Jump to content

yoav

משתמשים רשומים
    67
  • Last visited

Everything posted by yoav

1. אה ולמרות שאמרו שנגמרו הכרטיסים היום מכרו בק"ש לשערים 7 ו-2 אז אם מישהו נתקע בלי כרטיס עוד יכול לקנות חבר היה שם ב15:00 ועוד מכרו
  2. אהלן, מחפש ניקוב למחר בערב שער 11 אם יש מצב ל2 בכלל יהיה טוב
  3. ליאור ברטקובסקי מושאל... זיזוב? אורי כהן? אלירן ג'ורג'? איפה הם היום..
  4. בעיקרון אוהב את עטר אבל צודק....הוא הרס מלא התקפות היום ובתכלס בן בן יאיר שהחליף אותו עשה בדיוק את אותם דברים שעטר מנסה כל הזמן לעשות כל הכידרורים המיותרים האלה כבר פעם שנייה שהוא נכנס מחליף ומנסה יותר מידי גאל לא היה בסגל?
  5. גיינר זה כביכול "הקיצור דרך" הכי משמעותי שאתה יכול לעשות יש גיינרים שכף אחת של אבקה שווה ל2-3 ארוחות טובות....ככה שאם אתה רוצה לעלות ומהר הייתי ממליץ לך לקנות גיינר שוב אני אומר לא הייתי ממהר לקנות אם יש מצב שלא תתמיד וזה יישב בבית סתם, כי זה יקר. לגבי מינונים והכל הייתי מתיעץ עם מישהו שמכיר אותך אישית ומבין בזה כי יותר מידי זה לא בריא וקצת מידי זה לא מועיל.... ולגבי שאר התגובות.... בעיקרון שילוב אירובי יגרום לך לשרוף יותר קלוריות, בתקופה של עלייה במסה עדיף להימנע מזה בגלל שבמקום שהגיינר "ישמין" אותך אתה מבטל אותו בריצה וכו'.... ולמי ששאל על השחייה, שחייה זה הספורט הכי בריא ומפתח שיש אבל במקביל לשחייה תיהיה חייב לשלב מינימום 1 לשבוע אימון כללי במכון אחרת הגוף שלך יאבד פרופרציה בטווח הרחוק ולגבי התגובה של פלג....שמע אני לא איש מקצוע וההמלצות פה הן בגדר המלצות נטו, מתוך רקע סבבה שיש לי בתחום בכל מקרה אם תראה מאמרים וכתבות של אנשי מקצוע שסותרים את מה שאמרתי אז תשכח מההמלצות שלי....אבל שוב אני יגיד בתקופה של עלייה במסה רצוי לא לשלב אירובי פעילות אירובית היא פעילות של 25 ומעלה, למשל ריצות ארוכות, חצי שעה אופניים/סטפר וכ'ו.... 15 דקות ריצה לפני אימון זה נחשב אן-אירובי וזה רלוונטי לכל מתאמן לא משנה אם המטרה היא עלייה במסה או חיטוב וזה כדי לעשות חימום טוב לכל הגוף וכמו שפלג אמר לגרום לזרימת דם תקינה ולמניעת דלקות בנוסף אחרי החימום תעשה איזה 10 דקות מתיחות ורק אז תתחיל את האימון....ובסוף האימון שוב תעשה מתיחות.
  6. לא עברתי על כל מה שאמרו.... אבל בגדול עדיף להתחיל עם חלבונים ופחמימות טבעיים טונה ביצים אורז פסטה וכ'ו....ועם כמה שפחות רטבים ודברים כאלה את האימונים הראשונים של להרגיל את הגוף תעשה במשקלים נמוכים יחסית וגם אם ילד בן 2 מרים יותר ממך במכון בהתחלה זה בסדר אחרת תיהיה תפוס וכל האימונים בהמשך השבוע ידפקו. תתחיל ממשקל נמוך עם סטים של 3X12 או 3X15 כשאתה עושה לכל שריר גדול (חזה,גב וכ'ו) 3 תרגילים ולשריר קטן (יד קידמית, אחורית) 2 תרגילים לכל שריר תעשה 3 אימונים בשבוע-שבועיים הראשונים כדי שהגוף יצליח להתאושש אם המטרה היא עלייה במסת שריר אל תשלב במקביל אירובי (ריצה,אופניים וכ'ו) אם המטרה היא חיטוב בימים בלי אימון תדפוק איזה ריצה או משו בכל מקרה אם אתה רואה שאתה מתמיד ת'שבועיים האלה הייתי אולי עובר לאבקה זה הרבה יותר נוח וטעים מטונות אבל חבל להוציא ת'סכום הזה סתם ושוב תלוי