! יש 3 משחקים נגדם זה 9 נקודות שמתחלקים בינינו ויש עוד איזה 39 נקודות לא כולל המפגשים נגדם.. הכל פתוח גביע יש לנו אירופה להם עייפות תשישןת פציעות נראה מה הכיוון לקראת הפלייאוף רק לעודד ולבוא למגרשים ! מאמין שיהיה מאבק צמוד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.