Jump to content

רון ויאלגוס

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by רון ויאלגוס

1. הייתי רוצה לדעת איך אני יכול לשחק נגד חברים בסוני יעני ברשת ... ועוד משהו -איך למשל אני נכנס לפייסבוק דרך הסוני ,ראיתי אצל חבר אבל הוא לא יכול לעזור כי זה האח שלו עשה לו והוא בצבא ... תודה
  2. לפני כמה זמן שבזכות שטראובר לקחנו נקודה נגד הפועל חיפה אף אחד לא דיבר לפני חודש שהוא הציל אותנו בדקה התשעים מכדור על הקו אף אחד לא דיבר ובעוד הרבה משחקים סיפק הצלות גדולות לא דיברו איך הגעתם שפתאום שטראובר הבעיה של מכבי , יש כלכך הרבה שחקנים לא יציבים שזוכים לכלכך הרבה קרדיט ושבוע אחרי שבוע מראים שומדבר שטראובר הוא לא הבעיה הכי גדולה של מכבי
  3. מכבי תל אביב-הפועל עכו--------1 הפועל ב"ש-הפועל חיפה------x מכבי נתניה-עירוני ק"ש--------2 מ.ס אשדוד-בני יהודה----------x מכבי פתח תקווה-הפועל אשקלון--------1 בני סכנין-הפועל פתח תקווה---------2 מכבי חיפה-הפועל ר"ג--------1 ביתר ירושלים-הפועל תל אביב-------2
  4. למה זה לא נותן לי לרכוש וכותב כל שנייה שגיאה ??
  5. שמעו שאלרואי אחד השחקנים הטובים בארץ נכנס למשחק המשחק נראה טוב יותר ,הוא בעל הבית ,שחקן ענק
  6. א.בלאן אני יכול לקנות כמה כרטיסים שאני רוצה ? ב.כרטיס בוגר עולה 100 שקלים ?
  7. כל דקה 8 לשיר לנימני איזה בנאדם עוד שנייה אני בוכה שאני רואה תסרט הזה
  8. עושים לכבודו או שרים לכבודו שיר נגד חיפה ?
  9. בקרוב ייצא לאור חוק הפתח תקווה , רק מכבי פתח תקווה יכולה לקחת אליפות
  10. זה כלכך מפגר אני איבדתי את המנוי היום ואין לי מה לעשות ! למה לא יכולים לעשות כמו מכבי חיפה שזה עם ברקוד וככה מבטלים תקודם ולאן מחדשים לך ממש נדפק מי שאיבד תמנוי אני מת שאני יודע שיכול להיות שאני לא ילך לראות משחקים העונה משער 8
  11. נוו מה אז המכירה מחר או עוד יומיים ובאיזה שעה ?! מה הקטע עם כל הבלאגן הזה של ההנהלה למה לא מוצאים הודעה מסודרת עם תאריך ושעה ?
  12. איזה תקשורת אני יוצא ב6 בבוקר מה אני צריך לעשות כדי לדעת
  13. מישהו יכול לומר לי כבר מתי המכירה אני רוצה לנסוע מחר .. ראשון או שני !?!?
  14. כועסעמק פשוט אני רוצה את בלומפילד !!!
  15. גול מדהים ,חוטפים פנדל אלירן לוקח תכדור עובד אחד שתים שלוש ארבע ומחפש מסירה ,מקבל בעיטה חופשית ומלמד את מדו איך עוברים חומה ומפוצצים את הרשת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.