אם אתה רוצה להתנפח קנה גיינר אבל קח בחשבון שאם תפסיד להתאמן ותמשיך לקחת אתה תשמין רצח אם חיטוב וכאלה קנה רק חלבון..... תתחיל לאט לאט להעלות משקלים בשלב הראשון הקפיצות יכולות להיות גבוהות יחסית אם קל לך אחרי זה תעלה בתדירות נמוכה יותר ואני אישית מעדיף אימון A/B זתומרת 4 אימונים בשבוע פעמיים א פעמיים בי עם שינויים קלים בין הימים הכי טוב לך למדריך כושר במכון שאתה מתאמן ושיעבור איתך על המכשירים ויהיה לידך שאתה עושה אותם פעם ראשונה אחרת אתה תדפוק לעצמך את הגוף
  7. דולי ג'ונסון ואמבמבה סתם נמני קל
  8. מה יהיה עם החולצת משחק? חח אפילו במשחק אימון כל אחד לובש חולצה אחרת..... http://www.one.co.il/Article/203018.html יש שם גם עם הפסים הקטועים וגם עם הפסים שניהים צרים.... עם מה ישחקו בתכלס מישהו יודע?
  9. לא יודע כמה החדר שלך גדול אבל אם אתה רוצה מאורר רציני טייפון של חברת המאורר
  10. עונה שעברה עוד הייתי חייל עכשיו אני כאילו מבוגר זאת הבעיה זה אלפייה למחדש..... דרך חבר זה או 710 או 810 לא משנה חדש/ישן
  11. כן בדיוק לזה התכוונתי על הפנים.... אז מה עושים? מחכים שבוע שייפתח לכולם ועושים על שם חדש דרך חבר? זה יוצא יותר זול מלחדש
  12. בקשר לחבר אם אני רוצה לעשות מנוי ל11 זתומרת לחדש מנוי מעונה שעברה ורוצה לעשות את זה דרך חבר כדי שיהיה זול יותר אבל בעל הכרטיס חבר לא היה מנוי....... זה אפשרי כאילו גם לחדש וגם להיות עם חבר של מישהו אחר? הניסוח שלי קצת גרוע אבל בטוח שהבנתם תודה
  13. מישהו יודע אם ג א ל בסוף טס איתם או לא?
  14. What counts is not necessarily the size of the dog in the fight - it's the size of the fight in the dog. Dwight D. Eisenhower,
  15. וואלה בדיחה מפגרת...מאיוקה לא הסיגנון שלך אבל ככה: יש איזה קוסם אחד עושה מסיבות כאלה ימי הולדת לילדים וזה טוב תחילת כל הופעה הוא שואל תמיד ילדים מה שלומכם? הם עונים בסדר הקוסם: אני שמעתי סוודר? טוב קיצר ככה כל יומולדת שהקוסם עושה ככה נפתחת הקוסם: ילדים מה שלומכם? הילדים: הכל בסדר הקוסם: אני שמעתי סוודר? איזה יום הזמינו אותו ליומולדת של דתיים הקוסם: ילדים מה שלומכם? הילדים: ברוך השם הקוסם: אני שמעתי סוודר? וואלה הילדים התבאסו אמרו מזה מה הבאתם לנו קוסם חירש?!
  16. חזק... ושמע הבדיחה על הקוף זה או שנקרעים ממנה או שאפילו היא לא גורמת לך לחייך
  17. חח וואלה למה ככה מבין הקצרות אני חולה עליה.... קבל אחת פיצוי אחד פוגש איזה חבר שהוא לא ראה הרבה זמן יושבים מדברים וזה הוא שואל אותו אז מה איתך מה אתה עושה בחיים? החבר עונה וואלה אני לומד על לוגיקה הוא שואל מה מזה לוגיקה? אז הוא מסביר תראה זה נורא פשוט לוגיקה זה תורת ההיגיון, נגיד, יש לך אקווריום? השני עונה: כן יפה אם יש לך אקווריום זה אומר שיש לך דגים אם יש לך דגים זה אומר שאתה אוהב בע"ח אם אתה אוהב בע"ח ומטפל בהם והכל זה אומר שאתה אוהב ילדים סבבה? ואם אתה אוהב ילדים זה אומר שאתה אוהב נשים ואם אתה אוהב נשים זה אומר שאתה לא הומו....זה לוגיקה" ההוא מתלהב אומר וואלה זה באמת הגיוני מגניב טוב כל אחד הולך לדרכו זה שקיבל את ההסבר פוגש חבר אחר, אומר לו אל תשאל היום ישבתי עם איזה חבר מפעם הסביר לי מזה לוגיקה ההוא אומר לו וואלה? מזה לוגיקה אז הוא עונה: תראה זה מאוד פשוט לוגיקה זה תורת ההיגיון יש לך אקווריום? השני עונה: לא אז אתה הומו
