Jump to content

רון ויאלגוס

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by רון ויאלגוס

1. מה אומר? יש דיבור על החלפה? כרטיס שעלה 250 שקל. מקום הצגה.

2. לכבד או לא לכבד תגיעי למגרש ותראו שלא ישימו על זה יותר מדי זין.
  3. לא יודע, בתור אחד שקנה כרטיסים עם לאן המפגרים האלה לא נראה לי אפשרי ש100% מהקהל יצליח לשבת במקום שרצה מלכתחילה. משחק דרבי חוץ בכל זאת..
  4. את חושבת שאנשים שהיו בהסיטריה לקנות כרטיס בדקו באיזה מושב ספציפי החסר שלהם קנה? נשמע הזוי
  5. מעוניין בהחלפה: שער 13 תחתון כסף תמורת כרטיס לשער 11. 0626303698
  6. אם רכשתי כרטיס לשער 13 למטה (לדעתי כסף(?) שעלה 200+ ) אוכל להיות ב13 ביציע הרגיל נכוו?
  7. מה הסיפור של האין מחירון? יש לי פוראבר יא י כבר שעתיים מנסה לקנות וזה לא נותן לי. אני אבוד
  8. עוד אנשים מתכוונים להגיע לשער 5-6 בדרבי ? אני שם +4
  9. אלי דסה. כמה טוב שחזרת. כמה זמן לא ראיתי מגן שעוקף את בלקמן. גביע הטוטו, או כל חארטה אחרת, מרגיש שהכבוד חזר אלינו אחרי ההפסד בטרנר מול 10 שחקנים.
  10. לא יודע איך לא נפתח עדיין. המשחק המטופש הזה גורם לי לראות משחקים כמו אשקלון-אשדוד בכסיסת ציפורניים. פה נוכל לתת עצות , לעדכן בחילופים, ולעזור אחד לשני. יאללה תתחילו לשלוח את ההרכבים.
  11. בקיצור, מה ההמלצות השבוע לנבחרת בוובי ?
  12. קשה לי לראות את דור פרץ באמצע. הכל כמעט. מרחיק חלש, בועט לא טוב, משחק המון המון עם ידיים. חייב לצאת לעוד עונת השאלה לפחות כדי לצבור ביטחון.
  13. מישהו יודע למה כשבאים לחדש מנוי בלאן זה כותב ״לא נמצאו מנויים לחידוש״?
  14. אם יש מישהו שלא מחדש למזרחי תחתון אשמח לעזרה. הייתי מנוי 8 שנים וסיימתי עכשיו 3 שנים כלוחם בלי מנוי. תודה מראש, רון ויאלגוס 0526303698
  15. יש עכשיו טרנד חדש/ישן של יצירת חנות באיביי ומכירה בשיטת דרופשיפינג. יש המון שעושים קורסים להצלחה של החנות. רציתי לשאול אם מישהו עוסק בזה וממליץ.
  16. יש עכשיו טרנד חדש/ישן של יצירת חנות באתר shopify ומכירת בשיטת דרופשיפינג. יש המון שעושים קורסים להצלחה של החנות. רציתי לשאול אם מישהו עוסק בזה וממליץ.
  17. מלודי, לא השארת מספר. צור איתי קשר 0526303698, רון
  18. מי שמעוניין להחליף, יש לי כרטיס למזרחי עליון אני מעוניין להחליף בעד מזרחי תחתון. 0526303698
  19. מי שמעוניין להחליף, יש לי כרטיס למזרחי עליון אני מעוניין להחליף בעד מזרחי תחתון. 0526303698
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.