Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. רק שלא יהרס. להשאר צנוע ולעבוד קשה כל הזמן, אף אחד פה לא מלך העולם. קחו דברים בפרופורציות.
  2. לא יודע אם מישהו עוד ראה את זה, בערך באמצע המחצית השנייה עפה לה כוב קולה על הקוון מכיוון שער 7. והעולם שותק
  3. מישהו יכול להסביר לי למה זה לא מוריד לי מהאפלנט? הוא מראה שזה מוריד ואז נתקע באמצע....
  4. זה ילד שהיה יורד למטה לשחק בפארק כלללל היום. גשם, שמש, יש אנשים, אין אנשים. כל היום היה עם הכדור. יש לו פוטנציאל אדיר, בואו נקווה שאף אחד (כולל הוא עצמו) לא יהרוס את זה.
  5. סיכוי גדול. גם הצ'אק אין בפייסבוק לוקח לו משו כמו 10 שעות למצוא משו ולרוב הוא בכלל לא מוצא. יש דרך לטפל בזה אחי?
  6. אז בעצם הפלייאוף לא ייתן שום דבר. אם כבר להחזיר למתכונת הרגילה וזהו.
  7. נו באמת אני לא עד כדי כך מטומטם. עוד סיבה?
  8. מישהו יודע למה הווייז המזורגג הזה לא עובד לי בגלקסי!? הוא תמיד רושם אין קליטת לווינים לא משנה איפה אני נמצא מה מי מו.
  9. כל הכבוד וזה, אבל שלא תטעו, אין פה שום דבר משמח. ארגון הטרור נושם ובועט והם לא יפסיקו. כן בן לאדן לא בן לאדן, יש מספיקים מוסלמים קיצוניים וחכמים לצערנו הרב. קצת אירוני שדווקא ביום כזה יצאה ההודעה אבל, יום טוב לכולנו.
  10. קוסטה אני חייב עבודה באיזור המרכז לפני אני פשוט רגל! הכסף רק יוצא!!!!
  11. אם כבר, מישהו מכיר עבודות לחיילים בסדיר ללא אישור עבודה?
  12. איך זה עובד? הרי אתה מקבל תעודה כזאת עם הציון, אם הוא נמוך יותר אתה יככול פשוט לזרוק אותו לא?
  13. אז, איך בעצם אני מתכונן עכשיו לבגרויות האלו?
  14. עד כמה קשה יהיה לעשות עכשיו את שאלון F ו- G באנגלית?? האם הזמנים כל כך חשובים במבחנים האלה? *סוייר תמנע מלהגיב יא תחת
  15. שיטטטטט עשיתי את הבדיקה, הפלא פתח לי את הסימן הזה של החוםר וdownloding ואז הוצאתי את הבטריה והדלקתי שוב ועכשיו לא עובד הפלא!! הכל נעלם ואי אפשר להתקשר אליי ולא כלום. מישו יודע מה עושים!??!
  16. טוב אני מת להתקין את הרוט הזה שכול םמדברים עליו אבל זה אחד המתסבכים ואני בטוח שאני אהרוס. מה עושים?? קניתי אתמול את הקלגסי ואני לא מבין בו כלום!!!
  17. אנגלית זה המקום שאפשר לשפר בו הכי הרבה. אני אומר את זה מניסיון אישי, ספר טוב באנגלית + לימוד מילים כמו שצריך משפר את האנגלית לפסיכומטרי בצורה אדירה.
  18. סוייר יא שוטר איך אתה מפיל אותי מזה. חחחחחח אתה עוד שנייה חרבנת במכנס שלא תקבל את ה-800 שלך!!
  19. בחיים אין דבר כזה. חייב להיות פה משהו הוגן!!
  20. אני סומך עליך שאתה תבדוק את זה
  21. תשמע אני ממש רוצה לשרוף אותם עכשיו
  22. השאלה עכשיו אם המבחן הזה של אפריל נכנס במועד שלנו מבחינת הציון כי אם כן וזה באמת היה יותר קל משלנו אז זה פשוט בית זונות מה שקורה פה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.