  18. עוד אחת קצרה.... אחד תקוע על אי בודד אין לו אוכל אין לו מים... הוא אוכל סרטים אומר אני חייב למצוא משהו לאכול אחרת אני אמות טוב עושה סיבוב על האי פתאום קולט עץ קוקוס עכשיו על העץ יושב קוף הוא אומר לעצמו וואלה אני יזרוק על הקוף אבן הקוף יזרוק עלי אגוז קוקוס ויהיה לי מה לאכול טוב הוא מחפש אבן מרים מכוון מכוון מכוון זורק על הקוף הקוף יורד מהעץ מזיין אותו מכות
  19. איזה אחד בא נכנס לבר לוקח כיסא נעמד עליו וצועק לברמן "בירה לי, בירה לך, בירה לכוווווולם.... כל הבר מתלהב וזה הברמן מתחיל למזוג בירה לו בירה לעצמו בירה לכולם מוזג מוזג והכל טוב מגיע סוף הערב ההוא דופק לו דוך בלי לשלם הברמן יוצא רודף אחריו תופס אותו באיזה סימטה שם לו מכות רצח פיצוצים. יום אחרי זה מגיע אותו אחד לבר כולו פצוץ פנסים בעין וזה לקוח כיסא ואומר לברמן "בירה לי, בירה לך , בירה לכוווווולם... הברמן אומר לעצמו וואלה אתמול זיינתי אותו מכות אין מצב היום הוא לא משלם ומוזג מוזג מוזג טוב מגיע סוף הערב ההוא שוב בורח לברמן בלי לשלם הברמן רודף אחריו תופס אותו באיזה סימטה ושם לו ת'מכות של החיים יום אחרי ההוא בא כולו עם גבס תחבושות צולע לתוך הבר בקושי מצליח לעלות על הכיסא וצועק "בירה לי, בירה לכווולם" הברמן עושה לו "הלו מה איתי?" אז הוא עונה לו "עזוב אחי אתה אלים שאתה שיכור"
  20. איזה אחד שבר ת'רגל לא יכול לזוז יושב בבית מושבת בא חבר לבקר אותו וזה יושבים והכל אחרי איזה שעה החבר בא ללכת שואל את זה עם הרגל השבורה תגיד אחי אתה צריך שאני יעזור לך, יביא לך משהו לפני שאני הולך? ההוא מסכן לא יכול לזוז אומר לו וואלה אם אתה יכול לעלות להביא לי את הנעלי בית מלמעלה החבר מסכים ועולה לכיוון החדר...בדרך הוא רואה את שתי האחיות של ההוא מלמטה, נכנס אליהן לחדר ואומר שמעו אח שלכם למטה מסכן רגל שבורה וזה הוא ביקש שאני יעלה ויזיין את שתיכן האחיות מסתכלות עליו בהלם ואומרות אין מצב שזה מה שהוא ביקש הוא עונה כן נו אני אומר לכן אתן רוצות אני ישאל אותו שוב אז הוא צועק לו מלמעלה אחי רק אחת או את שתיהן? ההוא עונה את שתיהן את שתיהן וואלה קשה לכתוב ת'בדיחות האלה ניסיתי להביא את אלה שפחות קריטי אם מספרים או כותבים
  21. איפה מוצא מישהו כזה?
  22. yoav

Ufc 148

הקרב של גריפין גם לא רע וחיפשתי שעה נושא לא מצאתי
  23. yoav

Ufc 148

טוב יש פה כאלה שמבינים הרבה יותר ממני אבל עוד אין נושא ויש היום את אחד האירועים החזקים אז כל המבינים כתבו פה קצת פרטים http://www.ufc.com/media/148-CD-Silva-Sonnen-Preview בכל מקרה סילבה קל.... ואיך רואים את זה לייב?
  24. yoav

פלציב

אהלן, מחפש לקנות פלציב איזה 3 ס"מ המקום היחיד שמצאתי באינטרנט זה זה http://www.kbd.co.il/?CategoryID=199&ArticleID=406 וה90 שהם לוקחים על זה זה בטח מלא לא רוצה לנסוע עד לעין הנציב (למפעל) מאמין שיש ביפו או באיזור המרכז משהו כזה.... במחיר יותר טוב מישהו מכיר? תודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.