Jump to content

רון ויאלגוס

משתמשים רשומים
    25
  • Last visited

Everything posted by רון ויאלגוס

1. תוסיף אותי הצעתי לך להצטרף לשלי בטעות 539 869 740
  2. נו אז שאלתי מה אתם מציעים לעשות לא מה אתם לא מציעים לעשות
  3. מה אם אני יביא להם אפילו 50 שקל הם לא יסכימו לבדוק לי?
  4. מחבר עם חיבור HD ולא רואים כלום במסך ניסיתי כבר ללחוץ עד ששומעים תצפצוף... לא יודע מאיפה ניקנה .. ללכת לבאג ופשוט ינסו לסדר לי ?
  5. לפני כמה שבועות העברתי את הסוני לחבר וכשהוא חזר לבית של לLED (שפעל עליו מצויין קודם לכן באיכות HD) לא פעל באיכות HD . ניסיתי כבר הכל אני לא יודע מה עוד לעשות אני רוצה לתת אותו לתיקון/בדיקה (כי זאת נראית לי בעיה לא רצינית לא יכול להיות שהתקלקל כי עבד מצויין באותו יום) לאיפה אני יכול לשלוח אותו שייבדקו למה לא מתחבר לHD ?(אם אפשר קרוב למודיעין) כי באמת כבר נמאס... תודה לעוזרים
  6. רק שלא ייפצע איזה גבר היצחקי הזה יאללה
  7. שאתם שלושה קבוצות אז שמים את המשחק על זמן ותמיד יהיה את האחד שיעצבן ויאמר סתם "עוד דקה" וכולם צועקים עליו
  8. ישלי שאלה -הנעילה שעושים עם סיסמא שמורידים מהסידייה (androidlock xt) יכולה להרוס תמכשיר\לתקוע\למחוק דברים או משהו כזה ?
  9. יאללה איתכם אני צריך לפרוץץ כדי שיהיה לי את זה
  10. איזה חופר אני אבל מישהו יכול להסביר בדיוק את השלבים איך אני מגיע לbarrel ישלי אייפון בעברית ...
  11. אני הייתי אמור להוריד משהו כדי שיהיה לי את ה BARREL ?
  12. אני לא מוצא את הbarrel... איפה זה בדיוק ?
  13. מישהו יכול לעזור לי ובשפה פשוטה ... איך אני משנה את התזוזה של האייקונים-אני מעביר עמוד וזה למשל עושה עיגול ועובר דף או נעלם ועובר דף ... תענו לי בבבקשה תודה
  14. מישהו יכול לעזור לי ובשפה פשוטה ... איך אני משנה את התזוזה של האייקונים-אני מעביר עמוד וזה למשל עושה עיגול ועובר דף או נעלם ועובר דף ... תענו לי בבבקשה תודה
  15. יש לי שאלה- ישלי טלפון של סמסונג -ultra touch ואני אמור לשלם עליו ל36 חודשים תשלום של 70 שקל אני מתכוון לשדרג את הפלאפון לאייפון 4 אני פשוט מתחיל לשלם על האייפון או שאני יצטרץ לשלם על הסמסונ תשלום כלשהו ? תודה.
  16. שחר יש אפשרות שתיכתוב תשמות באנגלית?
  17. תביאו שמות של שחקנים טובים לליגה הישראלית
  18. אני מתכוון לסוני אני מתכוון לסוני
  19. מישהו יודע איך אני מעדכן את המשחק ככה שכל השחקנים עוברים לקבוצות שלהם -יעני לעשות update שכל שחקן יבוא לקבוצה המקורית תודה
  20. זה כותה לי שאני צריך להרשם ל-playstatio@network (??)
  21. אשמח אם תסביר לי .. וכשאני לוחץ על לעשות משחק מהיר זה כותב לי שהייתי צריך להירשם לאיזה אתר או משהו
  22. שאני אומר לשחק ברשת אני מתכוון לשחק בפרו ברשת *
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.