Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

1 Follower

About yuval .L.

• Birthday 04/09/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

2,151 profile views
  1. קוסטה בלי קרב על בסיס MMA בניכם הסכסוך לא יפתר. תקראו לי כשזה יגיע
  2. מישהו מוכר ניקוב לשער 11? *מנהלים מצטער אף אחד לא באמת נכנס לאוטוסטרדת המידע....
  3. מישהו מוכר ניקוב למשחק מול סכנין? חבר'ה תזכרו שאין פה מה לעשות באמת כסף על אנשים כי אף אחד לא יקנה במחיר גבוה, בבקשה תיהיו הגיוניים.
  4. יש סיכוי שמנויי "חבר" , לא מקבלים פיצוי?
  5. כל משחק מחדש אני מבין כמה הקהל שלנו הוא אחד הזבלים ביותר בארץ, אני פשוט מתבייש. רוב האנשים האלו , הזבל, לא רשומים כאן בפורום, אבל גם כאן לא חסר. טפי תמצאו חיים זה יעזור.
  6. די עם המחשבה על הפציעות האלה כל הזמן. אם נחשוב כל הזמן איך למנוע משחקנים להפצע לא נוכל לשחק בחיים. כל הזמן לשים שחקן אחר בשביל שההוא לא יפצע, באירופה כולם משחקים בקבוע משחקים בליגה ומשחקים באירופה ולא קורה שום דבר. מי שיכול לשחק שיעלה וישחק, ינוח עד יום שני ויעלה שוב לשחק, די כבר עם החרטות
  7. אוקיי אז כנראה שאני סוגר על מילואים רגילים שזה סכום כבר יותר מכובד לחודש. אני את השיקול שלי עשיתי, תודה רבה לכולם על העזרה!
  8. בתחום הניהול, חשבונאות וכאלה אין כמו המכללה למנהל. בדוק. המון אנשים ויתרו על האוניברסיטה בשביל המכללה. הפערים היום מצטמצמים נורא, המכללות נעשות יותר ויותר מקובלות.
  9. הציעו לי להשאר חודשיים במילואים בתנאי קבע. מישהו יכול להגיד לי מה השכר שאני אמור לקבל ? אם אני יכול לעבוד בלילות גם בזמן הזה?
  10. יש בשביל מה להתאמץ מבחינתנו האוהדים? מבחינתם מיילים, פקסים וכו'?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.