Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. למה אתה מגלה אחי? יופי עכשיו לא בא לי לבוא לא כייף ככה אבל....
  2. כמו שאני תמיד אומר, תמיד אנחנו באים בגישה חרא אותו דבר עם הדרבים תמיד באים בפחד ובלחץ להפסיד כוסראבאק משו לא טוב עובר על המועדון הזה. איפה הגישה הרצחנית איפה?!
  3. טוב בדקתי היום בבסיס שלי. ולחייל סדיר מותר לטוס פעמיים בשירות ועד 21 יום. זה לפחות לפי הבסיס שלי.
  4. לא קשור טסתי כבר לאיטליה השנה. ואני רוצה לעשות הפלגה עוד מעט ובחורף, הבא לטוס שוב. יש לך מושג אם יש לי הגבלה של נסיעות לחו"ל?!
  5. גל 15 אין יותר מדי מה להגיד אתה בחור תותח אח שלי שיהיה לך ים מזל טוב!!!
  6. יש הגבלה של מספר פעמים בחו"ל לחייל סדיר? והאם יש הבדל בין הפלגה לטיסה?
  7. חוקים נועדו כדי לשבור אותם. אתה לא יכול לכבות יער בוער עם בקבור מים, צריכת האלכוהול נוסעת בעיקר משעמום ובהרגלים לא טובים הדרך של ראש בראש לא תפתור שום דבר. צריך להציע ולבנות תוכניות חלופיות לאלכוהול כדי שיהיה נתיב אחרלבחור בו מלבד הלאכוהול (אני מדשבר בעיקר על צעירים מאוד ובטח שצעירים שנוהגים).
  8. ארז אתה איש גדול עם נשמה עוד יותר גדולה וזה לא משנה כמה אתה קטן ! שיהיה לך המון מזל טוב והרבה הצלחה בהמשך
  9. אם את רוצה להשקיע לטווח ארוך בלי להתערב זה רק אג"ח מדינה במיוחד בימים כאלה ששוק המניות סוער.
  10. הקטע של הבגרויות בדרך כלל עובד אבל זה סתם לדחות את זה למרץ / אפריל וה זין רצח להתגייס כל כך מאוחר.
  11. יש את הכדור הזה שמפיל אם זה 72 שעות ראשונות או משו כזה
  12. יש לי חבר בחיל אוויר נהג סיור באיזה חור ליד בה"ד 1. ברמת העקרון הוא בוכה כל יום שהוא שם אבל מה שמחזיק אותו זה שהבן זונה עוהש שבוע שבוע ושנתיים שירות, סובל קצת אבל משתלם בסופו של דבר. בוא אני אפרט לפי מה שאני זוכר: בעקרון בהתחלה לפי מה שאני זוכר הוא טחן ש.ג על ימין ושמאל יעני מאבטח מתקנים ברגיל עד שהוא עבר הסמכות ושטויות כאלה על האוטו. עכשיו הוא טוחן ימבה נסיעות ושמירות עם האוטו כי הרבה פעמים חסרים עוד נהגים או שמישהו חולה מוציא גימלים או משו אתה נדפק... אתה צריך לקבל החלטה מה בא לך...
  13. אני לא מבין מה אכפת לכם!? לפעמים זה נראה כאילו אתם משלמים פה את המשכורות. אבידור ישראלי לא תופס מקום שלר, ילחם על המקום שלו, יגרום למלחמה על מקום בהרכב, הכל טוב. תפסיקו כבר לנתח פה לפי כסף אם גולדהאר רוצה שיביא 20 חלוצים מה אכפת לכם
  14. תחליט אתה, שנתיים שירות מתוכם שבוע שבוע (כלומר שנה שירות). אבל התנאים בדרך כלל לא משו.
  15. חחחחחח גל כהן הקוקסינל הזה מדבר עשה את הקורס של האנשים הכי קוקסינלים בארץץץץץץ חחחח ותמיר יא זין תכיר לי כמה בחורות מהקורס הזין הזה שלך מזה מה הולך שם!
  16. אתם רבים על תוצאה כאילו אנחנו משחקים. שי נראה לך באמת שהוא רוצה להפסיד להם? מה לעשות המצב בקאנטים השחקנים לא מסוגלים להוציא פחות מ-3 כדורים מהרשת כל דרבי שרמוטות.
  17. לא אין ספק שאני הולך חחח פשוט מבאס אותי שזה רוסים כי אני יודע מזה אמריקאיות חחחח מישהו יודע איך זה?
  18. מישהו שמע פעם על תגלית של רוסים? יש מצב שאני יוצא לזה, מצד אחד זה באסה כי זה לא אמריקאים אבל מצד שני זה תגלית בכל זאת. מה לעשות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.