Jump to content

Yellow_Forever

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Yellow_Forever

1. 14 דקות לפני, אדביסי said:

מניח שאלו מצביעי עבודה או תומכי אורלי לוי. גם אבא שלי כזה, למרות שהוא לא בדיוק מתלהב להצביע למרצ עצמם

בכל אופן ברור שזה לא משקף, הדתיים הולכים להיות עם 16-18 מנדטים קל (אפילו יותר עכשיו כשיש דיבורים שיש אחוזי הצבעה גבוהים אצלם), פה בפורום זה לא בא לידי ביטוי

מכיר הרבה שמצביעים לעבודה-גשר-מרצ בגלל אורלי לוי והמצע החברתי שלה שזה בתכלס מה שצריך לעניין כי בבטחון מילא אף אחד לא יעשה כלום

2. אני באמת לא מבין למה כולם מתפלאים, הרי זה היה כל כך ברור, כבר במשחק הקודם התחיל הפסטיבל התקשורתי סביב נושא עמוס. אנחנו יודעים שסביב מכבי התקשורת תעשה פסטיבל פי מאה יותר גדול אז למה לתת להם את התענוג הזה? עדיף היה לסתום את הפה מאשר לשיר את השירים האלה, באופן כללי עדיף שהעידוד שלנו יתרכז בלעודד את מכבי

3. 1 hour ago, DeepSpace said:

לא הבנתי מה מזיז להם שחיפה קיבלו 6.

שאם הם לא מנצחים את סכנין אנחנו אלופים במצב כזה. מבחינתם הם באו עם כפכפים נגדנו למשחק הזה ולגביע נגדנו באו ברצינות. מאמין שהם רואים את זה כמעשה לא ספורטיבי במשחק שקובע אליפות. רק שכחו שסכנין פתחה להם רגליים כמו זונה בתל ברוך, אבל נו מילא..

4. 2 דקות לפני, קובי השועל said:

סכנת כרטיסים צהובים לקראת משחק העונה:

יונתן כהן - 4 צהובים !!!

במשחק של מכבי חיפה נגד ב"ש:

נטע לביא - 8 צהובים

אופרי ארד - 8 צהובים

ירדן שועה - 4 צהובים

סאן מנחם - 4 צהובים

חיפה בסכנה במשחק גביע מול בש, לא בליגה

5. לא צריך להגזים, העידוד לא היה גרוע, הוא היה בסדר אבל בסדר זה לא מספיק לדרבי. כאילו הכוונה היא שלא היה עידוד חזק יותר מבכל משחק ממוצע. אפילו הפיקים.. נגד הפועל חיפה בבית לדוגמה סתכלו לי בעיניים היה יותר חזק. התופים ואיש הגדר לא יכולים להחזיק יציע כזה ענק ועוד בלי מגפון. ארסנל השירים כבר מתיישן למרות שזה לא תירוץ, גם שירים ישנים צריך לשיר בכל הכוח אבל אין טירוף כמו שיר חדש ומרענן שהופך ללהיט. עוד דבר זה ששער 8 היה באמת בטירוף אז למה לא ניצלו את זה יותר?! היה צריך לשיר כל שיר אפשרי שאפשר לשיר אותו מיציע ליציע כל אחד שורה (אפילו שיר כמו שתדעי אני קיוויתי היה תופס פה). ודבר אחרון וצפוי שקרה זה ריכוז גדול מאוד של סטייקים/מנויים חדשים/אנשים שלא מכירים את המילים של השירים בעקבות הרחבת האצטדיון. אז אנחנו כרגע משלמים מחיר על זה שהם חדשים, מקווה שבהמשך הם יעודדו גם יותר ולא יהפכו סופית לסטייקים. לא קרה שום אסון, פשוט צריך לקחת את זה למקום טוב ולשפר את מה שהיה פחות טוב, עוד מעט חיפה בית ואולי דרבי בית לפני זה, אפשר וצריך לתת הצגה ביציעים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.